لوگو سورنا

سیسکو Prime vNAM

سیسکو Prime vNAM

سرویس تحلیل شبکه سیسکو vNAM

با گسترش تکنولوژی های مجازی تحت شبکه جهت سرویس دهی و نسل جدید شبکه های ابری وجود نرم افزاری جهت مانیتورینگ و گزارش گیری از وضعیت سرور های مجازی و سایر اپلیکیشن های تحت شبکه بشدت ضروریست. این سرویس سیسکو که با نام  Cisco Prime Virtual Network Analysis Module یا به اختصار vNAM شناخته میشود قادر به نظارت کلی به زیرساخت های مجازی و فیزیکی بوده و با تحلیل ترافیک شبکه موجب نظارت دقیق بر مصرف پهنای باند شبکه و کاهش ترافیک Bottleneck ها شده و سرعت و پایداری شبکه را بهبود میبخشد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو پرایم با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های سیسکو vNAM

لایسنس سیسکو vNAM

نرم افزار  Cisco VNAM از هردو نسل لایسنس سنتی PAK و نسل جدید اسمارت لایسنس (smart license) پشتیبانی میکند.

لایسنس های نسل جدید  اسمارت لایسنس سیسکو vNAM

قابلیت ساپورت لایسنس های نسل جدید smart license در این دیوایس فراهم میباشد و برای این امر یک اسمارت اکانت سیسکو نیاز است.

لایسنس های سنتی PAK سیسکو WSA

با توجه به ابزار های موجود در این نرم افزار لایسنس های متعددی ارائه شده است. همچنین با تهیه ی لایسنس چند منظوره این محصول میتوان از بسیاری از ابزار های موجود بهره برد. این دستگاه از ویژگی  PAKبهره مند است و میتوان به صورت آفلاین این نوع لایسنس را اکتیو کرد.

خرید سیسکو vNAM

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
R-NAM-VX20-6.2-K9

Cisco Prime Virtual NAM (NAM-VX20) Software Version 6.2

$6500.00 View More
R-NAM-VX10-6.2-K9

Cisco Prime Virtual NAM (NAM-VX10) Software Version 6.2

$1500.00 View More

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!