لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > cisco > Cisco PLR

لایسنس PLR

cisco plr

لایسنس PLR چیست؟

با معرفی روش جدید اعمال لایسنس PLR سیسکو که به اسمارت لایسنس سیسکو شناخته میشود، مشتریان میبایست تمامی لایسنس های تجهیزات خود را از وب سایت CSSM و بوسیله اسمارت اکانت خود خریداری نمایند. در این روش دستگاه با اتصال به وب سایت مدیریت لایسنس های سیسکو بصورت آنلاین و یا از طریق پروکسی، لایسنس های موجود و مورد نیاز خود را دریافت کرده و ویژگی های مختلف برروی آن فعال میگردد. لازم بذکر است در این روش ارسال گزارش دوره ای از وضعیت لایسنس های دستگاه بصورت آنلاین و یا آفلاین به وبسایت سیسکو الزامی است و درصورت خلل در ارسال این گزارش ها اکثر قابلیت های تجهیزات بحالت تعلیق درآمده و غیرفعال میگردند.

با اینکه اسمارت لایسنس های آنلاین مزایایی از قبیل امکان مشاهده، نظارت، مدیریت و جابجایی لایسنس ها را در اختیار مشتریان قرار میدهد، لزوم نیاز به ارتباط مداوم با وبسایت سیسکو و ارسال گزارش مصرف لایسنس ها برای بسیاری از مشتریان با چالش هایی همراه بوده و حتی در محیط های امنیتی که ارتباط با شبکه های خارجی محدود شده است، کارایی ندارد.

از معایب دیگر لایسنس های آنلاین، نیاز به تمدید و پرداخت هزینه دائمی است که این امر هزینه های سازمانی را بشدت بالا میبرد.

بمنظور پاسخ گویی به این چالش ها و بخصوص برای شبکه های بسیار امن، شرکت سیسکو اقدام به معرفی اسمارت لایسنس آفلاین خود که به قابلیت License Reservation شناخته میشود نموده است. این روش که جزئی از قابلیت اسمارت لایسنسینگ میباشد، بمشتریان این امکان را میدهد تا قابلیت های مختلف را برروی تجهیزات سیسکو خود تنها با یک Code فعال نمایند. این روش در حال حاضر برروی برخی از محصولات، و نه تمام محصولات سیسکو، فعال گردیده است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم:

قابلیت Permanent Licenses Reservation برروی محصولات بالا میتواند تمامی ویژگی های دستگاه را بصورت دائمی و فول فعال نماید. برای این امر مشتریان کافی است یک Request Code از روی دستگاه خود برای کارشناسان فروش شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا ارسال نمایند تا این کارشناسان با ارتباط با گلد پارتنرهای رسمی سیسکو یک لایسنس PLR مخصوص به دستگاه مورد نظر را بصورت یک Authorization Code برای مشتریان ارسال نمایند.

مشتریان باید دقت داشته باشند که پس از نصب لایسنس PLR امکان جابجایی و استفاده مجدد از کد ارسالی وجود ندارد. همچنین تهیه فول بکاپ پس از نصب این لایسنس برروی نرم افزارهای سیسکو از قبیل ISE و یا FMC الزامی میباشد تا در صورت اختلال در ماشین مجازی و یا زیرساخت، امکان بازیابی نرم افزار لایسنس شده وجود داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت استعلام موجودی و قیمت و یا نحوه ی استفاده درست از لایسنس PLR می توانید با مشاورین فروش و فنی شرکت سورنا در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنید.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!