لوگو سورنا

سیسکو پرایم

 سیسکو پرایم یک راه حل مقرون به صرفه برای عملیات، و مدیریت خطاهای شبکه است. این راه حل واحد به ارائه دهندگان خدمات کمک می‌‎کند تا پیچیدگی مدیریت را کاهش دهند. از اجزای فیزیکی شبکه و همچنین زیرساخت محاسباتی و عناصر مجازی موجود در مراکز داده پشتیبانی می‌کند. سیسکو Prime مدیریت شبکه‌های بی‌سیم و سیمی را ساده می‌کند. همچنین به ارائه خدمات جدید، دسترسی ایمن و مدیریت دستگاه‌های تلفن همراه سرعت می‌بخشد. سیسکو Prime یک مجموعه نرم افزار مدیریت شبکه سیسکو Management است که از برنامه‌های نرم افزاری مختلف توسط سیسکو سیستم تشکیل شده است.
زیرساخت Prime که آگاهی کاربر را با قابلیت مشاهده عملکرد برنامه و کنترل شبکه لینک می‌دهد، به اطمینان از کیفیت تجربه کاربر نهایی کمک می‌کند. ادغام عمیق با موتور خدمات هویتی سیسکو (ISE) این دید را در سراسر مشکلات مربوط به امنیت و سیاست گسترش می‌دهد و نمای کاملی از مسائل دسترسی کاربر با مسیری روشن برای حل آنها ارائه می‌دهد. سیسکو License Prime ویژگی‌هایی را که می‌توانید استفاده کنید و تعداد دستگاه‌هایی را که می‌توانید با استفاده از آن ویژگی‌ها مدیریت کنید، کنترل می‌کند.

مزایا Cisco Prime

افزایش کارایی عملیاتی از طریق کشف خودکار شبکه، پیکربندی و مدیریت تغییر
افزایش رضایت کاربر از طریق تضمین خدمات فعال با استفاده از مدیریت خطا و اطلاعات روند پس از رویداد
کاهش هزینه‌های یکپارچه‌سازی از طریق پیش‌ادغام با مجموعه سیسکو Prime Carrier Management

ویژگی‌های سیسکو پرایم

سیسکو پرایم یکی از تجهیزات سیسکو، آنچه را که برای ساده‌سازی و خودکارسازی وظایف مدیریتی نیاز دارید و در عین حال از هوشمندی شبکه‌های سیسکو خود بهره می‌برید، دارد.
تحقق یک مدیریت: نظارت و عیب‌یابی Policy را با موتور خدمات هویت سیسکو (ISE) و ردیابی مبتنی بر مکان دستگاه‌های متحرک با موتور خدمات تحرک سیسکو (MSE) ارائه می‌دهد. می‌توانید شبکه، دستگاه‌ها، برنامه‌ها و کاربران را مدیریت کنید.
ادغام محصولات: محصولات مدیریتی را یکپارچه کنید و تعداد ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت شبکه را کاهش دهید. مدیریت شبکه خود با استفاده از سیسکو Prime به شما دید و کنترل بیشتری با استقرار و عیب یابی سریعتر می‌دهد. شما می‌توانید زمان بیشتری را صرف تغییر کسب و کار خود از طریق نوآوری و تمایز کنید.
شبکه را مدیریت کنید: سیسکو Prime از 802.11ac، قابلیت دید کاربر بی‌سیم و سیمی مرتبط، ابزارهای پیش‌بینی فرکانس رادیویی و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند. مدیریت زیرساخت بی‌سیم را ساده‌ می‌شود و در عین حال مشکلات را سریعتر و با منابع کمتر حل می‌شود.
مدیریت هوشمند WAN را ساده کنید: سادگی مدیریت را به سطح بعدی ببرید. سیسکو Prime  بر اساس بهترین شیوه‌های سیسکو، گردش‌های کاری جدید و هدایت‌شده را برای شبکه هوشمند WAN و دسترسی همگرا ارائه می‌دهد. این گردش‌های کاری راه‌اندازی شاخه‌های جدید را آسان و سریع می‌کنند، از راه‌اندازی دستگاه‌ها و سرویس‌ها تا مدیریت و نظارت خودکار آنها.
مدیریت را به مرکز داده گسترش دهید: سیسکو  Primeمدیریت خطا، پیکربندی، حسابداری، عملکرد و امنیت (FCAPS) را با نماهای 360 درجه از سرورهای سیسکو Blade System Unified Series B Blade و سرورهای Rack Series C و سوئیچ‌های سیسکو Nexus، از جمله زیرساخت‌های Application-Centric آماده ارائه می‌کند. سوئیچ‌های سری  Nexus 9000 سیسکو . مرکز داده شما برای تضمین خدمات بسیار مهم است. با سیسکو Prime  آن را به طور موثر مدیریت کنید. سرعت زمان برای ارزش گذاری با بسته‌های دستگاه و فناوری Device Packs پشتیبانی مداوم از دستگاه ها و نرم افزارهای جدید سیسکو را ارائه می‌دهد. این یک برابری را در هر خانواده دستگاه فراهم می‌کند و شکاف در عملیات مدیریت را از بین می‌برد، به خصوص در مورد در دسترس بودن سرویس و عیب یابی. بسته‌های فناوری ویژگی‌های جدیدی را در بین نسخه‌ها ارائه می‌کنند و زمان رسیدن به ارزش برای عملکردهای با تقاضای بالا را تسریع می‌کنند.
مقیاس بزرگتر: سازمان‌های بزرگ اغلب مدیریت شبکه را بر اساس دامنه توزیع می‌کنند. سیسکو  Prime Infrastructure Operations Center به شما امکان می‌دهد تا 10 نمونه سیسکو Prime Infrastructure  را تجسم کنید و زیرساخت مدیریت خود را مقیاس بندی کنید و در عین حال دید مرکزی و کنترل را حفظ کنید.

Prime Infrastructure به دو شکل اصلی ارائه می‌شود

مجازی: ابزار مجازی Prime به عنوان یک فایل Open Virtualization Archive (OVA) بسته بندی شده است که باید بر روی یک سرور واجد شرایط ارائه شده توسط کاربر و دارای VMware ESXi نصب شود. این فرم به شما امکان می‌دهد در سخت افزار سرور مورد نظر خود اجرا کنید. همچنین می‌توانید دستگاه مجازی را در هر یک از چهار پیکربندی نصب کنید که هر کدام برای اندازه متفاوتی از شبکه سازمانی بهینه شده‌اند.
سیسکو Hyper V: Prime Infrastructure برای Microsoft Hyper-V مزایای شبکه سیسکو را به مایکروسافت ویندوز سرور Hyper-V گسترش می‌دهد.
فیزیکی: دستگاه فیزیکی به عنوان یک سرور قابل نصب است و Prime Infrastructure از قبل برای شما نصب و پیکربندی شده است.

گزینه‌های مجازی

در حین نصب، می‌توانید یکی از چهار گزینه پیکربندی استقرار را انتخاب کنید.
جدول زیر حداقل نیازهای سرور برای هر گزینه را خلاصه می‌کند.

Physical Appliance Options

Prime Infrastructure در فیزیکی Prime Infrstructure و مرکز معماری شبکه دیجیتال (DNAC) موجود است.
مشخصات دستگاه فیزیکی به شرح زیر است:
علاوه بر این، سیسکو ISE به Prime Infrastructure در نظارت و عیب‌یابی داده‌های کاربری با نمایش تمام داده‌های ضروری برای یک کلاینت در یک رابط واحد کمک می‌کند. علاوه بر این، سیسکو ISE به Prime Infrastructure در نظارت و عیب‌یابی داده‌های کاربری با نمایش تمام داده‌های ضروری برای یک کلاینت در یک رابط واحد کمک می‌کند.

برخی از برنامه‌های کاربردی سیسکو پرایم

سیسکو Prime Infrastructure کنترل کامل دسترسی سیمی/بی‌سیم، شبکه‌های شعبه و همچنین دید غنی به اتصال کاربر نهایی و اطمینان از عملکرد برنامه را فراهم می‌کند. رابط گرافیکی است که به کاربران امکان سفارش و کنترل هر سرویس فناوری اطلاعات، از مراکز داده گرفته تا دسکتاپ را می‌دهد. بنابراین، چه کاربر نهایی بخواهد یک دستگاه تلفن همراه، یک دسکتاپ مجازی یا یک محیط توسعه برنامه کامل در فضای ابری خصوصی سفارش دهد، سیسکو Prime Service Catalog این فرآیند را آسان‌تر و ساده‌تر می‌کند.
سیسکو Prime Infrastructure به مدیران شبکه امکان دید عمیق شبکه و معیارهای عملکرد دقیق را در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد مشکلات را مشخص و برطرف کنند و در عین حال تجربه کاربر را به سرعت بهبود بخشند. برای شبکه سازمانی، خدمات یکپارچه، با کارایی بالا و قابل اعتماد سیستم نام دامنه (DNS)، پروتکل پیکربندی میزبان پویا (DHCP) و مدیریت آدرس IP (IPAM) را ارائه می‌دهد. با استفاده از سیسکو Prime Infrastructure، می‌توانید یک یا چند کنترلر، سوئیچ و نقاط دسترسی مرتبط را پیکربندی و نظارت کنید. Prime Infrastructure نمای گرافیکی بسیاری از کنترل‌کننده‌ها و نقاط دسترسی مدیریت‌شده را اضافه می‌کند و شامل تنظیمات مشابه، نظارت بر عملکرد، امنیت، مدیریت خطا و گزینه‌های حسابداری موجود در سطح کنترل‌کننده است.
مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان فروش شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!