لوگو سورنا

نرم افزار Micro Focus

نرم افزار Micro Focus

نرم افزار Micro Focus VM Explorer Enterprise با قابلیت بک آپ گیری و بازیابی از ماشین های مجازی همچون  Vmware Vsphere و Hyper-V مختلف قادر است تا فرایند بک آپ گیری ماشین های مجازی را  به صورت دستی ، خودکار و زمانبندی شده تسهیل کند و در صورت بروز مشکلات مختلف به آسانی فایل های بک اپ را بازیابی کند. Micro Focus با قابلیت هماهنگی با سیستم عامل ها ، سرویس های مجازی و ابری مختلف همچون Cloud، On-Premises و Hybridامکانات فراوانی جهت پشتیبان گیری و بازیابی به ارمغان می آورد. Micro Focus شامل ابزار های احراز هویت و راه حل های امنیتی ، توسعه و راه حل های اصلی COBOL ، ابزارهای توسعه عملیات مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه است. نرم افزار دیگر این کمپانی. Micro Focus DevPartner Studio مختص برنامه نویسان و توسعه دهندگانی است و قادر است تا انواع خطاها و اشتباهات در کدها را شناسایی کند و باعث بهبود کیفیت کد می شود. از دیگر امکانات نرم افزار Micro Focus DevPartner Studio می توان به : ارائه نمایش کیفیت کد با قابلیت Code Review ، شناسایی و نمایش خطاها با قاببیت BoundsChecker  در نرم افزار ، تجزیه و تحلیل کدها با قابلیت TrueCoverage ، بررسی سطح امنیا در کدها و API ها ، نمایش روند ثبات و نوسانات با تغییر در کدها و غیره اشاره کرد.

ویژگی های Micro Focus

Micro Focus VM Explorer Enterprise با ارائه کنسول جامع و متمرکز جهت عملیات بک اپ گیری و بازیابی ماشین های مجازی مناسب جهت استفاده در انواع شبکه ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار Micro Focus

نرم افزار های Micro Focus جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی نیاز به فعال سازی لایسنس دائمی Micro Focus  دارد.

خرید نرم افزار Micro Focus

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Micro Focus با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!