لوگو سورنا

نرم افزار ArcSight

نرم افزار ArcSight
 

ArcSight به تیم فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا با شناسایی تهدیدات در زمان واقعی با تجزیه و تحلیل قدرتمند و سازگار SIEM، قرار گرفتن در معرض تهدید را کاهش دهید.پاسخگویی خودکار را با SOAR اصلی ArcSight انجام می‌شود.همچنین در وقت شما صرفه جویی می‌شود و کارایی عملیاتی شما را افزایش می‌دهد.

شناسایی و پاسخ به موقع تهدید از یک امنیت اطلاعات و مدیریت رویدادها (SIEM) قدرتمند و سازگار رقم می‌خورد.همچنین یک راه حل قدرتمند و هوشمند SIEM است که از تجزیه و تحلیل همبستگی رویدادها در زمان واقعی استفاده می‌کند تا به تیم‌های امنیتی کمک کند تا تهدیدات داخلی و خارجی را شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهند.با SOAR داخلی، زمان پاسخگویی را از ساعت‌ها یا روزها به دقیقه کاهش ‌دهید و به مراکز عملیات امنیتی SOC این توانایی را بدهید تا با استفاده از گردش‌های کاری ساده ‌شده SOC و بسته‌های تهدید به‌روزرسانی پیوسته موجود در ArcSight Marketplace، تهدیدات بیشتری را بدون نیاز به تعداد کار اضافی برطرف کنند.ArcSight ESM مجموعه رویدادهای مقیاس پذیر گسترده، اطلاعات تهدید داخلی، هماهنگ‌سازی، خودکارسازی و واکنش‌گرایی در امنیت SOAR بومی را ارائه می‌دهد.وقتی نوبت به شناسایی و پاسخ به تهدید می رسد، هر ثانیه اهمیت دارد.مدیر امنیت سازمانی سایبری  ArcSight (ESM)به طور چشمگیری زمان شناسایی، واکنش و کاهش تهدیدات امنیت سایبری را در زمان واقعی و در مقیاس کاهش می‌دهد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار MicroFocus با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

مزایای ArcSight

توانایی‌های ArcSight

لایسنس ArcSight

لایسنس ArcSight

اگر سیستم با لایسنس مطابقت نداشته باشد، برخی از عملکردها غیرفعال می‌شود، اما هیچ رویدادی حذف نخواهد شد.علاوه بر این تعداد کنسول‌ها کاربران در IdView و تعداد دیتاهای پایگاه داده بررسی می‌شوند.اما فقط در صورت نقض لایسنس به اطلاع می‌رسند.

HP ArcSight Express با لایسنس برای کاربر مدیر ارائه می شود. لایسنس های کاربر اضافی را می‌توان خریداری کرد.لایسنس  های اضافی را می توان برای مدیریت اتصالات بیشتر خریداری کرد.عملکرد واقعی بسته به استفاده از منابع سرور متفاوت است.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!