لوگو سورنا

DNA Center سیسکو

دنیای شبکه و شبکه‌سازی به تکنولوژی‌ بالایی نیاز دارد. امروزه برای اینکه بتوان الگوریتم‌های هوشمند را وارد شبکه کرد، می‌توان از پلتفرم‌ها مختلفی بهره برد. سیسکو DNA Center یکی از بهترین‌ها در این زمینه است و می‌تواند باعث ساده‌سازی فرایندهای فناوری اطلاعات شود. استفاده از این پلتفرم همراه با مزایای مختلفی است و شبکه‌ها را به سطح خوبی از هوشمندسازی می‌رساند. در ادامه نگاه جامع‌تری نسبت به این موضوع خواهیم داشت؛ پس تا انتهای مقاله دنبال‌کننده ما باشید.

DNA Center سیسکو

نگاهی کلی به Cisco DNA Center

سیسکو ارائه‌دهنده پلتفرم‌های مختلفی است که از جمله بهترین آن‌ها می‌توانیم به Cisco DNA Center اشاره کنیم. مبنای کارکرد این پلتفرم SDN است که می‌تواند باعث صرفه‌جویی در وقت شود. همچنین در این پلتفرم می‌توانید شاهد به‌کارگیری Intent-based Networking باشید. این ساختار به کمک DNS مرکزی می‌آید تا آن را به سطح بالایی از هوشمندسازی برساند. مدیران به دنبال راهی برای مدیریت، کنترل و مانیتور بهتر شبکه هستند که بدین منظور می‌توان از Cisco DNA Center کمک گرفت.

محیطی که این پلتفرم در اختیار شما قرار می‌دهد بسیار پویا و انعطاف‌پذیر است. همین دو ویژگی باعث استراتژیک شدن کسب‌وکارها می‌شوند. با کمک این سیستم مدیریت شبکه مرکزی خودکار، می‌توانید نسبت به ایجاد تغییرات در زیرساخت خود اقدام کنید. همچنین کیفیت و امنیت برنامه‌ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کنند؛ پس اگر به دنبال به‌روز بودن شبکه خود هستید، ایده‌آل‌ترین گزینه به‌منظور انتخاب سیسکو DNA Center است.

سیسکو DNA Center

محصول سیسکو DNA Center پلتفرمی جهت مدیریت جامع تجهیزات سیسکو درون شبکه بوسیله محیطی گرافیکی و قابل برنامه ریزی است که میتوان از آن بصورت سرور سخت افزاری بهره برد. لازم بذکر است از نسخه مجازی این محصول تنها میتوان برای برقراری HA با محصول فیزیکی بهره برد و به تنهایی قابل استفاده نمیباشد.

 این محصول باعث می‌شود تا زمانی را که مدیران صرف زمان‌بندی و پیکربندی شبکه میکنند، با اتومات سازی فرآیندها، بشکل بسزایی کاهش یابد تا بتوانید بیش از پیش بر نوآوری مورد نیاز تجارت خود تمرکز کنید. DNA Center Cisco در جهت پیاده سازی راهبرد Intent-based networking این شرکت میباشد که در آن با استفاده از فرآیندهای خودکار حجم کاری مورد نیاز و پیچیدگی های موجود در تنظیمات تجهیزات را کاهش میدهد.

مدیران ، بواسطه وب پنل گرافیکی این پلتفرم، میتوانند تجهیزات سیسکو درون شبکه خود را مشاهده ، تنظیم ، مانیتور و عیب یابی کنند. علاوه بر این بوسیله نقشه های گرافیکی از توپولوژی شبکه و داشبوردهای مختلفی که DNA Center سیسکو در اختیار مدیران شبکه قرار میدهد، امکان طراحی جامعی از محیط شبکه و فضاهای سازمان و IP های اختصاص یافت به آنها را فراهم میشود. همچنین، با کمک گیری از قابلیت های خودکار سازی(Automation)  میتوان سیاست های متفاوت برای دسترسی و یا عدم دسترسی به منابع سازمان، IP-based ACL  و سیاست های QoS برای گروه خاصی از کاربران در نظر گرفت. بواسطه این پلتفرم پرقدرت میتوان کاربران و کلاینت ها را در هنگام ورود به شبکه و بصورت Plug-and-Play احراز هویت کرد تا از ورود اشخاص غیر مجاز جلوگیری بعمل آید.

DNA Center سیسکو

داشبوردهای مدیریتی متنوع در این پلتفرم این امکان را فراهم میکند تا تمامی کاربران و تجهیزات شبکه از لحاظ نحوه عملکرد و رفتار مانیتور شوند و اطلاعات جمع آوری شده از شبکه بصورت نمودارهای مختلف به نمایش درآید. این پلتفرم با بهره گیری از مجموعه وسیعی از API  ها و Script هایی از قبیل Python امکان هماهنگ شدن با سایر برنامه ها بمنظور اتومات سازی فرآیندها را فراهم کرده و انعطاف پذیری و مدیریت شبکه را ارتقا میبخشد.


مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان فروش شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.
 

تکنولوژی Cisco DNA Analytics and Assurance

در بستر شبکه، فرآیندهای Analytics و Assurance ، با استفاده از مشاهده و آنالیز شبکه، به بهبود عملکرد آن و ارائه بهترین تجربه برای کاربران و اپلیکیشن ها پرداخته می‌شود. این راهکار با هدف پیش‌بینی اتفاقات پیش رو ، شبکه را مانیتور نموده و اطلاعات مربوط به تجهیزات، برنامه‌های کاربردی و کاربران را جمع‌آوری و پردازش می‌کند، سپس آنها را برروی یک داشبورد بخصوص  جهت مدیریت تمامی فرآیندهای آنالیز ارائه می‌نماید.  Cisco DNA Analytics and Assurance این قابلیت را داراست که با APIC-EM ، که یک کنترلر در معماری Leaf-and-Spine سیسکو میباشد، ادغام شده و قابلیت خودکارسازی در پیکربندی را بر روی تجهیزات شبکه فراهم نماید. این تکنولوژی حتی در صورت عدم بروز مشکل به ارزیابی روندهای موجود در شبکه می‌پردازد تا حوزه‌های بروز نقص در عملکرد یا ظرفیت در آینده را شناسایی نماید؛ بنابراین امکان کاهش مشکلات پیش از تاثیر بر روی شبکه فراهم می‌گردد.

آشنایی با مزایای استفاده از تکنولوژی Cisco DNA Center

استفاده از تکنولوژی Cisco DNA Center همراه با مزایای متنوعی است و همین موضوع باعث شده است سازمان‌های مختلفی نسبت به استفاده از آن اقدامات لازم را به انجام برسانند. در فهرست زیر می‌توانید با برخی از این مزایا آشنا شوید:

لایسنس DNA  سیسکو

مدیران بوسیله این محصول میتوانند لایسنس DNA سیسکو را برای تمامی تجهیزات شبکه سیسکو از قبیل روتر ، سوئیچ و سرویس های امنیتی مانند سیسکو ISE و سیسکو پرایم را اضافه و قابلیت های متنوع را برروی آنها فعال نمایند. لایسنس هایEssentials ، Advantage  و  Premier از انواع مختلف این لایسنس ها میباشد که ویژگی های مختلف را برای تجهیزات سیسکو فعال میسازند. این لایسنس ها بصورت Subscription برروی سیسکو   DNA Center  قرار میگیرند و با اتصال هردستگاه به این پلتفرم یک لایسنس مربوطه از مجموعه لایسنس های موجود ( License Pool )  کم میشود.

همچنین با بهره مندی از این لایسنس ها، مشتریان میتوانند میزان پهنای باند روترهای لبه شبکه WAN خود را در طراحی SD-WAN مدیریت نمایند.

سیسکو DNA Center

ویژگی‌های معماری DNA Center چیست؟

در شبکه‌های سنتی با چالش‌های مختلفی روبه‌رو هستند و کارها به سختی جلو می‌روند. همچنین تصور کنید قرار است نظارت و عیب‌یابی خدمات را به‌صورت دستی انجام دهید. در این شرایط علاوه بر صرف زمان بالا، احتمال خطا نیز بیشتر می‌شود. DNA Center با ویژگی‌های زیرساخت معماری که دارد، می‌تواند این ایرادات و چالش‌ها را کنار بزند. در لیست زیر برخی از ویژگی‌ها را می‌توانید مشاهده کنید:

استفاده از نرم‌افزار DNA Center سیسکو

محصولاتی که تحت شبکه سیسکو هستند، این قابلیت را دارند تا به ارائه راهکارهایی به‌منظور پیاده‌سازی یک شبکه هدف‌مند بپردازند. در DNA Center می‌توانید شاهد یک سری از ویژگی‌های کلیدی باشید که استفاده از آن‌ها به‌منظور ارتقا عملکرد شبکه‌های سازمانی صورت می‌گیرد.

برای اینکه بتوان از تمامی ویژگی‌های نرم‌افزاری DNA Center بهره برد، نیاز است یک مجوز اشتراک تهیه شود. ارائه لایسنس توسط مجموعه‌های مختلفی انجام می‌شوند که شما می‌توانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. شرکت افزار پرداز سورنا با داشتن 9 سال سابقه کاری می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی‌تر می‌توانید با کارشناسان مربوطه در تماس باشید.

سیسکو DNA Center

سخن آخر

یکی از برترین پلتفرم‌ها در زمینه شبکه‌سازی و مدیریت آن DNA Center بوده که طراحی آن توسط سیسکو انجام شده است. سیسکو DNA Center همراه با مزایا و ویژگی‌های مختلفی است که سبب شده سازمان‌های زیادی نسبت به استفاده از آن اقدام کنند. اطمینان بالا، امنیت، پلتفرم باز و همچنین ادغام خط‌مشی از جمله زیرساخت‌های معماری این پلتفرم هستند. در کنار این موضوع می‌توانید از طریق DNA Center مدیریت متمرکز و آسانی را رقم بزنید؛ زیرا همه چیز به‌صورت داشبوردی هستند. لازم به ذکر است کارکرد این پلتفرم بر اساس SDN و Intent-based Networking است.

  • Software
  • Hardware
Part Number Description Official Price Our Price Discount Price
AIR-DNA-P11

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,Add-On, ISE Base/Pls Lic.

$0.00 View More
DNA-P-PROMO-7Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,7Y Term, PROMO Trk Lic.

$2271.17 View More
EDU-DNA-P-5Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,5Y Term, EDU Lic.

$1478.61 View More
DNA-P-PROMO-5Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,5Y Term, PROMO Trk Lic.

$1622.26 View More
EDU-DNA-P-7Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,7Y Term, EDU Lic.

$2070.05 View More
EDU-DNA-P-3Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,3Y Term, EDU Lic.

$887.16 View More
DNA-P-PROMO-3Y

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,3Y Term, PROMO Trk Lic.

$973.36 View More
AIR-DNA-P-SMS1

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Term, SMS-1 Lic.

$1.00 View More
AIR-DNA-P-SMSK

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Term, SMS-K Lic.

$1000.00 View More
EDU-DNA-P-1R

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier,1Y Term, EDU Renw Lic.

$486.08 View More
AIR-DNA-P=

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Spare Lic.

$0.00 View More
AIR-DNA-P-PROMO

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Term, PROMO Lic.

$0.00 View More
AIR-DNA-P21

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Add-On,ISE Base/Pls Lic.

$0.00 View More
AIRDNA-EDU-P-PROMO

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, EDU PROMO Lic.

$0.00 View More
AIR-DNA-P-OPS

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, OPS Lic.

$1.00 View More
AIR-DNA-P12

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Add-On, SWATCH Lic.

$0.00 View More
AIR-DNA-P22

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, Add-On, SWATCH Lic.

$0.00 View More
CDNA-P-C9130

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, 9130 Tracking.

$0.00 View More
CDNA-P-C9120

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, 9120 Tracking..

$0.00 View More
CDNA-P-C9124

Wireless Cisco DNA On-Prem Premier, 9124 Tracking.

$0.00 View More

محصولی وجود ندارد

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!