لوگو سورنا

تجهیزات F5

محصولات F5

امروزه و در دنیای تکنولوژی شرکت های زیادی وجود دارند که در حوزه های مختلف از جمله شبکه و زیر ساخت، امنیت و غیره مشغول به فعالیت هستند. شرکت F5 جزو معدود شرکت هایی است که بصورت کاملا حرفه ای در حوزه امنیت راهکارهای مختلفی را ارائه داده است. در ادامه با محصولات F5 بیشتر اشنا می شویم.  

کمپانی F5 در سال ۱۹۹۶ کار خود را با تولید تجهیزات Load Balancing با نام تجاری BIG-IP آغاز کرد. نحوه کار این تجهیزات به گونه ای است که اگر یکی سرورها بدلایلی خاموش شود و یا ترافیک بیش از حدی بر روی آن وجود داشته باشد، این محصول بخشی از ترافیک یا تمامی ترافیک موجود بر روی سرور را به سمت سرور های دیگری که تونایی پاسخگویی ترافیک موجود را دارا می باشند، ارسال می نماید.

f5

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.
 

انواع محصولات F5

تجهیزات F5 دارای محصولات متنوعی میباشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

محصولات BIG-IP

این سری شامل تجهیزات F5 ، سخت افزاری و نرم افزاری میشود که همگی از سیستم عامل TMOS استفاده می کنند. در ادامه ماژول های این محصولات F5 توضیح داده شده است:

  •  Big-IP LTM: این محصول که Local Traffic Manager نام دارد، تجهیزی از این خانواده است که وظیفه انجام Load Balancing را برعهده دارد.
  • Big-IP ASM: این محصول که Application Security Manager نام دارد، ابزاری برای ارائه راهکار های امنیتی در نرم افزار های تحت وب میباشد.
  • Big-IP APM:  این محصول که Access Policy Manager نام دارد، امکان کنترل دسترسی و احراز هویت در نرم افزار های HTTP و HTTPS را برای مدیران فراهم می کند.
  • Big-IP AAM: این محصول که Application Acceleration Manager نام دارد، راهکاری برای بهینه سازی و تسریع نرم افزار ها از طریق راهکارهایی مانند فشرده سازی و ذخیره سازی میباشد.
  • Big-IP AFM: این محصول که مخفف Advance Firewall Manager میباشد، عمدتا برای جلوگیری از حملات DDoS و بعنوان فایروال مخصوص Data Center ها کاربرد دارد.
  • Big-IP IPI: این محصول که مخفف IP Intelligence است، خدماتی از قبیل بلاک کردن IP های مخرب شناخته شده و جلوگیری از حملات Phishing و حملات botnet را بارمغان میاورد.
  • BIG-IP DNS: این محصول مسئول ارائه و پخش درخواست های مربوط به DNS میباشد.
  • Big-IP WebSafe: این محصول مسئول جلوگیری از حملات کلاه بردارانه با استفاده از رمز نگاری های پیشرفته برای ایجاد اختلال, شناسایی و جلوگیری از ورود بد افزار ها از سمت کاربر (Client) و آنالیز رفتار های Session ها میباشد.

قیمت فایروال F5

مشتریان میتوانند برای خرید فایروال F5 و اطلاع از قیمت تجهیزات F5 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

 

BIG-IP

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!