سیسکو NCS

سیسکو NCS

روتر های سیسکو NCS

با توجه به پیچیدگی شبکه های امروز و حجم عظیم دیتا در دیتاسنتر ها و کمپانی های service provider و نیاز به راهکار های پرسرعت بر بستر های محتلف ، سیسکو نسل پیشرفته ای از روتر ها با نام Network Convergence System   یا به اختصار NCS  ارائه داده است که مناسب برای بستر های وسیع WAN و ارائه دهندگان سرویس (service provider) میباشد. این روتر ها چند شاسی بوده و ماژول های وسیعی را پشتیبانی کرده و با استفاده از سیستم عامل قدرتمند IOS XR امکان برنامه نویسی و مجازی سازی در شبکه را با بالاترین کیفت،امنیت و دسترسی بالا به ارمغان می آورد. این نسل روتر سیسکو با امکانات وسیع جهت سرویس دهی با پهنای باند وسیع بر بستر های MPLS، موبایل، collaboration و Cloud در مدل های مختلف با توجه به قابلیت ها و وسعت و نوع شبکه ارائه شده اند و گزینه مناسبی برای ISP ها و سرویس دهندگان در سطح گسترده میباشد.

ویژگی های روتر سیسکو NCS

مدل های روتر سیسکوNCS

روتر  NCS 1000 سیسکو

روتر  NCS 2000 سیسکو

روتر  NCS 4000 سیسکو

روتر  NCS 5000 سیسکو

.

روتر  NCS 5500 سیسکو

ماژول روتر سری NCS 5700 سیسکو

روتر NCS 6000  سیسکو

لایسنس روتر  Cisco NCS

روتر های سیکو NCS در اکثر مدل ها از لایسنس های نسل جدید Smart License پشتیبانی می کند.

لایسنس های نسل جدید  smart license روتر Cisco NCS

با توجه به فیچر های گسترده امنیتی و پروتکل های متعدد مورد استفاده در شبکه های WAN لایسنس های متعددی برای این محصول ارائه شده است. که قابلیت ساپورت لایسنس های نسل جدید   smart licenseدر این محصولات فراهم میباشد. جهت مدیریت اسمارت لایسنس‌ها از ابزار Cisco Smart Software Manager( CSSM )به صورت ابری یا On-Premاستفاده می‌شود و پیش نیاز استفاده از ابزار CSSM داشتن یک اسمارت اکانت سیسکو است.

لایسنس های سنتی PAK روتر Cisco NCS

با توجه به ابزار های موجود در این دستگاه لایسنس های متعددی ارائه شده است. همچنین با تهیه ی لایسنس چند منظوره این محصول میتوان از بسیاری از فیچر های موجود بهره برد. این سوییچ از ویژگی  PAKبهره مند است و میتوان به صورت آفلاین این نوع لایسنس را اکتیو کرد  که لایسنس ها با توجه به ویژگی ها به چند دسته کلی زیر تقسیم میشوند

خرید روتر سیسکو NCS

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price