لوگو سورنا

نرم افزار Imagicle

imagicle

اپلیکیشن Imagicle  مجموعه جامعی از برنامه های مورد نیاز برای ارتباطات یکپارچه را ارائه می دهد که به سازمان ها و شرکت ها کمک می کند تا ارتباطات خود را سریعتر، هوشمندتر و آسان تر انجام دهند. مجموعه Imagicle Application Suite یکی از کاملترین مجموعه برنامه های Unified Communication میباشد و میتوان از آن برای استقرار، مدیریت ارتباطات سازمانی استفاده کرد. از محصول Imagicle هم اکنون در بیش از ۱۵۰ کشور جهان استفاده میشود که در یک مجموعه مجزا با کامل ترین برنامه های کاربردی برای تقویت خدمات مشتری، کنترل و تحلیل تماسها، مجازی سازی سرویس فکس، ارائه خدمات پیشرفته دایرکتوری، ضبط تماس و غیره کارایی دارد.

قابلیت های نرم افزارهای Imagicle

با استفاده از این این محصول مشتریان میتوانند تماس های سازمانی خود را به سرعت پاسخ داده یا آنها را دسته بندی کرده و یا انتقال دهند. به اینصورت و با استفاده از کنسول مدیریتی جامع، تمامی مخاطبان و مشترکان مورد علاقه تحت کنترل خواهند بود و مدیریت آنها راحت تر میشود. همچنین این محصول با قابلیت هماهنگی با Directory های مختلف آسودگی را برای کاربران سازمان های بزرگ به ارمغان خواهد آورد.

نرم افزار Imagicle

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Imagicle با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

در داشبوردهای متنوع این محصول امکان نظارت جامع بر عملکرد مخاطبان، کارشناسان و تماس های سازمانی در دسترس خواهد بود که این امر موجب انعطاف پذیری و بهینه سازی عملکرد نیروهای سازمانی خواهد گردید. علاوه بر این، در این محصول میتوان با استفاده از قابلیت پاسخ گوی خودکار ، تماس های ورودی را زمان بندی و یا به سمت کارشناسان مختلف منتقل کرد. این محصول همچنین امکان ضبط کردن تماس ها را در اختیار سازمان ها قرار داده تا آنها بتوانند از این قابلیت به عنوان تعلیم کارشناسان جدید و یا پیگیری درخواست مشتریان و یا حفاظت قانونی از کسب و کار خود استفاده نمایند.

بعنوان یکی از بارزترین دستاوردهای این نرم افزار، میتوان به هوش مصنوعی آن اشاره کرد که امکان تجزیه و تحلیل تماس ها را بر اساس ساختار تحت کلود را در اختیار مدیران قرار داده تا بتوانند تماس ها را بصورت متن ذخیره سازی کرده و آنها را در ادامه بررسی نمایند.

در نهایت، خدمات این سری از محصولات Imagicle شامل امکانات گسترده ای به منظور مدیریت Faxها و خدمات هتل ها نیز میشود که هرکدام در بخش جداگانه ای توضیح داده خواهد شد.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!