لوگو سورنا

روتر سیسکو NFV

Network Functions Virtualization یا (NFV) مفهوم جایگزینی یا مجازی‌سازی دستگاه‌های تخصیص‌داده‌شده شبکه مانند روتر سیسکو nfv، سویچ‌ها، دیواره‌های آتش و غیره با نرم‌افزارهایی است که روی سرورهای تجاری و استاندارد اجرا می‌شوند. این متن به شما کمک می‌کند تا مفهوم NFV و مفاهیم مرتبط با آن را درک کنید.

هدف از NFV جداسازی توابع شبکه (پلن کنترل) از دستگاه‌های سخت‌افزاری تخصیص‌داده‌شده (پلن داده) است و اجازه می‌دهد تا خدمات شبکه که در حال حاضر روی روترها، دیواره‌های آتش و سایر دستگاه‌های سخت‌افزاری تخصیص‌داده‌شده میزبانی شده‌اند، روی ماشین‌های مجازی (VMها) پیاده شوند. توابع شبکه تحت کنترل یک هایپر ویزور قرار گیرند، اما خدماتی که قبلاً نیازمند سخت‌افزارهای اختصاصی بودند، می‌توانند روی سرورهای استاندارد x86 انجام شوند.

سیسکو-router-nfv

Cisco vEdge Cloud Router

سیسکو vEdge Cloud یک پلتفرم مسیریابی نرم‌افزاری است که تمام امکانات موجود در پلتفرم‌های فیزیکی مسیریاب vEdge را پشتیبانی می‌کند. روتر vEdge Cloud به‌عنوان یک ماشین مجازی ارائه می‌شود که می‌تواند در انواع مختلفی از محیط‌های محاسبات ابری خصوصی، عمومی و هیبریدی نصب شود. این پلتفرم روی تمامی پلتفرم‌های مهم هایپر ویزور پشتیبانی می‌شود.

این دسته از انواع مختلف روتر سیسکو از زیرساخت Intel DPDK استفاده می‌کند تا به بهترین عملکرد ممکن روی پلتفرم‌های x86 دست یابد. این نرم‌افزار همچنین قابلیت استفاده از تکنولوژی رمزنگاری AES-NI موجود در بیشتر پلتفرم‌های Intel را دارا است. AES-NI عملکرد بهینه‌سازی شده‌ای از امنیت IP (IPSec) را در استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری AES ارائه می‌دهد.

Cisco Cloud Services Router (CSR) 1000v

سیسکو CSR 1000v یک روتر نرم‌افزاری به شمار می‌رود که یک شرکت یا ارائه‌دهنده کلود می‌تواند از آن به‌عنوان یک ماشین مجازی در محیط مجازی خود بهره ببرد و نسبت به نصب آن اقدام کند. این روتر می‌تواند روی سرورهای سیسکو Unified Computing System (Cisco UCS) و همچنین سرورهایی از تولیدکنندگان معتبری که از مجازی‌سازی VMware ESXi، Citrix XenServer، Microsoft Hyper-V، Suse KVM یا Red Hat KVM پشتیبانی می‌کنند، اجرا شود.

همچنین می‌توانید آن را در Amazon EC2، Microsoft Azure یا پلتفرم Google Cloud نصب کنید. این روتر شامل ویژگی‌های شبکه‌بندی و امنیتی نرم‌افزار Cisco IOS XE است. کلودهای زیرساخت منابع مختلف را به چندین مشتری ارائه می‌دهند.

سیسکو CSR 1000v به‌عنوان یک روتر اصلی برای هر کاربر عمل می‌کند. به عبارت دیگر هر کاربر می‌تواند نمونه‌ای از روتر مختص به خود را داشته باشد و در نتیجه ارتباطات شبکه خصوصی مجازی (VPN)، سیاست‌های دیواره آتش، قوانین QoS، کنترل دسترسی و غیره خود را تعیین کند. بااین‌حال، روتر سیسکو nfv می‌تواند به‌عنوان یک روتر چندکاربره نیز مورد استفاده قرار گیرد (با استفاده از Virtual Route Forwarding (VRF) برای حفظ جداول مسیریابی و پیکربندی ویژگی‌های مختلف برای هر کاربر به‌خصوص).

برترین تکنولوژی‌ها در این سرویس‌ها وجود دارد

Cisco IOS XRv Router

رابط‌های روتر Cisco IOS XRv عملکرد مشابهی با رابط‌های موجود در روترهای سیسکو که مبتنی بر سخت‌افزار هستند، ارائه می‌کند. رابط‌های پشتیبانی شده شامل رابط‌های مدیریت اترنت (Management Ethernet) و رابط‌های گیگابیت اترنت (Gigabit Ethernet) هستند. این رابط‌ها به شرح زیر عمل می‌کنند:

Cisco IOS XRv 9000 Router

این نمونه از انواع روتر سیسکو nfv می‌تواند به انجام پیاده‌سازی مجموعه ویژگی‌های نرم‌افزار Cisco IOS XR بپردازد. روتر مذکور روی پلتفرم‌های محاسبات عمومی x86 مجازی‌سازی شده به اجرا در می‌آید و پلتفرم‌های فیزیکی موجود روترهای سیسکو که از نرم‌افزار Cisco IOS XR استفاده می‌کنند را تکمیل می‌کند. این پلتفرم‌ها شامل روترهای سیستم همگرایی شبکه سیسکو، روترهای سری Cisco ASR 9000 و پلتفرم‌های سیستم مسیریابی ارتباطات سیسکو (CRS) هستند.

ارائه‌دهندگان خدمات مختلف کلود می‌توانند عملکرد و پیشنهادات خود را بر اساس روترهای فیزیکی بهبود داده و به راحتی آن‌ها را به یک فاکتور مجازی تبدیل کنند. مسیریاب Cisco IOS XRv 9000 انعطاف‌پذیری بیشتر، بهبود کارایی شبکه، کاهش هزینه‌های سرمایه‌ای و عملیاتی و قابلیت مقیاس‌پذیری بهینه شبکه را بر اساس تقاضا ارائه می‌دهد. ویژگی‌های اصلی روتر Cisco IOS XRv 9000 عبارت‌اند از:

سیسکو-router-nfv

با تکنولوژی تابع شبکه مجازی (NFV شبکه و عملیات خود را متحول کنید

چه کارهایی می‌توانید با تابع شبکه مجازی انجام دهید؟

چرا باید از NFV سیسکو استفاده کنید؟

پلتفرم‌های مرتبط به منظور پیاده‌سازی NFV
سیستم محاسباتی شبکه شرکتی سیسکو (ENCS) سیستم محاسباتی شبکه شرکتی سیسکو به شما امکان می‌دهد خدمات را به صورت کامل مجازی‌سازی کرده، انعطاف‌پذیری و ضرورت‌های خدماتی شبکه را فراهم کنید.
پلتفرم خدمات اولترا سیسکو پلتفرم خدمات اولترا سیسکو به اپراتورهای شبکه‌های موبایل اجازه می‌دهد خدمات جدید را با سرعت بیشتری به بازار عرضه کنند، هزینه‌ها را کاهش داده و انعطاف‌پذیری خدمات را به دست آورند.
زیرساخت تابع شبکه مجازی سیسکو (NFVI) سیسکو NFVI به شما کمک می‌کند تا خدمات را با سرعت بیشتری معرفی کنید، تجربه کاربری با کیفیت بالا را ارائه دهید و به مقیاس‌پذیری مورد نیاز، حتی در مدل‌های ترافیک پیش‌بینی‌نشده، دست یابید.

سخن پایانی

روتر سیسکو nfv نسل جدیدی از دستگاه های روتر از تجهیزات سیسکو محسوب می‌شود که به محض عرضه توانسته‌ است طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جلب کند. راحتی کارکرد، امکانات فوق‌العاده و همچنین نصب سریع از جمله ویژگی‌های این محصولات به شمار می‌روند. خریداری لایسنس سیسکو به شما اجازه می‌دهد تا از سرویس‌ها و روترهای مذکور در هر حوزه‌ای بهره ببرید. اگر پرسش‌های بیشتری در این زمینه دارید، کافی است با کارشناسان ما در شرکت سورنا ارتباط برقرار کنید تا به کلیه سؤالات شما سروران گرامی پاسخ دهند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
C1S1-WAN-F250M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Foundation 250 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-F500M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Foundation 500 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-F50M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Foundation 50 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-E50M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Essentials 50 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-F100M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Foundation 100 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-F1G

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Foundation 1 Gbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-E1G

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Essentials 1 Gbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-E250M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Essentials 250 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-E500M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Essentials 500 Mbps

$0.00 View More
C1S1-WAN-E100M

C1 Enterprise NFV Branch ? WAN Essentials 100 Mbps

$0.00 View More

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!