لوگو سورنا

تجهیزات سیسکو

سیسکو (cisco) مجموعه بزرگی از نوآوری‌ها را در زمینه فناوری ارائه کرده است. تجهیزات شبکه، امنیت شبکه، همگام سازی، مدیریت فضای مجازی و بسیاری امکانات دیگر در این شرکت طراحی و ساخته می شود. محصولات سیسکو به صنایع و جوامع مختلف کمک می‌کند تا با یکدیگر به طور ایمن ارتباط برقرار کنند.

برای استفاده از خدمات این مجموعه لازم است بتوانید لایسنس‌های اورجینال و اصل آن را تهیه کرده و همچنین زیرساخت‌های آن را پیاده‌سازی کنید. شرکت افزار پرداز سورنا با سابقه فعالیت بالا در صنعت شبکه می‌تواند در این راستا به شما کمک کند. این مجموعه تأمین‌کننده لایسنس‌های اورجینال است و گواهینامه خدمات فنی و امنیتی افتا و خدمات انفورماتیک ایران را دارد.

تجهیزات سیسکو را می‌توان به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم کرد. این محصولات با هدف تسریع روند راه‌اندازی شبکه‌های گوناگون و ارائه سرویس‌های برتر به کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرند. وجود تکنولوژی‌های نوین و قیمت مناسب مهم‌‌ترین ویژگی‌های این محصولات است.

تجهیزات سیسکو شامل چه محصولاتی می‌شود؟

تجهیزات سیسکو شامل موارد زیر می‌شود:

 • روتر سیسکو
 • سوئیچ‌های سیسکو
 • وایرلس سیسکو
 • سرور سیسکو
 • تجهیزات امنیتی سیسکو
 • نرم افزارهای مدیریتی سیسکو
 • فایروال‌های سیسکو
 • نرم افزارهای ارتباطی سیسکو

برای اطلاعات بیشتر درباره هر محصول یا خرید تجهیزات سیسکو به انتهای همین صفحه مراجعه کنید.

سیسکو

درباره سیسکو (cisco)

شرکت سیسکو در جهان پیشرو در تولید محصولات و سیستم‌های مرتبط با شبکه کامپیوتر است. این مجموعه در سال ۱۹۸۴ تأسیس شد و اولین محصول خود را دو سال بعد به فروش رساند. امروزه تجهیزات شبکه راه حل‌هایی را برای تأمین کنندگان سرویس­های متعدد فراهم ساخته است. راه حل‌های شبکه سیسکو می‌توانند افراد، شبکه‌های کامپیوتر و تجهیزات کامپیوتری را به یکدیگر متصل سازند.

تجهیزات سیسکو راه حل‌های شبکه جامعی را فراهم ساخته است ، که اجازه می‌دهد کاربران بتوانند زیرساخت‌های یکپارچه داده خودشان را بسازند و یا با شبکه فرد دیگری در ارتباط باشند. این مجموعه، گسترده‌ترین رنج از محصولات سخت‌افزاری را که برای شکل‌دهی شبکه‌های اطلاعات یا دستیابی افراد به این شبکه‌ها استفاده می‌شوند، عرضه کرده است.

بخش نتورینگ

تجهیزات سیسکو در بخش نتورینگ از اهمیت بسیار بالایی در جهان امروز برخوردار هستند. شرکت‌ها و ارگان‌های بسیار زیادی در سراسر جهان از این تجهیزات به منظور دستیابی به اهداف خود در حوزه شبکه بهره‌ می‌برند و به همین دلیل نمی‌توان به هیچ عنوان از اهمیت آن‌ها چشم‌پوشی کرد.

بخش نتورینگ سیسکو دارای محصولات و تجهیزات گوناگونی است که از بین آن‌ها می‌توانیم به موارد خاصی همچون سوئیچ‌ها، روترها، محصولات بی‌سیم، سیسکو سیلیکون وان، مدیریت کلاود و شبکه، ماژول‌ها، رابط‌های کاربری متفاوت و همچنین تجهیزات مربوط به شبکه‌سازی اپتیکال یاد کنیم. این دسته از محصولات سیسکو خود به زیرشاخه‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند.

بخش وایرلس و اینترنت همراه

در دنیای امروز، حوزه وایرلس و اینترنت همراه بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. از همین رو می‌توانیم شاهد وجود تنوع بالایی از تجهیزات اختصاصی سیسکو در این حوزه باشیم. اکسس پوینت‌هایی که در این بخش قرار دارند به منظور ارائه اینترنت موردنیاز انبوهی از کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اکسس پوینت‌های سیسکو به منظور ارائه اینترنت در محیط‌های گوناگون کاربرد دارند و کنترلرهای آنان به ما اجازه می‌دهند تا بر حسب نیاز خود اینترنت را در بین کاربران مختلف توزیع کنیم. تجهیزات موجود در بخش وایرلس هر روز بیش از پیش اهمیت می‌يابند و می‌‌توان تنوع بالایی را در بین آن‌ها شاهد بود.

بخش امنیت

تجهیزات سیسکو در بخش امنیت نیز قابل توجه هستند. مقاومت در برابر حملات سایبری موضوعی است که تنها با تهیه کردن تجهیزات کاربردی و مدرن می‌توان به آن دست یافت و تجهیزات شبکه سیسکو نیز بر همین امر مهم تأکید دارند. به عنوان نمونه، پلتفرم secureX دقیقاً با توجه به همین موضوع بنا شده است.

فایروال‌های ایمن، اندپوینت‌های پیشرفته و همچنین ایمیل‌های با امنیت بالا در دنیای امروزی ضروری هستند و با کمک سیسکو می‌توان به آن‌ها دست پیدا کرد. پلتفرم‌های جدیدی همچون DUO و پلتفرم مشهور امبرلا از سیسکو در همین بخش جای می‌گیرند و باید در کلیه شبکه‌های مدرن به کار روند.

بخش ارتباطات و همیاری

تجهیزات مختلف سیسکو تنها مربوط به شبکه‌ها نیستند و در حوزه ارتباطات نیز می‌توان مدل‌های مختلفی از آنان را مشاهده کرد. اندپوینت‌های مربوط به این بخش به نحوی برنامه‌ریزی شده‌اند که کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از جدیدترین تکنولوژی‌های مربوط به حوزه ارتباطات بهره ببرند.

سیسکو کانتکت سنتر به عنوان قلب اصلی این بخش فعالیت می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا مواردی همچون برگزاری کنفرانس‌ها و مدیریت ارتباطات شخصی را به طور کامل کنترل کنید. بهره‌گیری از این بخش، ارتباطات مؤثر را در شرکت شما بهبود می‌بخشد و معنای جدیدی به آن می‌دهد.

بخش دیتا سنتر

نمی‌توان از تجهیزات سیسکو سخن گفت؛ اما به محصولات موجود در این رده اشاره‌ای نکرد. تجهیزات دیتا سنتر سیسکو خود به بخش‌های متعددی تقسیم‌بندی می‌شوند که از بین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون سیستم‌های پردازش واحد سیسکو، کلاود نتورکینگ، تجهیزات امنیت دیتاسنتر، سوئیچ‌های مختص دیتاسنتر، زیرسازی‌های HYPERCOVERGED و سیستم‌های ذخیره‌سازی دیتاسنتر اشاره کرد.

استفاده از این سیستم‌ها یک انتخاب عالی به منظور تأمین کلیه نیازهای کاربران در حوزه دسترسی مستقیم به دیتاسنترهای پیشرفته است. امروزه اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها در تلاش برای ساخت دیتاسنتر اختصاصی خود هستند و با کمک سیسکو می‌توان به راحتی به این امر دست پیدا کرد.

بخش آنالتیکز

دریافت گزارش‌های موردنیاز به صورت مداوم و بدون هیچ‌گونه ایراد خاص، از مهم‌ترین پارامترهایی است که باید به آن توجه داشته باشیم. شبکه‌هایی که از این اصل در آن‌ها پیروی نمی‌شود، نمی‌توانند حتی گوشه‌ای از نیازهای کلی کاربران خود را به طور کامل برطرف کنند و چنین موضوعی یک نقطه ضعف برایشان محسوب می‌شود.

تجهیزات اختصاصی سیسکو در بخش آنالتیکز امکانات گوناگونی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مغز متفکر موجود در این بخش، داشبورد «نکسوس» است. این داشبورد همواره به تولید گزارش‌های‌ آنی در مورد نوع فعالیت شبکه می‌پردازد. گزینه دیگری که در این زمینه باید به آن اشاره کنیم،‌ STEALTHWATCH است که با کمک آن می‌توان به شکل کاملاً پنهانی و بدون اختلال در شبکه، تجهیزات مدنظر را مورد بررسی قرار داد.

بخش ویدئو

تجهیزات سیسکو در بخش ویدئو نیز ارزشمند هستند. از جمله این تجهیزات باید به سیسکو ویژن اشاره کنیم. با سیسکو ویژن، کارمندان و کاربران شما می‌توانند در هر لحظه ارتباطات تصویری مختص به خود را داشته باشند. ارتباطاتی که هم کیفیت قابل قبولی دارند و هم امنیت آن‌ها به طور کامل تضمین شده است. سیسکو ویژن برای کاربردهای شخصی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخش اینترنت اشیا (iot)

اینترنت اشیا دنیای آینده ما را شکل می‌دهد و بخش مهمی از تجهیزات سیسکو به همین موضوع اختصاص پیدا کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توانیم به مواردی همچون: نتورینگ صنعتی، روترها و دروازه‌های صنعتی، تجهیزات اختصاصی امنیت اینترنت اشیا، سوئیچ‌های اختصاصی اینترنت اشیا، محصولات حوزه اینترپرایز و محصولات حوزه مدیریت داده اشاره داشته باشیم.

تجهیزات و خدمات مربوط به SENESOR SOLUTIONS نیز در همین رده از محصولات جای دارند و نمی‌توان از اهمیت آن‌ها غافل شد. با سیسکو دستیابی به اینترنت اشیا سرعت می‌یابد و می‌توان با حفظ امنیت کلی شبکه به سمت آينده‌ای جدید حرکت کرد و نیازهای موردنیاز کاربران را پاسخ داد.

بخش نرم افزار

تمامی تجهیزات سیسکو از نرم افزار اختصاصی خود بهره می‌برند. این امر به منظور تسریع روند استفاده از این ابزارها صورت می‌گیرد. از بین مهم‌ترین نرم افزارهای موجود در این بخش می‌توانیم به مواردی همچون: DNA، DNA FOR SD-WAN، سیسکو پلاس و سیسکو وان (برای دیتاسنترها) یاد کنیم.

تجهیزات مختلف سیسکو با ارائه تکنولوژی‌های جدید این امکان را به شما می‌دهند تا بر حسب نیازتان از نرم افزارهای فوق بهره ببرید. رابط کاربری ساده و همچنین سرعت بالای راه‌اندازی منجر به آن شده است که کلیه کاربران به سمت بهره‌گیری از این نرم افزارها در کنار تجهیزات ارائه شده روی بیاورند و لایسنس مختص به آن‌ها را برای خود و یا سازمانشان تهیه کنند.

تجهیزات سیسکو

 

در چه صنایعی از خدمات Cisco استفاده می‌شود؟

سازمان‌های زیادی هستند که از تجهیزات سیسکو استفاده می­کنند، از ارتش و نیروهای نظامی در سراسر جهان گرفته تا بانک‌ها و بسیاری از ادارات دولتی. بسیاری از شرکت‌ها نیز از تجهیزات ارتباطی این مجموعه بهره می­برند، از شرکت‌های خدماتی کوچک گرفته تا مجموعه‌های بسیار بزرگ.

می­توان گفت تمامی شرکت‌ها به نوعی به خدمات تجهیزات شبکه ارائه شده توسط این مجموعه وابسته هستند و از ابزارهای آن استفاده می‌کنند. حتی در برخی از شهرهای هوشمند در سطح جهان برای خدمات سلامت، حمل و نقل و ساخت‌وساز از تجهیزات شبکه مربوط به سیسکو استفاده می‌شود. در بحث تراکنش‌های مالی دیجیتال و امنیت سایبری نیز نام سیسکو به چشم می‌خورد.

اهمیت بسیار زیاد مدرک سیسکو

تقاضای افراد برای کسب اطلاعات در مورد زیرساخت‌های شبکه روزبه‌روز در حال افزایش است؛ اما چرا متخصصان IT مرتباً تقاضا دارند مدرک سیسکو را دریافت کنند؟

 • سیسکو یک رهبر در دنیای شبکه است: مجموعه سیسکو پیش‌گام در فناوری شبکه بوده و بیشترین سهم را در زیرساخت شبکه سازمانی دارد. همچنین بهترین راه حل‌ها را برای انتقال ترافیک اینترنت ارائه کرده است.
 • شناخته شده بودن مدرک سیسکو در صنعت: مدرک سیسکو یکی از شناخته‌شده‌ترین مدرک‌های فناوری اطلاعات و شبکه در سطح جهان است.
 • مزایای مدرک سیسکو برای شما: مدرک سیسکو موضوعات زیادی را در بر می‌گیرد، از شبکه و امنیت گرفته تا برنامه‌نویسی و بسیاری از موارد دیگر. کارفرمایان بر این باور هستند کسانی که مدرک سیسکو دارند، می‌توانند برای تجارت آن‌ها مفیدتر باشند. سیسکو به عنوان یک پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات مرتباً در حال به‌روزرسانی محصولات خود است. داشتن این مدرک به کارکنان کمک می‌کند تا بتوانند با آخرین فناوری‌های روز دنیا پیش بروند.

ویژگی‌های تجهیزات شبکه سیسکو (Cisco)

 • کار Hybridتیم‌ها را به هم متصل کنید، دسترسی ایمن کنید و عملکرد را مدیریت کنید، هر کجا که افراد شما هستند.
 • قابلیت مشاهده کامل stack: یکپارچه سازی بهینه سازی تجربه با دید کامل، بینش و اقدامات در یک محیط چند ابری
 • سازمان را ایمن کنید: انعطاف پذیری امنیتی سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا از شبکه‌های خود در برابر تهدیدات یا تغییرات غیرقابل پیش بینی محافظت کنند.
 • زیرساخت خود را متحول کنید: مرزهای بین فناوری‌ها، مکان‌ها و سازمان‌ها را ​Bridge کنید تا تجربیات یکپارچه‌تر را برای کاربران به ارمغان بیاورید.
 • عملکرد برنامه: یکپارچه سازی بهینه سازی تجربه با دید کامل، بینش و اقدامات در یک محیط چند ابری
 • همکاری: راه‌حل‌های تجاری قابل اعتماد که به شما کمک می‌کنند تا به طور ایمن ارتباط برقرار کنید، ارتباط برقرار کنید و همکاری کنید
 • امنیت: در برابر تهدیدات دفاع کنید و شبکه خود را تا حد امکان ایمن و انعطاف پذیر کنید
 • شبکه سازی: شبکه سازی در هر کجا و همه جا ساده شده است
 • کسب و کار کوچک: با راه حل‌های Cisco که برای مشاغل کوچک طراحی شده اند، به طور ایمن متصل شوید و با آنها همکاری کنید
 • کسب و کار متوسط: مهم نیست کجا و چگونه کار می‌کنید، راه حل‌های مناسب برای حمایت از اهداف کسب و کار متوسط خود را بیابید
 • ارائه دهندگان خدمات: راه حل‌های طراحی شده برای دستیابی به اهداف کلیدی تجاری برای ارائه دهندگان خدمات

تجهیزات سیسکو

سیستم عامل سیسکو از چه نسخه‌ای پشتیبانی می‌کند؟

سیسکو IOS (سیستم عامل اینترنت) یک سیستم عامل اختصاصی است که در روترها و سوئیچ‌های سیسکو سیستم اجرا می‌شود. وظیفه اصلی سیسکو IOS فعال کردن ارتباطات داده بین گره‌های شبکه است. سیسکو IOS علاوه بر مسیریابی و سوئیچینگ، ده ها سرویس اضافی را ارائه می دهد که یک مدیر می تواند از آنها برای بهبود عملکرد و امنیت ترافیک شبکه استفاده کند. چنین خدماتی شامل رمزگذاری، احراز هویت، قابلیت‌های فایروال، اجرای سیاست، Inspection بسته عمیق، کیفیت خدمات (QoS)، مسیریابی هوشمند و قابلیت پروکسی است.در روترهای خدمات یکپارچه (ISR) سیسکو، IOS همچنین می‌تواند خدمات ارتباطی یکپارچه پشتیبانی کند.نسخه‌های نرم‌افزار Cisco IOS به ‌صورتی که سیسکو «families» و «trains» می‌نامد،  سازمان‌دهی می‌شود.هر خانواده از یک پایه کد مشترک استفاده می‌کند و trains نحوه ارائه نسخه‌های جدید IOS را نشان می‌دهند.

انواع سیستم عامل IOS مورد استفاده در Cisco

 • IOS XE – در بالای هسته لینوکس اجرا می‌شود. IOS XE و IOS بسیاری از کدهای مشابه دارند، اما IOS XR یک پایه کد کاملاً متفاوت در نظر گرفته می‌ شود .

از پلتفرم‌های نسل بعدی پشتیبانی می‌کند که در یک سیستم عامل لینوکس مدرن اجرا می‌شود     صفحه داده و صفحه کنترل را از هم جدا می‌کند یکپارچه سازی خدمات بهبود یافته است .

 • IOS XR – مبتنی بر QNX یک سیستم عامل تجاری مانند یونیکس در زمان واقعی. IOS XR از شبکه‌های نرم افزاری تعریف شده (SDN)

همچنین بر نیازهای ارائه دهندگان خدمات تمرکز می‌کند و برای الزامات استفاده از شبکه پویا خدمات طراحی شده است.قابلیت برنامه ریزی انعطاف پذیر برای پیکربندی مجدد پویا را دارد.

این فناوری پیشرفته، خدمات مهم تجاری و پشتیبانی گسترده از پلتفرم سخت افزاری را ادغام می‌کند. اکنون می‌توانید از نرم‌افزار مشترک و توانایی حفظ ویژگی‌های سازگار با کد قابل استفاده مجدد در سراسر شبکه استفاده کنید.این به شما کمک می‌کند خدمات را سریعتر ارائه دهید و نوآوری را بهبود بخشید.

نرم‌افزار Cisco IOS نرم‌افزار زیرساخت شبکه پیشرو در جهان است که یکپارچه از نوآوری‌های فناوری، خدمات حیاتی تجاری و پشتیبانی از پلتفرم سخت‌افزاری را ارائه می‌دهد.نرم افزار سیسکو IOS که در حال حاضر بر روی میلیون‌ها سیستم فعال، از روترهای کوچک اداری خانگی گرفته تا سیستم‌های اصلی بزرگترین شبکه‌های ارائه دهنده خدمات در جهان، کار می‌کند، پرکاربردترین نرم افزار زیرساخت شبکه در جهان است.

چرا استفاده از سیسکو پیشنهاد می‌شود؟

مجموعه‌های بی‌شماری هستند که سیسکو را انتخاب کرده‌اند و کاربران زیادی دارد. در اینجا می‌خواهیم ببینیم چه دلایلی باعث شده است مردم متقاضی استفاده از سیسکو باشند و چرا بهترین زیرساخت­ها برای یک شبکه به حساب می‌آید.

 • رنج گسترده محصولات: سیسکو برای کاربران خود رنج گسترده‌ای از محصولات را ارائه کرده است. هم‌زمان با تغییر در فناوری، این مجموعه نیز محصولات خود را به‌روزرسانی می‌کند؛ به همین علت سیسکو در دامنه کاری خود شهرت خوبی دارد و کاربرانی که محصولات آن را نصب کرده‌اند، رضایت بالایی دارند.
 • قابلیت ارتقا: سیسکو قابلیت ارتقا را برای تمام تجهیزات خود فراهم ساخته است. کاربران می‌توانند روترها، سوئیچ‌ها و تمام تجهیزات دیگر را ارتقا دهند.
 • قابلیت مدیریت: مدیریت ابزارهای سیسکو بسیار ساده است و شما می‌توانید بدون مواجه شدن با پیچیدگی‌های فنی زیاد، آن‌ها را مدیریت کنید. اتصال به این ابزارها ساده بوده و کنترل آن‌ها آسان است.
 • قابل اعتماد بودن: کمتر کسی است که بتواند قابل اعتماد بودن محصولات شبکه سیسکو را زیر سؤال ببرد. سیسکو دارای گزارشی از خدمات به کاربران در طول ۱۰ سال گذشته است که نشان می­دهد قابل­اعتمادترین محصولات را برای سهولت شبکه تولید کرده است.
مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

تجهیزات اصلی شبکه سیسکو

تجهیزات اصلی شبکه سیسکو شامل روتر، سوئیچ، وایرلس، سرور، تجهیزات امنیتی، نرم افزارهای مدیریتی، فایروال و نرم افزارهای ارتباطی سیسکو می‌شود که در ادامه با هر یک به طور مختصر آشنا خواهید شد.

سوئیچ‌های سیسکو:

سوئیچ‌‌های سیسکو چندین دستگاه مانند رایانه، نقاط دسترسی بی‌سیم، چاپگرها و سرورها را به هم متصل می‌کنند. سوئیچ‌ سیسکو دستگاه‌های متصل را قادر می‌سازد اطلاعات را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر ارتباط داشته باشند. برخی از انواع سوئیچ سیسکو عبارت اند از:

 • Cisco Catalyst 2960 Series
 • Cisco Catalyst 2960-S Series
 • Cisco Catalyst 3560 Series
 • Cisco Catalyst 3560-E Series
 • Cisco Catalyst 3560-X Series
 • Cisco Catalyst 3750 Series
 • Cisco Catalyst 3750-E Series
 • Cisco Catalyst 3750-X Series
 • Cisco Catalyst 4900 Series
 • Cisco Catalyst 2975 Series
 • Cisco Catalyst 4500 Series
 • Cisco Catalyst 6500 Series
 • Cisco Nexus 7000 Series
 • مدل 24 پورتی SG300-10MPP-K9-NA
 • مدل 28 پورتی SG350-28-K9-NA

switch-cisco

روترهای سیسکو:

روتر سیسکو، شبکه مبتنی بر هدف را برای شبکه‌های WAN، LAN و ابر فراهم می‌کند. روتر سیسکو شامل تجزیه و تحلیل پیشرفته، بهینه سازی برنامه، تامین خودکار و امنیت یکپارچه برای ارائه یک راه حل کامل و اثبات شده است. با Cisco SD-WAN و Cisco DNA Center، کسب‌وکارها می‌توانند ارائه چندین شعبه را خودکار کنند. برخی از انواع روترهای سیسکو عبارتد از:

 • سری 800 ISR
 • سری 900 ISR
 • سری 1000 ISR
 • سری 1800 ISR
 • سری 1900 ISR
 • سری 4000 ISR
 • سری 8000
 • سری NCS 500
 • سری NCS 5500
 • سری ASA 9000

router-cisco

IP فون‌های سیسکو:

تلفن‌های IP یکپارچه سیسکو ارتباطات با کیفیت بالا و قابل اعتمادی را که هر روز کسب و کار شما نیاز دارد را ارائه می‌دهند.همچنین قابلیت‌های جدیدی را اضافه می‌کنند که توانایی شما را برای همکاری در محل کار افزایش می‌دهد .به لطف یکپارچه سازی شبکه، نصب، مدیریت و به روز رسانی این تلفن‌ها آسان است. مجموعه تلفن‌های IP سیسکو می‌تواند به شما در بهبود بهره وری، تقویت همکاری و کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک کند.

ماژول‌ها و کارت شبکه سیسکو:

رابط‌های پیش فرض معمولا رابط‌های اترنت هستند. با این حال، روتر یا سوئیچ از انواع مختلفی از این رابط‌ها پیشتیبانی می‌نمایند.

فرض کنید شما نیاز به ایجاد یک اتصال WAN بین دو مکان مختلف دارید. بنابراین شما باید اقدام به خرید یک ماژول WAN کنید.به طور کلی می‌توان گفت دو نوع ماژول و کارت شبکه وجود دارد. برای اسلات‌های کوچکتر WIC و بزرگتر NM استفاده می‌شود.

کارت‌های رابط سیسکو بر اساس فناوری‌هایی که پشتیبانی می‌کنند طبقه بندی می‌شوند. برای مثال، کارت‌های رابط WAN (WIC) از فناوری‌های WAN مانند Gigabit Ethernet پشتیبانی می‌کنند و کارت‌های رابط صوتی (VIC) از فناوری‌های صوتی پشتیبانی می‌کنند .کارت‌های واسط صوتی/WAN (VWIC) بسته به قابلیت‌های روتری که VWIC در آن نصب شده است، می‌توانند از برنامه‌های صدا و داده پشتیبانی کنند. کارت‌های رابط WAN با سرعت بالا (EHWIC) قابلیت‌های LAN و WAN گسترده‌تری مانند اترنت گیگابیتی و سوئیچینگ اترنت را ارائه می‌کنند.

تجهیزات وایرلس سیسکو:

با شبکه‌‎ای که تجربه بی‌سیم را متحول می‌‎کند، سرعت و امنیت را میتون بهبود بخشید. با عملکرد پیشرو در صنعت و فناوری پیشرفته وایرلس سیسکو، تجربه کاربر نهایی را در دستگاه‌های بی‌سیم قدیمی و پیشرفته بهبود بخشید.

wireless cisco

سرورهای سیسکو:

این محصول توانایی پشتیبانی از سیستم عامل‌های سنتی و محیط‌های فیزیکی را دارد؛ در واقع سرورهای سیسکو برای محیط‌های مجازی بهینه شده‌اند. همه چیز از طریق Cisco UCS Manager مدیریت می‌شود، نرم افزاری که اجازه آماده سازی و مهیا کردن سرورها، استوریج‌ها و منابع شبکه را از طریق یک پنل برای ما فراهم می‌کند.

سرور های سیسکو

سیسکو Security

تجهیزات امنیت سیسکو در زمینه امنیت شبکه نقش بسیار مهم دارند. سیسکو به عنوان یکی از پیشروهای صنعت فناوری اطلاعات و شبکه می باشد. لذا مجموعه‌ای گسترده از دستگاه‌ها و سرویس‌های امنیتی ارائه می‌دهد. سیسکو Security تلاش می کند تا سازمان‌ها و شرکت‌ها را در مقابل با تهدیدات امنیتی مختلف محافظت کند.

سیسکو Security

سیسکو Management

Cisco Management یکی از جوانب حیاتی در دامنه فناوری اطلاعات و شبکه است. مدیریت محصولات سیسکو شامل سوئیچ‌ها، روترها، فایروال‌ها، سرورهای شبکه، تجهیزات امنیتی و غیره می باشد. از این رو مدیریت این محصولات از طریق ابزارها و پلتفرم‌های مدیریتی که توسط سیسکو ارائه می‌شود صورت می‌پذیرد. این ابزارها امکان مانیتورینگ، پیکربندی، بهینه‌سازی و ارتقاء محصولات سیسکو را فراهم می‌کنند.

فایروال سیسکو

فایروال‌ Cisco از جمله تجهیزات بسیار مهم و حیاتی در زمینه امنیت شبکه هستند. این تجهیزات سیسکو به عنوان بخشی از مجموعه‌ی گسترده‌ای از محصولات امنیتی این شرکت عمل می‌کنند و وظیفه محافظت از شبکه‌ها و داده‌های حیاتی در برابر تهدیدات سایبری را بر عهده دارند. فایروال سیسکو به کمک قوانین و سیاست‌های امنیتی، ترافیک شبکه را کنترل و نظارت می‌کنند و از امکان نفوذ افراد غیرمجاز به شبکه جلوگیری می‌کنند. این تجهیزات با توانمندی‌های پیشرفته از جمله مانیتورینگ ورودی و خروجی، جلوگیری از حملات DDoS، مدیریت امنیت لایه‌های 3 و 4 شبکه، و اتصال به سیستم‌های تشخیص تهدید ارتباط برقرار می‌کنند. به این ترتیب، فایروال‌های سیسکو به سازمان‌ها امکان ایجاد یک محیط شبکه امن و قابل اعتماد را می‌دهند.

فایروال سیسکو

 

کاربرد سیسکو 

برخی از کاربردهای محصولات سیسکو در زیر آورده شده است. این کاربردها در تمامی بخش‌های شبکه قابل اجرا و دست یابی هستند.

 • Networking
 • Wireless
 • Security
 • Unified Communication
 • Cloud
 • Collaboration
 • Data Center
 • Virtualization
 • Unified Computing Systems

مجموعه سیسکو شرکت بزرگی بوده که نوآوری‌های زیادی را در حوزه فناوری اطلاعات داشته است. این شرکت تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مختلفی را طراحی کرده که کمک می‌کنند بتوانید به شکلی ایمن با هم در ارتباط باشید.

برای نصب و پیاده‌سازی تجهیزات سیسکو (ciscoنیاز به یک مجموعه معتبر و متخصص دارید. شرکت سورنا به صورت کاملاً تخصصی در زمینه تأمین لایسنس تمام برندهای مطرح در جهان فعالیت دارد. همچنین این شرکت در زمینه تجهیزات سخت افزاری و واردات محصولات برندهای معتبر در حوزه شبکه و امنیت فعال است.

سوالات متداول در خصوص تجهیزات سیسکو

این تجهیزات شامل روتر سیسکو، سوئیچ سیسکو، فایروال های سیسکو و تجهیزات مدیریتی می باشد.

شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما از تجهیزات سیسکو استعلام قیمت و موجودی بگیرید و باقی مراحل را متعاقبا به شما اعلام می نمایند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه ی استعلام قیمت در سایت شرکت سورنا درخواست خود را ثبت کنید و قیمت های اعلام شده و به روز را درافت نمایید.

بله تجهیزات سیسکویی که شما از شرکت سورنا تهیه می کنید شامل گارانتی 3 ساله می باشد.

کارشناسان ما در شرکت سورنا تمامی مراحل نصب و موارد بهینه سازی شبکه را در اختیاز شما قرار می دهند.

شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا با بیش از 9 سال سابقه در صنعت شبکه و دارای سابقه همکاری با ارگان های خصوصی و دولتی و با برخورداری از گواهینامه خدمات فنی، عملیاتی و امنیت افتا و شورای عالی خدمات انفورماتیک ایران و بعنوان شناخته ترین و بزرگترین تامین کننده لایسنس و سخت افزار.تجهیزات سیسکو می باشد.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!