لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > f5

تجهیزات F5

F5 Networks یک شرکت پیشرو در زمینه تجهیزات و امنیت شبکه است که محصولات و راه‌حل‌های متنوعی را برای بهبود عملکرد، امنیت و قابلیت اطمینان شبکه‌ها ارائه می‌دهد. محصولات f5 شامل تجهیزات مدیریت ترافیک، مجازی‌سازی شبکه، سرورهای پروکسی و راه‌حل‌های امنیتی هستند. تجهیزات مدیریت ترافیک، به بهبود عملکرد و توازن بار شبکه و راه‌حل‌های امنیتی به حفاظت از شبکه در برابر حملات امنیتی و رمزنگاری اطلاعات کمک می‌کنند. تجهیزات F5 شامل موارد سخت افزاری و نرم افزاری می‌شود که نرم افزارها شامل Silverline, Big-IP, Big-IQ و همچنین به دنبال آن سخت افزارها شامل VIPRION و VELOS میشود که برای خرید تجهیزات F5 باید به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

تجهیزات-F5

از محصولات f5 چه می‌دانید؟

پلتفرم BIG-IP یکی از محصولات اصلی شرکت F5 Networks است. این پلتفرم یک راهکار جامع برای توزیع یکنواخت بار و ترافیک در شبکه محسوب می‌شود. BIG-IP با استفاده از ماژول‌های مختلفی که در این پلتفرم قرار دارند، امکانات قدرتمندی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این پلتفرم شامل یک‌سری تجهیزات f5 و نرم‌افزارهای قدرتمند برای مدیریت و بهبود عملکرد شبکه‌ها و برنامه‌های بر پایه وب است. تجهیزات BIG-IP شامل سرورهای توازن بار، مجازی‌سازی شبکه، فایروال، شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) و سرویس‌های امنیتی می‌شوند.

سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از محصولات f5، عملکرد و قابلیت اطمینان شبکه‌های خود را بهبود ببخشند و بار ترافیک را به‌صورت مؤثری توزیع کنند. این پلتفرم شامل ماژول‌های مختلفی مانند LTM، ASM، APM، SWG و SSLO می‌شود. همچنین، این شرکت راه‌حل ابری Silverline و سروروب NGINX را نیز تولید و عرضه کرده است. در ادامه به برخی از این محصولات می‌پردازیم.

امروزه در دنیای فناوری شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه های مختلف از جمله شبکه و زیرساخت، امنیت و … فعالیت می کنند. F5 یکی از معدود شرکت هایی است که راه حل های امنیتی مختلف را به صورت کاملا حرفه ای ارائه می دهد. در ادامه با محصولات F5 بیشتر آشنا خواهیم شد.

کمپانی F5 در سال ۱۹۹۶ کار خود را با تولید تجهیزات Load Balancing با نام تجاری BIG-IP آغاز کرد. نحوه کار این تجهیزات به گونه ای است که اگر یکی سرورها بدلایلی خاموش شود و یا ترافیک بیش از حدی بر روی آن وجود داشته باشد، این محصول بخشی از ترافیک یا تمامی ترافیک موجود بر روی سرور را به سمت سرور های دیگری که تونایی پاسخگویی ترافیک موجود را دارا می باشند، ارسال می نماید.

f5

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

انواع محصولات F5

تجهیزات F5 دارای محصولات متنوعی است که شامل Silverline, Big-IP, Big-IQ, VIPRION و VELOS می‌شود؛ در ادامه به معرفی این محصولات خواهیم پرداخت.

درباره نرم افزارهای BIG-IP بدانید …

سری نرم افزارهای BIG-IP همگی از سیستم عامل TMOS استفاده می کنند و ماژول‌های نرم‌افزاری BIG-IP، به‌عنوان بخشی از پلتفرم BIG-IP شرکت F5 Networks، ابزارهای قدرتمندی هستند که برای ارتقا و بهبود عملکرد شبکه‌ها و برنامه‌های کاربردی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ماژول‌ها قابلیت‌ها و امکانات گسترده‌ای را در زمینه توازن بار، امنیت برنامه‌ها و دسترسی کاربران فراهم می‌کنند.

نرم افزارهای BIG-IQ چه امکاناتی دارند؟

یک پلتفرم مدیریت متمرکز برای محصولات F5 Networks است. این پلتفرم امکان مدیریت، نظارت و کنترل مرکزی تجهیزات F5 Networks را در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد. BIG-IQ شامل قابلیت‌هایی مانند مدیریت مرکزی، نظارت و آمارگیری، مدیریت سیاست و قوانین مدیریت ترافیک، گزارش‌گیری و تجزیه‌وتحلیل داده‌ها است. این پلتفرم به مدیران کمک می‌کند که با پیگیری عملکرد شبکه، تصمیمات بهتری بگیرند و بهبودهای لازم را اعمال کنند.

درباره نرم افزارهای SILVERLINE

F5 SILVERLINE از سری محصولات F5 به صورت WAF (Web Application Firewall) یا همان نرم افزار است. سیلورلاین با برقراری امنیت در سطح وب و جلوگیری از آسیب پذیری های مختلف در شبکه اینترنت همچون حملات DDOS و حملات تحت وب مختلف سبب امن سازی نرم افزار ها و دسترسی های کاربران در سطح اینترنت می‌شود. در واقع یک نوع نرم افزار فایزوال است که با جلوگیری از طیف وسیعی از جملات همچون حملات Stealth Commanding ,Forced Browsing ,Third Party Misconfiguration ,SQL Injection و غیره قادر به امن سازی سرویس‌ها و نرم افزار‌ها بر روی بستر اینترنت است. از دیگر ویژگی‌های این سری ماژول‌ها می‌توان به محافظت پیشرفته در برابر حملات DDOS، جلوگیری از حملات مختلف بر روی پروتکل‌های HTTP/S، SMTP، DNS، FTP، SIP، IPFIX و غیره اشاره کرد که سبب ایمن سازی شبکه می‌شود و با استفاده از ابزارهای پیشرفته همچون URL Filtering قادر به ایمن سازی شبکه است.

تجهیزات F5

قیمت تجهیزات F5

مشتریان میتوانند برای خرید فایروال F5 و اطلاع از قیمت تجهیزات F5 با کارشناسان فروش شرکت سورنا در ارتباط باشند. شرکت سورنا پیشرو در زمینه تامین تجهیزات شبکه F5 به خصوص سخت افزارها و لایسنس‌های نرم افزار است که این محصولات را با بهترین قیمت عرضه می‌کند. مواردی که قبلاً به آن‌ها اشاره شد، چند نمونه از محصولات f5 بودند. این شرکت ماژول‌ها و محصولات دیگری را نیز تولید می‌کند. از جمله دیگر محصولات F5 Networks می‌توان به  AWAFو AFM اشاره کرد. AFM یک سیستم پیشرفته مدیریت فایروال است که برای پیشگیری از نفوذ، کنترل ترافیک، مدیریت سیاست‌های امنیتی، تشخیص و جلوگیری از تهدیدات و افزایش امنیت شبکه به‌کار می‌رود. AWAF نیز سیستم پیشرفته‌ای برای حفاظت از برنامه‌های وب است که تهدیدات و حملات مرتبط با برنامه‌های وب را تشخیص می‌دهد و آن‌ها را مسدود می‌کند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!