روتر سیسکو

بصورت کلی، روتر سیسکو یک دستگاه لایه ۳ می باشد و در لایه شبکه کار می کند. وظیفه روتر این است که دو یا چند شبکه محلی جدا از هم و با سیستم آدرس دهی و IP Range  متفاوت را به بهم اتصال داده و بین آنها مسیریابی می کند.

روتر سیسکو

در حقیقت می توان گفت روترها در شبکه نقش Gateway  را دارند و به همین دلیل Packet ها، برای انتقال از یک شبکه به شبکه دیگر، باید از روتر لبه شبکه عبور کنند که نشان دهنده اهمیت عمل مسیر یابی است. البته قابل ذکر است که روترها و بخصوص روترهای سیسکو با گذشت زمان پیشرفت کرده و امکانات امنیتی زیادی به آنها اضافه شده است.

انواع روتر سیسکو

روترهای شرکت سیسکو در دسته بندی های مختلف تولید و تقسیم بندی می شوند. امروزه روترهای ISR و ASR این شرکت از جمله مدل های پرطرفدار روتر سیسکو  میباشند که در ادامه آنها را معرفی میکنیم:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع خرید روتر سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

قابلیت روتر سیسکو

روترهای سیسکو از قابلیت های فوق العاده ای پشتیبانی میکنند که بعضا برای فعال شدن نیاز به لایسنس روتر سیسکو دارند. در ادامه با مهم ترین این قابلیت ها آشنا میشویم:

لازم بذکر است تمامی قابلیت های ذکر شده برای فعالسازی نیاز به لایسنس روتر سیسکو دارند. این لایسنس ها یا بصورت اسمارت لایسنس آنلاین و یا با استفاده از اسمارت لایسنس های آفلاین PLR برروی تجهیزات اعمال میگردند.

 

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price