لوگو سورنا

سیسکو SD-ACCESS ( شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار )

راه حل‌ها و پروتکل‌های دسترسی را برای استفاده و مدیریت آسان‌تر می‌کند. همچنین بسیاری از فرآیندهای مربوط به مدیریت دسترسی را خودکار می‌کند و می‌تواند بسیاری از تهدیدات بالقوه را کاهش دهد.
سیسکو SD-ACCESS ( شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار )

معرفی SD-Access

سیسکو SD-ACCESS راه حل‌ها و پروتکل‌های دسترسی را برای استفاده و مدیریت آسان‌تر می‌کند.همچنین بسیاری از فرآیندهای مربوط به مدیریت دسترسی را خودکار می‌کند و می‌تواند بسیاری از تهدیدات بالقوه را کاهش دهد.در نتیجه مستقیم، شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار می‌تواند هزینه‌های یک سازمان را کاهش دهد (با کاهش پتانسیل تهدیدها و حملات) و تعداد ساعاتی را که مدیران صرف مدیریت سیستم‌های خود در مقابل انجام وظایف درآمدزا برای سازمان می‌کنند، کاهش دهد.

 

شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار مجموعه‌ای از ابزارهای کمکی است که مدیریت شبکه‌ها، End Point و کاربران نهایی را برای مدیران فناوری اطلاعات آسان‌تر می‌کند.از طریق این فناوری و همچنین فرآیندهای بهتر، سازمان‌ها می‌توانند کنترل بهتری بر نقاط دسترسی سازمان خود داشته باشند.این موضوع از آنجایی که شرکت‌ها دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) و مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) پیچیده‌تر را به شبکه‌های موجود خود اضافه می‌کنند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.خارج از فناوری سیسکو SD-ACCESS ، تعریف‌ شده توسط نرم‌افزار می‌تواند به هر ابزاری اشاره کند که دسترسی را در سطح نرم‌افزاری به جای سخت‌افزار مدیریت می‌کند.این فناوری مجموعه‌ای قوی از ابزارها و فرآیندها است، اما ابزارهای کمکی دیگری نیز وجود دارند که دسترسی را از طریق نرم افزار و مجازی سازی مدیریت می‌کنند.

 

SD-Access Edge را به جای مدیریت هر سوئیچ دسترسی به عنوان یک موجودیت مستقل، تحت مدیریت یک کنترل کننده شبکه متمرکز قرار می‌دهد.هدف SD-Access کنترل دقیق دسترسی شبکه به Edge است.محرک اصلی پذیرش SD-Access در سازمان‌ها، تمایل به بهبود امنیت شبکه است.

 

شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار فراتر از دسترسی به شبکه تأیید شده استاندارد است.با دسترسی به شبکه احراز هویت شده، استاندارد شده برای اترنت تحت IEEE 802.1x، یک سیستم متصل به یک پورت محافظت شده در ابتدا می‌تواند فقط با سوئیچ Edge که به آن متصل است ارتباط بر قرار کنید.

شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار

مزایای SD-Access

شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار به منظور تسهیل فرآیندها و پروتکل‌های مدیریت دسترسی موجود است.

  • تجزیه و تحلیل ترافیک: مدیران قادر خواهند بود End Point را شناسایی، نمایه و گروه بندی کنند.آنها می‌توانند policy دسترسی را تعریف کنند و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل ترافیک و رفتار استفاده کنند.با تجزیه و تحلیل این ترافیک و رفتار، سازمان‌ها می‌توانند کارایی خود را بهتر بهبود بخشند و همچنین عوامل تهدیدات مخرب را شناسایی کنند.

 

  • بخش بندی شبکه: سازمان‌ها می‌توانند از تقسیم‌بندی چند سطحی و دسترسی مبتنی بر گروه به اطلاعات خود استفاده کنند و به طور بالقوه تهدیدات را کاهش دهند.تقسیم بندی بهتر شبکه به این معنی است که احتمال وقوع رویداد تا حد زیادی کاهش می‌یابد.اگر یک دستگاه یا حساب در معرض خطر قرار گیرد، تقسیم‌بندی شبکه مقدار شبکه در معرض خطر را کاهش می‌دهد.

 

  • نظارت مستمر End Point: از طریق SD Access، End Point را می‌توان به طور مداوم نظارت کرد.فناوری هوش مصنوعی می‌تواند برای شناسایی مشکلات بالقوه با End Point و مشکلات احتمالی اعتماد استفاده شود.به طور کلی، SD Access می‌تواند هم نظارت End Point و هم مدیریت دستگاه تلفن همراه را با خودکار کردن بسیاری از فرآیندهایی که برای اعتبارسنجی و اعتماد به اتصالات ضروری هستند، بهبود بخشد.

 

  • آسیب پذیری‌ها را اسکن کنید: سیسکو SD-ACCESS می‌تواند اسکن‌های مداوم آسیب‌پذیری‌ها را انجام دهد و در صورت یافتن آسیب‌پذیری یا تهدید، به مدیران هشدار دهد.آسیب‌پذیری‌های جدی را می‌توان سریع‌تر شناسایی و کاهش داد، تا احتمال از دست رفتن داده‌ها یا هزینه‌های مرتبط با داده کاهش یابد.

 

  • بهبود تجربه کاربری: با خودکار کردن Policy دسترسی کاربر قدیمی، SD Access می‌تواند تجربه کاربر نهایی را بهبود بخشد. کاربران نهایی و دستگاه‌ها می‌توانند از هر جایی که هستند با یک تجربه شبکه یکپارچه به یکدیگر متصل شوند.با تسهیل تجربه کاربری، مدیران همچنین می‌توانند اثربخشی سازمان خود را بهبود بخشند.

 

  • جمع آوری بینش‌های کلیدی در مورد شرکت: به دلیل حجم انبوه داده‌ای که از طریق سیسکو SD-ACCESS به دست می‌آید، سازمان‌ها همچنین می‌توانند بینش‌های کلیدی و معیارهایی را که ممکن است برای بهبود عملکرد شرکت‌شان مورد نیاز باشد، به دست آورند.

 

شبکه محلی مبتنی بر نرم افزار

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!