لوگو سورنا

محصولات GFI

gfi

شرکت GFI راهکارهای مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ارائه می دهد که مناسب برای مدیران شبکه می باشد که فرآیندهای کشف، مدیریت و امنیت شبکه، سیستم ها، برنامه های کاربردی و ارتباطات را در هر کجا که باشند را برای آنها راحت مینماید.

در حال حاضر نرم افزار های تولید شده توسط GFI را می توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

در ادامه به معرفی مهم ترین محصولات این شرکت میپردازیم.

 اسکنر امنیتی GFI Languard

در بحث معرفی ابزارهای امنیتی و اسکنرهای امنیتی بعد از Nessus ابزار GFI Languard را می توان به عنوان یکی از بهترین ها در این حوزه معرفی کرد که به شما پیشنهادهای در خصوص Patch های امنیتی که باید بر روی سرورها نصب شوند می دهد و همچنین فرآیند ارزیابی آسیب پذیری ها و بازرسی های امنیتی سرویس های شبکه را نیز انجام می دهد.

از امکانات اين نرم افزار مي‌توان به موار زير اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات GFI با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

محصول GFI Mail Archiver

نرم افزار GFI MailArchiver يک آرشيو کننده نامه‌هاي الکترونيکي است که مشکلات مديريت نامه‌هاي الکترونيکي شما را بر روي Exchange به عهده مي‌گيرد. با استفاده از این محصول تمامي نامه‌ها در يک محل متمرکز ذخيره خواهد شد و مدیران میتوانند در کمتر از ۱۰ دقيقه يا با چند کليک کوتاه، ترافيک ورودي و خروجي مشتريان و حتي پيام هاي داخل سازماني آنها به صورت امن و با رابط گرافيکي مناسب آرشيو کرده که این امر دسترسي مجدد به آنها بسيار ساده مینماید.

محصول GFI FAXMaker

اين نرم افزار توانايي مديريت FAX ها را براي سازمانهاي کوچک و بزرگ دارد و با صرفه جويي در هزينه و وقت براي دريافت و ارسال فکس ها و چاپ کردن آنها هزینه های سازمان ها را کاهش میدهد.

محصول GFI MailEssentials

این محصول یک راه حل ضد هرزنامه را براي مسئولين شبکه بحساب آمده و آنها میتوانند با کمترين احتياج به پيکربندي خاص با بالاترين نرخ شناسايي هرزنامه را در سازمان خود پیاده سازی نمایند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!