لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > BeyondTrust

BeyondTrust

در دنیایی از هویت های سرقت شده، رمزهای عبور فیش شده، و جعلی های عمیق، نمی توانید فقط به کاربران و سیستم ها اعتماد کنید. شما باید بدانید که هویت و مسیرهای دسترسی امن هستند. BeyondTrust هویت هوشمند و امنیت دسترسی را فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که همه دسترسی ها همیشه مدیریت، نظارت و رعایت حداقل امتیازات و اصول به موقع است. BeyondTrust (سابق Symark) یک شرکت آمریکایی است که خانواده ای از محصولات مدیریت هویت و دسترسی را توسعه، بازاریابی و پشتیبانی می کند.راه‌حل‌های مدیریت دسترسی(PAM) BeyondTrust، دید و کنترلی را که مشتریان برای کاهش ریسک، دستیابی به کمترین سطح دسترسی و بهره‌وری عملیاتی نیاز دارند، ارائه می‌کنند. این شرکت پیشرو در PAM است که یکپارچه ترین رویکرد را برای جلوگیری از نقض اطلاعات مربوط به اعتبارنامه های سرقت شده، سوء استفاده از سطح دسترسی و دسترسی از راه دور به خطر افتاده ارائه می دهد.طبق گزارش گارتنر این شرکت جزو برترین شرکت ها در حوزه محصولات PAM  است و در Magic Quadrant  گارتنر نیز جزو لیدر ها می باشد که نشان دهنده‌ی پیشرو بودن شرکت  BeyondTrust در این حوزه است .

beyondtrust

محصولات BeyondTrust  

PasswordSafe

از طریق این ابزار گذرواژه‌های ممتاز، حساب‌ها، اعتبارنامه‌ها، Secret و جلسات را برای افراد و ماشین‌ها مدیریت کنید و از کنترل و امنیت کامل اطمینان حاصل کنید. BeyondTrust Password Safe یک راه حل اختصاصی، همه کاره اعتبار، اسرار و مدیریت جلسه است که برای یکپارچه سازی مدیریت رمز عبور ساخته شده است. Password Safe به فعال کردن مدیریت خودکار اعتبار، مدیریت و نظارت بر جلسات در زمان واقعی، و قابلیت‌های حسابرسی و فارنزیک پیشرفته اختصاص داده شده است.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

Privileged Remote Access

با کنترل دقیق، مدیریت و حسابرسی دسترسی  از راه دور برای کارمندان، فروشندگان، توسعه دهندگان و مهندسان عملیات ابری، بهترین شیوه های امنیت دسترسی  را  گسترش دهید. دسترسی از راه دور BeyondTrust به افراد مناسب امکان دسترسی به سیستم‌های مناسب را دقیقاً در زمان مناسب می‌دهد و امکان مشاهده و کنترل همه دسترسی‌های راه دور از جمله مدیران فناوری اطلاعات، فروشندگان ، توسعه‌دهندگان و مهندسان CloudOps را فراهم می‌کند.

Remote Support Software

پشتیبانی از راه دور BeyondTrust (که قبلا Bomgar نام داشت) به شما امکان می دهد تقریباً به هر دستگاهی که هر پلتفرمی را اجرا می کند و در هر نقطه ای از جهان قرار دارد از راه دور دسترسی داشته باشید و آن را تعمیر کنید. با پشتیبانی از راه دور، متخصصان پشتیبانی می‌توانند روی چندین سیستم به طور همزمان کار کنند، با چند کاربر نهایی به طور همزمان چت کنند و در همان جلسه با سایر نمایندگان کار کنند تا مشکلات را سریع‌تر برطرف کنند.

Privilege Management for Unix & Linux

beyondtrust

دستیابی به انطباق در Linux و Unix ، ایجاد حداقل دسترسی و اعتماد صفر، و جلوگیری و به حداقل رساندن نقض امنیت  بدون آسیب رساندن به بهره وری از طریق این راهکار امکان پذیر است.

Privilege Management for Windows and Mac

دسترسی به صورت local را حذف کنید، کمترین سطح دسترسی را به صورت پویا در تمام سیستم عامل های  ویندوز و macOS اعمال کنید، از حملات بدافزار و فیشینگ جلوگیری کنید و برنامه‌ها را بدون به خطر انداختن بهره‌وری کنترل کنید.

Active Directory (AD) Bridge

با گسترش احراز هویت AD مایکروسافت، قابلیت‌های SSO و مدیریت پیکربندی پالیسی گروهی به سیستم‌های یونیکس و لینوکس، به مدیریت ساده هویت و کنترل دسترسی در محیط ترکیبی خود دست یابید.

beyondtrust

Identity Security Insights

دیدی متمرکز از هویت‌ها، حساب‌ها و دسترسی سطح بالا  به دارایی های  IT خود به دست آورید و از توصیه‌های اطلاعاتی تهدیدات برای بهبود وضعیت امنیتی هویت خود استفاده کنید.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!