DNA Center سیسکو

DNA Center سیسکو

محصول سیسکو DNA Center پلتفرمی جهت مدیریت جامع تجهیزات سیسکو درون شبکه بوسیله محیطی گرافیکی و قابل برنامه ریزی است که میتوان از آن بصورت سرور سخت افزاری بهره برد. لازم بذکر است از نسخه مجازی این محصول تنها میتوان برای برقراری HA با محصول فیزیکی بهره برد و به تنهایی قابل استفاده نمیباشد.

 این محصول باعث می‌شود تا زمانی را که مدیران صرف زمان‌بندی و پیکربندی شبکه میکنند، با اتومات سازی فرآیندها، بشکل بسزایی کاهش یابد تا بتوانید بیش از پیش بر نوآوری مورد نیاز تجارت خود تمرکز کنید. DNA Center Cisco در جهت پیاده سازی راهبرد Intent-based networking این شرکت میباشد که در آن با استفاده از فرآیندهای خودکار حجم کاری مورد نیاز و پیچیدگی های موجود در تنظیمات تجهیزات را کاهش میدهد.

مدیران ، بواسطه وب پنل گرافیکی این پلتفرم، میتوانند تجهیزات سیسکو درون شبکه خود را مشاهده ، تنظیم ، مانیتور و عیب یابی کنند. علاوه بر این بوسیله نقشه های گرافیکی از توپولوژی شبکه و داشبوردهای مختلفی که DNA Center سیسکو در اختیار مدیران شبکه قرار میدهد، امکان طراحی جامعی از محیط شبکه و فضاهای سازمان و IP های اختصاص یافت به آنها را فراهم میشود. همچنین، با کمک گیری از قابلیت های خودکار سازی(Automation)  میتوان سیاست های متفاوت برای دسترسی و یا عدم دسترسی به منابع سازمان، IP-based ACL  و سیاست های QoS برای گروه خاصی از کاربران در نظر گرفت. بواسطه این پلتفرم پرقدرت میتوان کاربران و کلاینت ها را در هنگام ورود به شبکه و بصورت Plug-and-Play احراز هویت کرد تا از ورود اشخاص غیر مجاز جلوگیری بعمل آید.

DNA Center سیسکو

داشبوردهای مدیریتی متنوع در این پلتفرم این امکان را فراهم میکند تا تمامی کاربران و تجهیزات شبکه از لحاظ نحوه عملکرد و رفتار مانیتور شوند و اطلاعات جمع آوری شده از شبکه بصورت نمودارهای مختلف به نمایش درآید. این پلتفرم با بهره گیری از مجموعه وسیعی از API  ها و Script هایی از قبیل Python امکان هماهنگ شدن با سایر برنامه ها بمنظور اتومات سازی فرآیندها را فراهم کرده و انعطاف پذیری و مدیریت شبکه را ارتقا میبخشد.


مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

تکنولوژی Cisco DNA Analytics and Assurance

در بستر شبکه، فرآیندهای Analytics و Assurance ، با استفاده از مشاهده و آنالیز شبکه، به بهبود عملکرد آن و ارائه بهترین تجربه برای کاربران و اپلیکیشن ها پرداخته می‌شود. این راهکار با هدف پیش‌بینی اتفاقات پیش رو ، شبکه را مانیتور نموده و اطلاعات مربوط به تجهیزات، برنامه‌های کاربردی و کاربران را جمع‌آوری و پردازش می‌کند، سپس آنها را برروی یک داشبورد بخصوص  جهت مدیریت تمامی فرآیندهای آنالیز ارائه می‌نماید.  Cisco DNA Analytics and Assurance این قابلیت را داراست که با APIC-EM ، که یک کنترلر در معماری Leaf-and-Spine سیسکو میباشد، ادغام شده و قابلیت خودکارسازی در پیکربندی را بر روی تجهیزات شبکه فراهم نماید. این تکنولوژی حتی در صورت عدم بروز مشکل به ارزیابی روندهای موجود در شبکه می‌پردازد تا حوزه‌های بروز نقص در عملکرد یا ظرفیت در آینده را شناسایی نماید؛ بنابراین امکان کاهش مشکلات پیش از تاثیر بر روی شبکه فراهم می‌گردد.

لایسنس DNA  سیسکو

مدیران بوسیله این محصول میتوانند لایسنس DNA سیسکو را برای تمامی تجهیزات شبکه سیسکو از قبیل روتر ، سوئیچ و سرویس های امنیتی مانند سیسکو ISE و سیسکو پرایم را اضافه و قابلیت های متنوع را برروی آنها فعال نمایند. لایسنس هایEssentials ، Advantage  و  Premier از انواع مختلف این لایسنس ها میباشد که ویژگی های مختلف را برای تجهیزات سیسکو فعال میسازند. این لایسنس ها بصورت Subscription برروی سیسکو   DNA Center  قرار میگیرند و با اتصال هردستگاه به این پلتفرم یک لایسنس مربوطه از مجموعه لایسنس های موجود ( License Pool )  کم میشود.

همچنین با بهره مندی از این لایسنس ها، مشتریان میتوانند میزان پهنای باند روترهای لبه شبکه WAN خود را در طراحی SD-WAN مدیریت نمایند. 

Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
CX-DNA-PROMO-ATX

Cisco DNA 75 Min Ask the Expert ? PROMO USE ONLY Cisco DNA Center

$ 200
$ --
-100% View More
CX-DNA-PROMO-ACCL

Cisco DNA Accelerator ? PROMO USE ONLY Cisco DNA Center

$ 2500
$ --
-100% View More
L-NW-DNAIE-D2

Digital Network Architecture Implem. Essentials (DNAIE) v2.0 Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
D-DNAS-EXT-UPG-T

Cisco DNA Spaces Extend Upgrade for DNA Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
CX-DC-PROMO-ATX

Cisco DNA 75 Min Ask the Expert ? PROMO USE ONLY Cisco DNA Center

$ 200
$ --
-100% View More
L-NW-DNAPUC-D1

Programming Use Cases for Cisco DNA (DNAPUC) v1.0 Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
D-DNAS-ACT-UPG-T

Cisco DNA Spaces Act Upgrade for DNA Subscriptions Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
DN2-HW-APL-L

Cisco DNA Center Appliance (Gen 2) 56-Core Cisco DNA Center

$ 138299
$ --
-100% View More
UMB-DNAP-PRM-MIN

Premium Support for initial 7500 Umbrella SIG users in DNA-P Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
UMB-DNAP-PRM-INC

Premium Support for incremental 10 users (beyond 7500) Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
IE3400-DNA-A-5Y

5Y DNA Advantage for IE Bundles Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
IE3400-DNA-E-3Y

DNA Essentials for IE Bundles Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
IE3400-DNA-E-5Y

5Y DNA Essentials for IE Bundles Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
IE3400-DNA-A-3Y

3Y DNA Advantage for IE Bundles Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
L-NW-DNAAS-D1

Leveraging Cisco Intent-Based NW DNA Assurance (DNAAS) v1.0 Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
C2960X-DNA-A-24

C2960X DNA Advantage, 24-port Term license spare Cisco DNA Center

$ 0
$ --
View More
AIR-DNA-P

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Spare Lic Cisco DNA Center

$0.0 View More