لایسنس PLR سوئیچ نکسوس سیسکو

لایسنس PLR سوئیچ نکسوس سیسکو

از آنجاییکه سری سوئیچ 9000 نکسوس سیسکو قابلیت راه اندازی در دو مود مختلف NX-OS و ACI را دارا میباشند، هرکدام از این دو مود قابلیت های متفاوتی را برای مشتریان فراهم میکنند که براساس نوع معماری شبکه خود میتوانند از آنها استفاده نمایند. لازم بذکر است تمامی این قابلیت ها پس از فعالسازی دستگاه با شیوه آنلاین اسمارت لایسنس سیسکو و یا با استفاده از روش بی دردسر و راحت لایسنس PLR سیسکو، بصورت آفلاین و دائمی، امکان پذیر میباشد.

ویژگی لایسنس PLR NX-OS

مود NX-OS سوئیچ های نکسوس سیسکو بمظور بکارگیری این محصولات در دیتاسنترهای سنتی و با معماری سه لایه ای شبکه میباشد. فعالسازی قابلیت های سوئیچ نکسوس 9000 سیسکو با لایسنس PLR در مود NX-OS ویژگی های زیر را برای دستگاه فراهم میسازد:

لطفا توجه داشته باشید در مدل های مختلف سوئیچ نکسوس سیسکو این قابلیت ها تفاوت دارند. مشتریان میتوانند از طریق لینک Nexus Switch Platform Support Matrix این ویژگی ها را بررسی نمایند.

ویژگی لایسنس ACI PLR (DCN Licensing)

لایسنس PLR سوئیچ های نکسوس سیسکو برای این مود، تمامی ویژگی های لایسنس های DCN سیسکو بعلاوه ویژگی های مود NX-OS را فعال خواهد کرد. بعبارتی دیگر در صورتی که مشتریان تمایل دارند که در ابتدا دستگاه های خود را در مود NX-OS راه اندازی نمایند و در ادامه به مود ACI مهاجرت نمایند، این گزینه انتخاب بهینه تری بحساب میاید. اعمال این لایسنس ویژگی های زیر را برای دستگاه فعال خواهد کرد:

نصب لایسنس ACI درون کنترلر Cisco APIC تمامی سوئیچ های داخل Fabric را بصورت دائمی و فول فعال میگرداند.