نرم افزار Omnipeek

نرم افزار Omnipeek

نرم افزار Omnipeek یکی از قوی ترین محصولات کمپانی LiveAction جهت آنالیز، تحلیل، مقایسه و مانیتورینگ شبکه میباشد ، این نرم افزار به صورت لحظه ی قادر به بررسی عملکرد شبکه و وضعیت امنیتی میباشد. به عنوان مثال با Omnipeek به راحتی میتوان وضعیت کارتهای شبکه و فعالیت های مختلف برای مثال حجم داده‌های در حال انتقال را مشاهده کرد. این اطلاعات هم به صورت جداول عددی و هم با نمودارها و چارتهای مختلف نمایش داده میشود. با استفاده از این نرم افزار میتوان آدرسهای IP ، پورتها و ترافیک ها در ارتباطات شبکه را مشاهده کرد. یکی از ویژگی های دیگر این برنامه توانایی تعریف آلارم و هشدار است، برای مثال محدوده ای جهت استفاده مشخص کرد و در صورتی که از این محدوده مصرف بیشتر شد به روشهای مختلف اطلاع داده شود.  همچنین این نرم افزار با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع و نقشه های شخصی سازی شده از شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه میباشد.

ویژگی های نرم افزار Omnipeek

این نرم افزار با مانیتورینگ جامع و یکپارچه و اعلام وضعیت های مختلف از انواع تجهیزات و سرویس های مختلف سبب آگاه سازی مدیران از انواع رخداد ها در سازمان ها میشود. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار Omnipeek

نرم افزار Omnipeek جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی Omnipeek License دارد.

خرید نرم افزار Omnipeek

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.