لوگو سورنا

نرم افزار LiveNX

liveaction

نرم افزار LiveNX یکی از قوی ترین محصولات کمپانی LiveAction جهت مانیتورینگ لحظه ای و تحلیل پکت ها در شبکه میباشد.این نرم افزار با آنالیز و مانیتورینگ لحظه ای ترافیک ها در سطح شبکه با قابلیت هماهنگی با سرویس ها و تجهیزات مختلف همچون روتر ، سوئیچ ، فایروال و غیره قادر به مانیتورینگ وضعیت تجهیزات و سرویس های مختلف و اعلام لاگ ها و اعلان ها به صورت لحظه ای میباشد. این نرم افزار با تشخیص ترافیک ها و پکت ها در سطح شبکه با پروتکل های مانیتورینگ سبب آگاه سازی از انواع رخداد ها و جلوگیری از بروز مشکلات میشود. LiveNX با قابلیت های بصری فراوان همچون نمایش ترافیک ها و فرایند ها به صورت لحظه ای در قالب چارت ها ، گراف های متنوع از شبکه مناسب جهت استفاده در مراکز عملیات شبکه (NOC) میباشد.

ویژگی های نرم افزار LiveNX

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع تحت وب جهت مانیتورینگ و گزارش دهی از بخش های مختلف شبکه میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار  LIVENX

نرم افزار LiveNX جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی LiveAction License دارد.

خرید دستگاه LiveNX

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس LiveAction با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!