لوگو سورنا

نرم افزار Livewire

livewire

نرم افزار Livewire از محصولات کمپانی LiveAction جهت مانیتورینگ لینک ها در انواع شبکه های Remote Sites، LAN،WAN ، مجازی و دیتاسنتر ها میباشد.این نرم افزار با قابلیت هماهنگی با نرم افزار Live NX قادر به تحلیل و آنالیز انواع دیتا و پکت ها در زیر ساخت های مختلف میباشد. این نرم افزار با کپچر کردن لحظه ای ترافیک ها از طریق پروتکل های مختلف همچون NetFlow در سطح شبکه قادر به مانیتورینگ و تحلیل داده‌ می باشد که با قابلیت هماهنگی با سرویس ها و تجهیزات مختلف در مدیا های مختلف همچون ویپ ، ویدیو و غیره توانایی اعلام لاگ ها و اعلان ها به صورت لحظه ای را درد. این نرم افزار با تشخیص ترافیک ها و پکت ها در سطح شبکه با پروتکل های مانیتورینگ سبب آگاه سازی از انواع رخداد ها و جلوگیری از بروز مشکلات میشود. Livewire با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و پکت ها با ترسیم معماری شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

ویژگی های نرم افزار Livewire

این نرم افزار با مانیتورینگ جامع و یکپارچه و اعلام وضعیت های مختلف از انواع تجهیزات و سرویس های مختلف سبب آگاه سازی مدیران از انواع رخداد ها در انواع شبکه ها میشود. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار  LIVEWIRE

نرم افزار Livewire جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی LiveAction License دارد.

خرید نرم افزار Livewire

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!