لوگو سورنا

پلتفرم VMWare vCenter

پلتفرم VMWare vCenter

VMware vCenter Server Appliance یا به اختصار VCSA نرم افزار قدرتمند کمپانی VMWare در زمینه مدیریت سرور های ESXI و ماشین های مجازی میباشد. این نرم افزار یک کنسول جامع و متمرکز جهت مدیریت ، مانیتورینگ سرورهای ESXI و ماشین های مجازی نصب شده بر روی آن ها میباشد و با قابلیت های متعددی همچون کلاستر کردن سرور ها ، برقراری load balancing ، fault tolerance و High Availability  شبکه های مجازی پایدار و پرسرعت را به ارمغان میاورد. این نرم افزار قابلیت vMotion جهت انقال ماشین های مجازی به سرور های دیگر ESXI بدون توقف سرویس دهی ماشین مجازی را دارد و با قابلیت DRS توانایی اختصاص سخت افزار بیشتر در صورت نیاز ماشین های مجازی از سرور های دیگر را دارد. هر  vCenter توانایی مدیریت تا 2000 سرور و 35000 ماشین مجازی را دارد. همچنین این نرم افزار قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربران را با هماهنگی با Active Directory یا LDAP به صورت پیشرفته به ارمغان میاورد و امکان اتصال به ذخیره ساز های مختلف ، پیکربندی سوئیچ های مجازی vSwitc و غیره را دارد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار VMWare با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار VMWare VCenter

لایسنس نرم افزار VMWare VCENTER

نرم افزار VMWare VCENTER جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصیLicense  vCenter دارد.

خرید نرم افزار VMWare VCENTER

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس VMWare با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!