لوگو سورنا

نرم افزار Veritas

نرم افزار Veritas

امروزه و در دنیای اطلاعات مهمترین بخش هر سازمانی، کارمندان، داده ها و سیستم های آن مجموعه می باشد و یکی از مشکلات اساسی و ریسک های بزرگی که اکثر سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشی از انهدام اطلاعات می باشد.  حفاظت از این اطلاعات و سیستم ها به دلیل رشد روز افزون آنها در سازمان و پیچیدگی زیر ساخت های آن، سخت و دشوار شده است و راهکارهای پیچیده تری میباشد. شرکت Veritas که یکی از شرکت های با سابقه در زمینه حفاظت داده و اطلاعات میباشد، دارای محصولات متنوعی در زمینه تهیه پشتیبان و بکاپ از اجزای مختف شبکه میباشد.

در میان محصولات Veritas، نرم افزار Backup Exec  به مدیران کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان، بیشتر مشکلات مربوط به پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات پراهمیت در سازمان خود را برطرف کرده و از امنیت اطلاعات محرمانه خود مطمئن شوند.

ویژگی نرم افزار Veritas Backup Exec

محصول Backup Exec از دو ویژگی منحصر به فرد، در عین نگهداری سرعت و اطمینان، زیر پشتیبانی میکند:

نتیجه این ترکیب آزادی عمل استثنایی مدیر شبکه برای احیای سیستم ها در هر زمان و از هر مکان بر روی هر سخت افزاری است. همچنین مابقی قابلیت های نرم افزار Veritas را در ادامه مشاهده میکنید:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Veritas با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار Veritas NetBackup

محصول NetBackup به طور کارآمد مدیریت داده را ساده سازی کرده و به عنوان یک راه حل واحد برای محافظت از تمام دارایی های اطلاعاتی سازمان، پشتیبانی از تقریباً هر سرور، تجهیزات ذخیره سازی ، زیرساخت های مجازی، پایگاه داده ، برنامه و بستر ابری را که امروزه توسط شرکت ها استفاده می شود ، فراهم می کند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!