نرم افزار ArcSight Logger

نرم افزار ArcSight Logger

نرم افزار ArcSight Logger سیستم جامع مدیریت و مانیتورینگ لاگ ها و رویداد ها در شبکه میباشد که با راهکار های SIEM و یکپارچه سازی لاگ ها قادر به بررسی و آنالیز لاگ های به دست آمده از سرویس ها و تجهیزات مختلف در شبکه میباشد. به واسطه این نرم افزار می‌توان از صحت عملکرد سرویس‌های حیاتی زیرساخت و جریان ترافیک ها در سطح شبکه اطمینان حاصل کرد. ArcSight Loggerبا قابلیت هماهنگی با سرویس ها و تجهیزات مختلف همچون روتر ، سوئیچ ، فایروال، سرویس های ابری همچونAWS ،Azure ، زیرساخت های مجازی و غیره قادر به بایگانی و اعلام لاگ ها به صورت لحظه ای میباشد. این نرم افزار با قابلیت های فراوان همچون تشخیص لاگ های حساس و امنیتی و ارسال آن ها از طریق ایمیل و پیام کوتاه سبب آگاه سازی مدیران از فعالیت ها و تهدیدات در سطح شبکه میشود. همچنین این نرم افزار قادر به ارائه گزارش های خودکار و زمانبندی شده در فرمت های مختلف میباشد و امکانات جامع و کاملی جهت مدیریت لاگ ها در شبکه به ارمغان می آورد.

ویژگی های نرم افزارArcSight Logger 

نرم افزار ArcSight Logger با تجزیه و تحلیل داده ها و لاگ ها تولید شده و برای نگهداری و بررسی گزارش استفاده می شود و قادر به شناسایی و جلوگیری از انواع تهدیدات و اسیب پذیری ها در انواع زیرساخت ها میباشد. از ویژگی های بارز دیگر این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Micro Focus با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ArcSight Logger

نرم افزار ArcSight Logger جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی ArcSight Logger License دارد.

خرید نرم افزار ArcSight Logger

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ArcSight  با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.