لوگو سورنا

نرم افزار VMware

نرم افزار VMware

امروزه با توسعه و گسترش شبکه ها، هزینه های سازمان ها نیز افزایش پیدا کرده است و ارائه سرویس ‌های با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه می‌باشد به یکی از اهداف تجاری آنها بدل گشته است. با این رویکرد صرف هزینه برای تجهیزات فیزیکی و اختصاص فضا برای آنها دیگر بصرفه نمیباشد. علاوه بر این تجهیزات فیزیکی گاهی اوقات منجر به پایین آمدن کیفیت سرویس دهی خواهد شد و با از دست رفتن بخش اعظمی از منابع پردازشی و ذخیره‌سازی در سازمان‌ها زیان های غیر قابل جبرانی را به تجارت وارد خواهد نمود.

بعنوان راهکاری برای چالش های مطرح شده، راهکارهای مجازی سازی جهت کنترل این وضعیت معرفی شدند و با کمک آنها مدیران قادر خواهند بود که علاوه بر کنترل هزینه ‌های جاری از نهایت پتانسیل پردازشی و ذخیره سازی موجود در سخت افزارها استفاده کرده و در عین حال کیفیت ارائه سرویس‌ های خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

شرکت VMware  بعنوان یکی از شرکت های معتبر در حوزه مجازی سازی و یکی بهترین شرکت های ارائه کننده خدمات پردازش ابری و همچنین سرویس ها و نرم افزار های پلتفرم های مختلف مجازی سازی شناخته میشود. راهکار مجازی سازی سرور یعنی مجموعه VMware vSphere، VMware vCenter و به خصوص VMware ESXi از محصولات پرطرفدار میباشد. همچنین این شرکت با معرفی محصول VMware NSX امکان پیاده سازی شبکه های مبتنی بر نرم افزار در دیتاسنتر را فراهم ساخته است که هرروز مورد اقبال بیشتری قرار میگیرد.

نرم افزار VMware vSphere

محصول VMware vSphere بعنوان یکی پرکاربردترین پلتفرم مجازی سازی در صنعت محسوب می ‌شود با اتکا به معماری ایمن و معتبر Hypervisor خود یعنی VMware ESXi زیرساختی منعطف و پایدار در قالب یک محیط کاملا مقیاس ‌پذیر، ایمن و با عملکرد بالا جهت پشتیبانی از اصلی‌ترین برنامه‌ های مهم در کسب‌ و ‌کار ارائه می‌ نماید. را در اختیار مشتریان میگذارد.  مشتریان میتوانند با برخورداری از نرم افزار VMware vSphere از قابلیت های زیر بهره مند شوند:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار VMware با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

محصول VMware NSX

محصول VMware NSX

محصول VMware NSX-T، با ارائه یک مدل عملیاتی کاملا جدید برای توسعه و گسترش شبکه و دیتاسنتر، چالش‌های ذکر شده در خصوص دیتاسنترهای سنتی را به طور کامل و مقرون به صرفه برای همیشه حل می‌نماید. با بهره مندی از این محصول، مدیران آی تی میتوانند از موانع شبکه‌های فیزیکی فعلی عبور نموده تا به چابکی و مقرون به صرفه بودن بیشتری دست یابند. شرکت VMware با معرفی راهکار Software Defined Datacenter (SDDC)، مجازی سازی را تا سطح دستگاهای فیزیکی دیتاسنتر بالابرده است و NSX-T یکی از محصولات اصلی برای پیاده سازی این راهکار در دیتاسنتر می باشد.

محصول NSX-T طی سالیان اخیر به محصولات اصلی شرکت VMware افزوده شده و به دلیل عملکرد و کارایی بالا خیلی زود مورد اقبال مشتریان قرار گرفته و امروزه جز پر فروش ترین محصولات این شرکت بعد از vSphere قرار گرفته است. شایان ذکر است شرکت VMware با ارائه این محصول به یکی از اصلی ترین شرکت ها در حوزه SDN  و NFV در دیتاسنتر تبدیل شده است.

VMware NSX-T ، یک مجموعه کامل از سرویس‌ها و فاکتورهای منطقی را برای ساده‌ سازی و هوشمند سازی شبکه ارائه نموده و با استفاده از روترها، فایروال‌ها و Load Balancer های مجازی پیش فرض و از پیش تعریف شده، میتوان ویژگی های متعددی مانند VPN، QoS، مانیتورینگ و امنیت را در بستر دیتاسنتر پیاده سازی نمود. این سرویس‌ها در شبکه‌ های مجازی و از طریق هر یک از پلتفرم‌های مدیریت کلود که از  APIهای این محصول استفاده می‌کنند، پیاده سازی شده و در هر نوع توپولوژی به صورت مجزا ارائه می‌گردند. لازم به ذکر است با کمک NSX-T امکان مجازی سازی در سطح تجهیزات زیرساخت شبکه نیز میسر می شود. از دیگر قابلیت های منحصر به فرد NSX-T قابلیت پیاده سازی آن بر روی شبکه های قدیمی 3-Tier و همچنین شبکه های جدید Unified Fabric می باشد.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!