لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > Solarwinds

نرم افزار سولارویندز

نرم افزار سولارویندز

امروزه مدیریت و نظارت بی وقفه بر زیرساخت‌های شبکه یک سازمان، یکی از مسئولیت های مهم مدیران و کارشناسان شبکه میباشد. نظارت بر عملکرد درست شبکه و حصول اطمینان از صحت سلامت آنها، پهنای باند مصرفی کارمندان و تجهیزات، با هدف شناسایی ترافیک‌های مشکوک و دید جامع برروی نقاط بحرانی شبکه، همگی جزو این مسئولیت ها میباشد که تماما با بهره گیری از یک راهکار مانیتورینگ و نظارت بر شبکه امکان پذیر میگردد. عدم وجود مانیتورینگ، قضاوت در مورد اینکه آیا تغییرات ایجاد شده در شبکه تاثیر مثبتی روی عملکرد کلی شبکه دارد یا خیر را بسیار دشوار می‌سازد. در نتیجه، دلایل متعددی برای انجام مانیتورینگ شبکه وجود دارد.

نرم افزار مانیتورینگ سولارویندز Solarwinds مجموعه ای از راهکارهای جامع بمنظور تهیه مستندات لازمه و قابل مشاهده برای نحوه‌ی عملکرد شبکه در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار میدهد. شرکت  Solarwinds با در اختیار داشتن سابقه ای درخشان در زمینه ساخت نرم‌ افزارهای مانیتورینگ و نظارت بر شبکه، موفق به ساخت ابزارهای مهمی از قبیل نرم افزار مانیتورینگ عملکرد شبکه (NPM)، نرم افزار مدیریت پیکربندی شبکه (NCM)، نرم افزار مانیتورینگ برنامه های کاربردی و سرور (APM) و (SAM)، نرم افزار آنالیز کننده ترافیک جریان شبکه (NTA) و نرم افزار ردیاب دستگاه کاربران (UDT)، نرم افزار مدیریت لاگ و رویدادها (LEM) و (SEM)، نرم افزار مدیریت فضای ذخیره سازی (SRM)، نرم افزار مدیریت دیتابیس (DPA)، نرم افزار مدیریت آدرسها (IPAM)، نرم افزار مدیریت و نظارت بر وبسایتهای سازمانی (WPM) اشاره کرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

قابلیت های نرم افزار سولارویندز

مشتریان میتوانند با استفاده از مجموعه نرم افزار جامع Solarwinds از قابلیت های متعدد این محصول که در ادامه اشاره میشود، برخوردار شوند:

قیمت سولارویندز

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند. همچنین شرکت سورنا پیشرو در زمینه صنعت شبکه و تامین تجهیزات شبکه بخصوص تجهیزات سیسکو و تجهیزات F5 می باشد. 

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!