لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > BeyondTrust > Remote Support

Privileged Secure Remote Support   BeyondTrust (پشتیبانی از راه دور کاربران)

پشتیبانی-از-راه-دور-کاربران

پشتیبانی از راه دور BeyondTrust چیست؟

BeyondTrust Remote Support نرم افزاری است که برای کمک به سازمان ها برای دسترسی و پشتیبانی تقریباً از هر رایانه یا دستگاه تلفن همراه راه دور ساخته شده است. پشتیبانی از راه دور BeyondTrust در سیستم عامل های  ویندوز، مک و لینوکس کار می کند و به شما امکان دسترسی و کنترل اینکه آیا دستگاه در شبکه است یا خیررا می دهد.

قابلیت های پشتیبانی از راه دور BeyondTrust

پشتیبانی از راه دور BeyondTrust دارای بسیاری از ویژگی های کلیدی ارزشمند است. برخی از مفیدترین آنها عبارتند از:

  1. دسترسی و کنترل از راه دور: ادمین های فناوری اطلاعات این توانایی را دارند که مسائل را با سرعت بسیتر زیاد  حل کنند، بهره وری را بهبود بخشند و همچنین رضایت کاربر نهایی را افزایش دهند.
  2. بهره وری و مقیاس بندی موثر : با پشتیبانی از راه دور BeyondTrust، می توانید دسترسی بدون مراقبت به هر سیستمی را مدیریت کنید و همچنین می توانید از قابلیت نصب بسته ها در سیستم کاربران استفاده کنید .
  3. انطباق: پشتیبانی از راه دور BeyondTrust به شما امکان می دهد تا به طور خودکار فعالیت ها را در زمان واقعی نظارت کنید، تمام فعالیت های جلسه را ثبت کنید و یک گزارش حسابرسی دقیق بدون تداخل در فرآیندهای سرویس دهی ایجاد کنید.
  4. مدیریت تیم و لایسنس ها : با استفاده از پشتیبانی از راه دور BeyondTrust، می توانید امنیت را در سرتاسر سازمان با تنظیمات نقش و مجوزها پیاده سازی کنید.
  5. امنیت استاندار با قابلیت Native 2FA : یک قابلیت بومی TOTP 2FA است. می توان آن را برای هر کاربری فعال کرد و هویت کاربران را قبل از راه اندازی جلسه پشتیبانی از راه دور BeyondTrust تأیید می کند.
  6. تزریق اعتبار: اگر کاربران با BeyondTrust Vault یا BeyondTrust Password Safe ادغام شوند، می‌توانند مستقیماً اعتبار را تنها با یک کلیک به سیستم‌ها و سرورهای پایانی تزریق کنند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات BeyondTrust با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

پشتیبانی-از-راه-دور-کاربران

مزایای پشتیبانی از راه دور BeyondTrust

برخی از مزایای استفاده از پشتیبانی از راه دور BeyondTrust عبارتند از:

  1. امنیت و حریم خصوصی: پشتیبانی از راه دور BeyondTrust به تیم‌های پشتیبانی امکان دسترسی سریع به سیستم‌های فناوری اطلاعات را بدون افشای  اعتبار و رمز عبور آنها می‌دهد. علاوه بر این، ادغام BeyondTrust Privileged Access، دسترسی به حساب‌های کاربری ممتاز را تکمیل و کنترل می‌کند تا از سیستم‌های IT حیاتی محافظت کند.
  2. پشتیبانی تلفن همراه: پشتیبانی از راه دور BeyondTrust به تیم های فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا پشتیبانی از راه دور فوری را برای کاربران دستگاه های تلفن همراه ارائه دهند. این راه حل همچنین از گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی و همچنین دستگاه های iOS (آیفون، آی پد، آی پاد تاچ) پشتیبانی می کند.
  3. ادغام : قابلیت ServiceNowپشتیبانی از راه دور BeyondTrust پشتیبانی از راه دور یکپارچه و چت امن را ارائه می دهد.
  4. پشتیبانی در چندین سیستم و دستگاه: راه حل BeyondTrust Remote Support می تواند به سازمان شما کمک کند تا به پشتیبانی از راه دور قابل اعتماد برای کاربران نهایی و مشتریانی که از Windows، Mac، Android، iOS یا هر سیستم عامل دیگری استفاده می کنند، دست یابد.
0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!