سیسکو XRV 9000

روتر سیسکو XRV 9000

این مدل روتر های سیسکو که با نام XRV 9000 شناخته میشود به صورت مجازی بوده و در شبیه سازی و LAB کاربرد دارد . سیستم عامل IOS XR این روتر به راحتی بر روی بستر های مجازی اجرا شده و با مصرف بهینه RAM و CPU امکانات زیادی برای کاربرد های آزمایشگاهی فراهم می آورد.

سیستم عامل IOS XR سیسکو نسخه بهبود یافته از همان سیستم عامل های IOS و بمنظور بکارگیری برروی محصولات این شرکت مانند روتر Network Convergence System (NCS) ، روترCRS  و روتر ISR و روتر ASR  میباشد. این سیستم عامل از high availability در لایه سخت افزار  پشتیبانی میکند و با استفاده package-based software distribution به منظور ارائه خدماتی مانند multicast routing و MPLS به کاربران این امکان را میدهد که در صورت نیاز به سرویس خاصی بتوانند package های مخصوص به آنها را نصب و اجرا نمایند. تمام این قابلیت ها درحالی که روترها درحال ارائه سرویس میباشند بدون ایجاد خللی در عملکرد آن قابل اجرا میباشند. دستورات این سیستم عامل شباهت بسیار بالایی به IOS همیشگی سیسکو دارند.

سیسکو XRV 9000

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات روتر سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

 

ویژگی های روتر سیسکو XRV 9000

  • پشتیبانی از تکنولوژی Network Functions Virtualization (NFV) جهت مجازی سازی شبکه ها
  • پشتیبانی از تکنولوژی virtual forwarder
  • سیستم عامل مبتنی بر NPU
  • پشتیبانی از تکنولوژی Broadband Network Gateway (BNG)
  • پشتیبانی از انواع محیط های مجازی مانند VMware ESXi، Linux KVM
  • پشتیبانی از انواع پروتکل های مسیریابی و امنیتی

لایسنس روتر  Cisco XRv9000

با توجه به فیچر های گسترده امنیتی و پروتکل های متعدد مورد استفاده در شبکه های WAN لایسنس های متعددی برای این محصول ارائه شده است. که قابلیت ساپورت لایسنس های نسل جدید Permanent License Reservation (PLR) و Smart license در این محصولات فراهم میباشد. جهت مدیریت اسمارت لایسنس‌ها از ابزار Cisco Smart Software Manager (CSSM) به صورت ابری یا On-Prem استفاده می‌شود و پیش نیاز استفاده از ابزار CSSM داشتن یک اسمارت اکانت سیسکو است.

خرید روتر سیسکو XRv9000

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.