لوگو سورنا

سیسکو ASR

روتر سیسکو ASR

امروزه و با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، سازمان ها و دیتاسنترهای پیشرفته، بیش از پیش نیاز به تجهیزاتی قابل اطمینان در لبه شبکه خود دارند تا بتوانند ترافیک ورودی و خروجی شبکه را به بهترین نحو ممکن و بدون کمترین خللی مسیریابی نمایند. روترهای پیشرفته سیسکو جزو نسل پیشرفته روتر سیسکو میباشد که با بهره گیری از سیستم عامل های IOS XE در سری ASR 100 سیسکو، و سیستم عامل IOS XR در روترهای ASR 9000، تمامی نیازهای مسیریابی شبکه های پیشرفته را پاسخ گو میباشند. سری 9000  با پشتیبانی از پورت هایی با سرعت 100 گیگابیت اترنت میتوانند پهنای باند مورد نظر برای انتقال ترافیک های مربوط به دیتا، صدا و ویدئو کنفرانس ها را در بستر شبکه مهیا نمایند.

در میان سری های این روتر، مشتریان میتوانند با استفاده از قابلیت های سیستم عامل IOS XE SD-WAN برروی روترهای ASR سری 900 و 1000، از قابلیت های Cisco SD-WAN درون شبکه خود بهره برده و با اتکا به محصول Cisco vManage تمام ارتباط های بین شعب خود را بربستر IPsec و بصورت امن برقرار سازند. تکنولوژی SD-WAN سیسکو مدیریت شبکه های WAN را برای مدیران راحت تر و بهینه تر کرده و به آنها امکان مدیریت ترافیک بر بستر لینک های ارتباطی از قبیل Internet، MPLS و یا LTE را بصورت داینامیک و بر اساس سیاست های از پیش تعریف شده میدهد.

asr

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع زوترهای سیسکو با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

تفاوت میان روتر ASR و ISR سیسکو

عمده ترین تفاوت میان روتر ISR و ASR، کاربرد آنها در شبکه هایی با ابعاد متفاوت میباشد. در حالی که روتر ASR Cisco برای استفاده در شبکه های Enterprise و Service Provider ها بکار میرود، روترهای ISR سیسکو انتخاب بهتری برای شبکه هایی با ابعاد کوچک تا متوسط میباشد. همچنین نهایت سرعت پورت ها در روترهای ISR تا 10 Gbps میباشد درحالی که در روترهای ASR سری 9000 سیسکو، سرعت پورت ها میتواند تا 100 Gbps هم ارتقا یابد. همچنین روترهای ASR با پشتیبانی از چگالی پورت بالا و طراحی ماژولار انتخاب مطمئن تری برای دیتاسنترهای پیشرفته بحساب میایند.

لایسنس روتر Cisco ASR

امروزه و با معرفی لایسنس های اسمارت سیسکو، نحوه فعالسازی تجهیزات Cisco ASR نیز به صورت اسمارت میباشد. مشتریان میتوانند با بهره مندی از لایسنس های آفلاین PLR  ASR سیسکو، تمامی قابلیت های این تجهیزات را فعال نمایند. لازم بذکر است این لایسنس هم قابلیت های IOS XE و هم IOS XR را بصورت دائمی و فول فعال مینماید.

همچنین مشتریانی که اقدام به راه اندازی IOS XE SD-WAN برروی روتر Cisco ASR مینمایند، میتوانند با استفاده از لایسنس های DNA SD-WAN سیسکو، پهنای باند رمزنگاری شده (Crypto Throughput) لبه شبکه خود را ارتقا بخشند. بصورت پیش فرض و بدون استفاده از لایسنس این روترهای تنها تا 250 مگابیت در ثانیه از ترافیک IPsec پشتیبانی خواهند کرد.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!