نرم افزار LiveCapture

نرم افزار LiveCapture

نرم افزار LiveCapture یکی از قوی ترین محصولات کمپانی LiveAction جهت مانیتورینگ لحظه ای و تحلیل پکت ها در شبکه میباشد.این دستگاه با کپچر کردن لحظه ای ترافیک ها در سطح شبکه، مانیتورینگ و تحلیل داده‌ می باشد که با قابلیت هماهنگی با سرویس ها و تجهیزات مختلف همچون روتر ، سوئیچ ، فایروال و غیره قادر به مانیتورینگ وضعیت تجهیزات و سرویس های مختلف و اعلام لاگ ها و اعلان ها به صورت لحظه ای میباشد. این نرم افزار با تشخیص ترافیک ها و پکت ها در سطح شبکه با پروتکل های مانیتورینگ سبب آگاه سازی از انواع رخداد ها و جلوگیری از بروز مشکلات میشود. LiveCapture با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع از شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

ویژگی های نرم افزار LiveCapture

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

مدل های نرم افزار  LiveCapture

نرم افزار LiveCapture 1K

مناسب جهت شعبات کوچک و متوسط

جایگیری در رک به فضای 1RU

مجهز به پورت های 1G و 10G

دارای TB 16 فضای ذخیره سازی

مجهز به RAM به میزان 32GB

 

نرم افزار LiveCapture 3K

مناسب جهت سازمان های بزرگ

جایگیری در رک به فضای 2RU

مجهز به لینک های 1G و 10G و 40G و 100G

دارای TB 64 و 128 TB فضای ذخیره سازی

مجهز به RAM به میزان 192GB

لایسنس LiveCapture

نرم افزار LiveCapture جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی LiveAction License دارد.

خرید نرم افزار LiveCapture

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.