لوگو سورنا

محصولات LiveAction

محصولات LiveAction

کمپانی LiveAction بواسطه راهکارهایی که ارائه داده است ساز و کارهای شبکه را برای سازمان های متوسط تا پیشرفته ساده تر ساخته است. نرم افزارهای LiveAction با فراهم آوردن دید جامع و دائمی و ارائه کنترل دقیق برروی زیرساخت های شبکه به مدیران در بهینه سازی امور کمک خواهند کرد. به کمک این سری از محصولات می توان مشکلات شبکه را تا ۲۰ برابر سریع تر تشخیص داده و اصلاح کرد و همچنین تجهیزات را تا ۵ برابر سریع تر پیکربندی کرد و بهره وری عملیات شبکه را تا ۱۰۰ درصد بهبود بخشید.

شرکت LiveAction ، که بعنوان شریک تجاری شرکت سیسکو نیز شناخته می شود، با داشتن راه حل های مدیریتی برای اپلیکیشن ها، بستر شبکه گسترده تمام جنبه های امنیت شبکه شما را در نظر خواهد گرفت.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار LiveAction LiveNX

در میان محصولات این برند، نرم افزار LiveNX را می توان بهترین و کاملترین راهکار موجود برای پایش و مدیریت شبکه های گسترده (WAN) و محلی (LAN) دانست. این محصول یک نرم افزار هوشمند است که قابلیت پایش و مدیریت دقیق زیرساخت شبکه و ترافیک های عبوری تمامی تجهیزات با برندهای مختلف را با جزئیات کامل ارائه می دهد. قابلیت نظارت بر همه پروتکل ها و برنامه ها از قبیل ویدیو، صدا، برنامه های ارتباطی، برنامه های به اشتراک گذاری فایل و غیره، در این محصول موجب می شود که مدیران یک دید جامع از Flow های موجود در شبکه خود داشته باشند.

پلتفرم LiveNX با برخورداری از یک محیط گرافیکی مناسب و با پشتیبانی از سیاست های نمونه از قبل تعریف شده که متشکل از بهترین راهکار ها و موارد پیشنهادی شرکت سیسکو است، می تواند، مطابق با استاندارد های روز دنیا، گزارش هایی از عملکرد، تنظیمات و خطاهای سیاست های QoS تهیه کرده و در اختیار مدیران قرار دهد.

این محصول قابلیت بررسی موثر عملکرد شبکه های گسترده مانند MPLS را دارد و زمانی که یکی از تجهیزات شبکه تصمیم به تغییر مسیر در ترافیک خود را میگیرد، این برنامه تغییر را به شکل گرافیکی بر روی توپولوژی شبکه نمایش می دهد.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!