لوگو سورنا

خرید Fortinet

fortinet

شرکت Fortinet   در سال ۲۰۰۰ با دیدگاه ارائه امنیت گسترده و یکپارچه با کارایی بالا در زیرساخت فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر این شرکت بعنوان یکی از شرکت های پیشروی جهان در حوزه تولید تجهیزات امنیت شبکه فعالیت میکند و از اولین کمپانی های ارائه دهنده تجهيزات مديريت يکپارچه تهديدات Unified Threat Management (UTM) می باشد.

بطور کلی، خدمات شركت Fortinet شامل شامل فايروال های نسل جدید، آنتي ويروس، VPN، سيستم جلوگيري از نفوذ (IPS)، جلوگيري از هرزنامه ها، فيلتركردن سايت ها و مديريت ترافيك مي شوند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

محصولات شرکت Fortinet

شرکت Fortinet برحسب هر نوع نیاز در حوزه امنیت شبکه، محصول اختصاصی مرتبط با آن نیاز را ارائه داده است که در ادامه به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

فایروال FortiGate

یکی از برترین و معروفترین محصولات شرکت Fortinet که جزو فایروال های با عملکرد بشدت موثر و رده بالا در حوزه برقراری امنیت شبکه به شمار می آید، فایروال FortiGate میباشد. فایروال Fortinet که با نام FortiGate، در طیف گسترده ای از دسته بندی ها، متناسب با هر محیط در دسترس است تا مجموعه گسترده ای از عملکردهای امنیتی و شبکه های نسل بعدی را ارائه دهد.

محصول  FortiManager

گستردگی تجهیزات موجود درون شبکه ها و تعداد زیاد تجهیزات امنیتی کار مدیران را برای مدیریت و کنترل تجهیزات، دشوار کرده است. محصول FortiManager شرکت Fortinet، این قابلیت را دارا می باشد که تمامی محصولات شرکتFortinet  را بصورت یکپارچه و متمرکز با استفاده از یک پنل واحد مدیریت کنند.این محصول موجب کاهش هزینه های اجرایی برای کنترل و پیاده سازی شبکه های مبتنی بر تجهیزات Fortinet میشود.

محصول FortiAnalyzer

این محصول یک ابزار پرقدرت جهت تجزیه و تحلیل امنیتی است که بمنظور استفاده در محیط های عملیاتی ساخته شده است. در واقع دستگاه FortiAnalyzer به بررسی و تحلیل گزارشات ارسالی از سایر محصولات Fortinet و به خصوص FortiGate می پردازد.

محصول FortiWeb

محصول FortiWeb بوسیله یک رویکرد چند‌لایه ای پیشرفته می‌تواند امنیت کامل در مقابل ریسک‌های امنیتی موجود در استانداردهای OWASP و بسیاری دیگر از تهدیدات برای برنامه‌های کاربردی بر اساس وب‌ در شبکه‌های داخلی و خارجی را فراهم کند. این محصول به سازمان ها کمک میکند تا در برابر حملات شناخته شده و ناشناخته محافظت شوند و بعنوان یک راهکار WAF حملات مشخص شده در دسته بندی OWASP را هم به طور کامل پوشش دهد و همچنین تهدیداتی که در FortiSandbox شناسایی شده را بلاک نماید.

قیمت محصول Fortinet

مشتریان میتوانند برای خرید Fortinet و اطلاع از قیمت لایسنس Fortinet با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

  • Software
  • Hardware

محصولی وجود ندارد

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!