لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > cisco > management

سیسکو management

سیسکو management این امکان را به شما می‌دهد تا با استفاده از برخی ابزارهای اختصاصی، مدیریت شبکه‌های سازمانی را تحت کنترل خود در بیاورید، کارایی شبکه‌ها را بهبود ببخشید و میزان زمان عدم دسترسی کاربران به شبکه مد نظرتان را کاهش دهید. این محصول دارای لایسنس مختص به خود است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

cisco management

چرا سیسکو management را باید انتخاب کنیم؟

امروزه کنترل و مدیریت شبکه‌های گوناگون به یک امر اساسی تبدیل شده است تا بتوان سرویس‌های مناسبی را به کاربران ارائه کرد. با استفاده از سیسکو management یکی از کاربردی ترین تجهیزات سیسکو می‌توان شبکه‌های مختلف را تحت پوشش قرار داد و آن‌ها را به شکل کاملاً کلیدی مدیریت کرد.

این ابزار به ما اجازه می‌دهد تا فایروال‌ها، سرورها، روتر‌ها، زیرساخت‌ها و موارد مشابه را کنترل کنیم، آن هم بدون این که کاربرانمان با مشکل خاصی روبه‌رو شوند. پردازش داده‌ها در هر شبکه‌ای که از این سیستم مدیریت بهره می‌برد، به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا می‌کند. حتی اگر دارای شبکه‌‌ای از داده‌ها هستید که ارزش میلیون دلاری دارد، باید حتماً سرویس سیسکو منیجمنت را به عنوان یک پایگاه اساسی برای خود در نظر بگیرید.

سیسکو منیجمنت دارای بخش‌های گوناگونی است

فاکتورهای مهم در سیسکو management

در سیسکو management فاکتورهای مختلفی وجود دارند که هر یک از آن‌ها برای کاربران حرفه‌ای حائز اهمیت هستند. شناخت این فاکتورها برای افرادی که به تازگی وارد دنیای شبکه‌های سیسکو شده‌اند و قصد دارند خیلی سریع از آن‌ها بهره ببرند، ضرورت دارد.

فاکتور دسترسی

سیسکو منیجمنت امکان دسترسی به کلیه زیرمجموعه‌ها و ابزارهای تولید شده توسط سیسکو را فراهم می‌کند. این امر یک نیاز اساسی برای کلیه شبکه‌هایی به شمار می‌رود که بخش اعظمی از قطعات آن‌ها به کمک محصولات سیسکو تأمین شده‌اند. فاکتور دسترسی در سیسکو منیجمنت به شما کمک می‌کند تا از امکان تغییر حالت شبکه در هر زمان و مکانی اطمینان خاطر داشته باشید.

فاکتور بررسی داده‌ها

بررسی مداوم عملکرد یکی دیگر از ویژگی‌ها و فاکتورهای اساسی در رابطه با سیسکو management است که باید به آن توجه کرد. یک سیستم تنها زمانی کارکرد مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید عملکرد آن را به صورت کلی مورد بررسی قرار دهید.

شبکه‌های ساخته شده به وسیله ابزارهای سیسکو معمولاً پیچیدگی بالایی دارند و به همین جهت، بحث مدیریت آن‌ها نیز باید جدی گرفته شود. کوچک‌ترین خطا در یک بخش از شبکه می‌تواند ارتباط شما را به طور کامل قطع کند که طبیعتاً موضوع مناسبی نیست. سیسکو منیجمنت با شناخت این موضوع در تلاش است تا شبکه را در برابر چنین خطاهای ساده، ولی مهلکی محافظت کند.

بررسی داده‌های مختلف به کمک سیسکو منیجمنت امکان‌پذیر است. این سیستم که خود از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده است، به شما اجازه می‌دهد تا همه بخش‌های شبکه را به شکل آنی بررسی کنید و هر گونه خطای خاصی را تشخیص دهید. این امر می‌تواند منجر به تداوم فعالیت شبکه حتی در حالت‌های اضطراری شود.

cisco management

سیسکو منیجمنت در هر شبکه‌ای قابل اجرا است

فاکتور مصرف بهینه

مصرف بهینه انرژی توسط دیسک‌ها، حافظه‌ها، روتر‌ها و موارد مشابه یک موضوع اساسی برای بسیاری از شبکه‌ها محسوب می‌شود. سیسکو management در این زمینه نیز کارایی خوبی را از خود نشان می‌دهد؛ زیرا با کمک آن می‌توان میزان مصرف هر بخش را مشاهده و آن را کنترل کرد.

نباید فراموش کرد که این موضوع در شبکه‌های گسترده و بسیار بزرگ یک نکته چشمگیر به شمار می‌آيد. حتی کاهش 10 درصدی مصرف انرژی در این شبکه‌های بزرگ می‌تواند منجر به کمتر شدن هزینه‌ها شود که خود یک مزیت دیگر در رابطه با سیسکو منیجمنت است.

بخش‌های مختلف سیسکو management

همان‌ طور که گفته شد، سیسکو management دارای چندین بخش مختلف است. این بخش‌ها در کنار هم قرار گرفته‌اند تا کاربران بتوانند بر اساس امکانات و نیاز کلی خود از آن‌ها استفاده کنند. از جمله بخش‌های مهمی که در این زمینه باید به آن‌ها اشاره کنیم، عبارت‌اند از:

  • مدیریت سرورهای سیسکو
  • مدیریت فایروال سیسکو
  • مدیریت یو سی اس سیسکو
  • مدیریت سوئیچ سیسکو
  • مدیریت میزان آپتایم
  • مدیریت میزان ورود و خروج داده‌ها
  • مدیریت سرعت فن
  • مدیریت میزان مصرف برق توسط مادر برد
  • مدیریت مسیریابی آی پی

این موارد تنها بخشی از امکانات وسیع سیسکو منیجمنت به شمار می‌آیند که همه کاربران به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. حتی مواردی همچون اطمینان یافتن از نحوه عملکرد وی پی ان مربوط به شبکه نیز در همین رده قرار می‌گیرد. در ادامه به دو بخش مهم دیگر از سیسکو منیجمنت می‌پردازیم.

سیسکو DNA سنتر

وقتی صحبت از سیسکو management می‌شود، باید از سیسکو دی ان ای سنتر نیز یاد کرد. این مرکز امکان تعیین برخی قراردادهای کلی را روی تمام شبکه فراهم می‌کند. از سوی دیگر، می‌توان به کمک آن روند اتوماسیون را تسریع کرد. در کنار این موارد، سیسکو دی ان ای سنتر منجر به بهبود بینش شما از عملکرد شبکه در ساعت‌ شلوغی می‌شود.

به‌کارگیری دی ان ای سنتر از بخش منیجمنت به کمک یک داشبورد اختصاصی صورت می‌گیرد. این به آن معنا است که کاربران می‌توانند با خیال راحت از این سیستم‌ها استفاده کرده و حتی بدون کاهش آپتایم آن‌ها را بروزرسانی کنند.

داشبورد آی او تی (iot) در سیسکو منیجمنت

مدیریت شبکه‌های صنعتی همواره یک چالش اساسی بوده است. داشبورد آی او تی از سرویس سیسکو منیجمنت به شما اجازه می‌دهد تا این شبکه‌های پیچیده را تحت کنترل خود در بیاورید. این داشبورد به نوبه خود یک پلتفرم عملیاتی انعطاف‌پذیر نیز محسوب می‌شود که به کاربران مدیریت کاربردی را ارائه می‌دهد.

امکان مدیریت از راه دور شبکه مورد مهمی است که با استفاده از این داشبورد سیسکو management می‌توان به آن دست پیدا کرد. با استفاده از این قابلیت می‌توانید کاربران دیگر یا اشخاص شخص ثالث را بدون نگرانی از مشکلات امنیتی به شبکه متصل کنید.

cisco management

سیسکو منیجمنت امکان کنترل کامل را فراهم می‌سازد

یک ماژول قدرتمند برای مدیریت و بررسی شبکه

شبکه‌های سیسکو در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل، نیاز به وجود یک ابزار خاص که دقیقاً برای نگهداری و بررسی این شبکه‌ها به کار گرفته شود، اهمیت قابل توجهی دارد. سیسکو منیجمنت این وظیفه را بر عهده گرفته است.

ماژول‌های مختلف سیسکو management در هر شبکه‌ای کاربرد دارند و می‌توان به کمک آن‌ها روند استفاده از شبکه را بهبود بخشید. این سیستم با داشتن داشبوردهای کنترلی موجب می‌شود تا همه اپراتورهای شبکه توانایی انعطاف‌پذیری بالایی برای بهبود خدمت‌رسانی داشته باشند. در صورتی که در این زمینه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید با شرکت سورنا در ارتباط باشید.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!