لوگو سورنا

نرم افزار ArcSight ESM

arcsight

نرم افزار ArcSight ESM راهکاری مبنی بر SIEM است که میتواند لاگ‌ های سیستم ها را دسته ‌بندی کرده و آن‌ ها را به صورت‌ های مختلف برای تحلیل ساده‌تر نمایش دهد، تا کارشناسان امنیت شبکه سازمان بتوانند این رفتارهای مشکوک را در کمترین زمان ممکن شناسایی کرده و به آن‌ ها پاسخ دهند. به واسطه این ابزار می‌توان از صحت عملکرد سرویس‌های حیاتی زیرساخت و جریان ترافیک ها در سطح شبکه اطمینان حاصل کرد ArcSight. ESM با قابلیت تفکیک حجم گسترده ای از اطلاعات جهت آنالیز و تحلیل لاگ ها در انواع تجهیزات و سرویس ها قادر به شناسایی انواع تهدیدات و ترافیک های مشکوک میباشد.این محصول با ارائه دید کامل و جامع از کلیه فعالیت های انجام گرفته در زیرساخت IT سازمان ها، قادر به کشف و جلوگیری از مشکلات امنیتی و انواع آسیب پذیری و تهدیدات خواهد بود.این نرم افزار با سرعت بالا در پردازش لاگ ها و دیتا جهت مدیریت و مانیتورینگ دقیق انواع داده ها در انواع شبکه ها و سرویس ها بر اساس پالیسی های اعمال شده همچون نوع داده و حجم، موقعیت و غیره سبب کاهش ریسک و نفوذ پذیری شده و گزارش دقیقی از انواع مصرف دیتا و تهدیدات ارائه میدهد که مناسب جهت استفاده در انواع سازمان های متوسط و یزرگ و مراکز عملیات امنیت SOC میباشد. همچنین این نرم افزار با قابلیت آنالیز داده های مختلف و امکان هماهنگی با انواع تجهیزات شبکه و سرویس ها جهت ثبت رخداد ها و گزارش ها در فرمت های اخصاصی را به صورت لحظه ای مهیا میکند.

ویژگی های نرم افزارArcSight ESM 

نرم افزار ArcSight ESM با تجزیه و تحلیل داده ها و لاگ ها تولید شده و برای نگهداری و بررسی گزارش استفاده می شود و قادر به شناسایی و جلوگیری از انواع تهدیدات و اسیب پذیری ها در انواع زیرساخت ها میباشد. از ویژگی های بارز دیگر این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات Micro Focus با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار ArcSight ESM

نرم افزار ArcSight ESM جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی ArcSight ESM License دارد.

خرید نرم افزار ArcSight ESM

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس ArcSight با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!