سیسکو Catalyst 8000

روتر سیسکو Catalyst 8000

روتر سیسکو Catalyst 8000

امروزه برقراری ارتباطات امن و منعطف بین شعب و دیتاسنتر سازمان ها و به منظور انتقال اپلیکیشن ها بر بستر کلودها و همچنین ارتباطات از راه دور، به یکی از اساسی ترین دغدغه های مدیران شبکه سازمان ها تبدیل شده است. این در حالی است که راهکارهای سنتی مدیریت شبکه های WAN با توجه به گسترش روزافزون کاربران و شبکه ها، و با استفاده از محیط های دستوری (CLI)، هوشمندانه بنظر نمیرسد و تنها موجب اتلاف وقت و هزینه سازمان ها شده و در نهایت نیز بازده لازمه را ندارد.

در همین راستا، پلتفرم لبه شبکه Catalyst 8000 سیسکو به منظور توسعه راهکار شبکه های Intent-based ، که پیچیدگی های فراوان شبکه های سنتی را کاهش میدهند، طراحی شده اند و برای ارتقای چابکی و انعطاف پذیری در انتخاب لینک های ارتباطی بین شعب کارایی دارند.

ویژگی روتر کاتالیست 8000 سیسکو

این سری از پلتفرم لبه شبکه سیسکو قابلیت های متنوعی را برای شبکه های پیشرفته فراهم میکنند که در ادامه به آنها میپردازیم:

پشتیبانی از معماری سنتی شبکه های WAN

با استفاده از روتر کاتالیست 8000 سیسکو که جایگزینی برای روترهای ASR و ISR سیسکو در لبه شبکه بحساب میایند، مدیران میتوانند با استفاده از این محصول در مود Autonomous و با بکارگیری قابلیت های IOS XE، از این محصول بعنوان یک روتر در لبه شبکه خود استفاده نمایند.

پشتیبانی از SD-WAN

این تجهیزات قابلیت ارائه عملکرد بهتری در شبکه های SD-WAN میباشند و از سرویس های آن بنحو بهینه تری پشتیبانی میکنند. همچنین با بهره مندی از نسل جدید چیپ های Cisco Quantum Flow مقدار encryption و SD-WAN Tunnel بصورت بسزایی بهبود یافته است. در این محصول و در مود Controller و با بهره گیری از سیستم عامل IOS XE SD-WAN، موجب گسترش استفاده از فرآیندهای خودکار (Automation) در سطح شبکه گسترده (WAN) شده که میتوان از آن برای برقراری ارتباطات با کمترین خلل و با درنظرگیری سیاست های از پیش تعریف شده استفاده نمود. در این حالت تمامی عملکردهای Control Plane دستگاه توسط Cisco vManage مدیریت شده که به مدیران امکان نظارت و مدیریت بر شبکه و ارتباطات WAN خود را در داشبوردهای گرافیکی میدهد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات روتر سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

برقراری امنیت در لبه شبکه

این محصولات، با پشتیبانی از قابلیت های فایروال های نسل جدید،  نقش بسزایی در فراهم کردن امنیت شبکه و پیشگیری از تهدیدات امنیتی ایفا میکند. محصول Cisco Catalyst 8000 Edge Platform با در اختیار داشتن قابلیت های امنیتی از قبیل Firewall ، IPS ، URL Filtering ، Layer 2 Encryption  و DNS Monitoring شبکه شما را بیش از پیش ایمن میگرداند.

پشتیبانی تکنولوژی SASE

تکنولوژی SD-WAN سیسکو را با ترکیب مفاهیم امنیت شبکه، زیر ساختی مقرون بصرفه ، چابک و راحت را برای سرویس های نرم افزاری یا SaaS ( Software-as-a-Service)  مهیا میکند. پلتفرم لبه شبکه روتر سیسکو Catalyst 8000 با پشتیبانی از سرویس تحت کلود Cisco Umbrella ، امکان بهره مندی مشتریان از تکنولوژی SASE را مهیا کرده تا بتوانند از امنیت را درکنار سرویس های شبکه و بصورت هماهنگ بهره ببرند.

لایسنس روتر کاتالیست سیسکو سری 8000

این محصول در مود Autonomous از لایسنس های اسمارت سیسکو پشتیبانی کرده و به مدیران این امکان را میدهد تا بوسیله اسمارت اکانت سیسکو خود قابلیت های IOS XE را فعال نمایند. همچنین با استفاده از لایسنس PLR روتر کاتالیست 8000 سیسکو میتوان، تمامی قابلیت های این محصول را بصورت فول و دائمی فعال کرد. لازم بذکر است این لایسنس ها در شبکه SD-WAN کاربرد ندارند.

در حالت دیگر، و با استفاده از این محصولات در مود Controller و IOS XE SD-WAN، مشتریان نیاز به لایسنس های SD-WAN DNA Subscription دارند تا ظرفیت پهنای باند مورد نیاز لبه شبکه خود را برای پشتیبانی از ترافیک رمزنگاری بر پایه IPsec را تعیین نمایند.

خرید روتر کاتالیست سیسکو

مشتریان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خریداری این تجهیزات سیسکو و لایسنس های آن، با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار نمایند.

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
C8300-1N1S-6T

C8300 1RU w/ 1G WAN (1 SM slot and 1 NIM slot, and 6 x 1-Gigabit Ethernet ports) Cisco Catalyst 8300

$ 14118.09
$ 2117.71
-85% View More