لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > Veritas

نرم افزار Veritas

نرم افزار Veritas

امروزه و در دنیای اطلاعات مهمترین بخش هر سازمانی، کارمندان، داده ها و سیستم های آن مجموعه می باشد و یکی از مشکلات اساسی و ریسک های بزرگی که اکثر سازمانها با آن مواجه هستند خطرات ناشی از انهدام اطلاعات می باشد.  حفاظت از این اطلاعات و سیستم ها به دلیل رشد روز افزون آنها در سازمان و پیچیدگی زیر ساخت های آن، سخت و دشوار شده است و راهکارهای پیچیده تری میباشد. شرکت Veritas که یکی از شرکت های با سابقه در زمینه حفاظت داده و اطلاعات میباشد، دارای محصولات متنوعی در زمینه تهیه پشتیبان و بکاپ از اجزای مختف شبکه میباشد.

در میان محصولات Veritas، نرم افزار Backup Exec  به مدیران کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان، بیشتر مشکلات مربوط به پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات پراهمیت در سازمان خود را برطرف کرده و از امنیت اطلاعات محرمانه خود مطمئن شوند.

ویژگی نرم افزار Veritas Backup Exec

محصول Backup Exec از دو ویژگی منحصر به فرد، در عین نگهداری سرعت و اطمینان، زیر پشتیبانی میکند:

نتیجه این ترکیب آزادی عمل استثنایی مدیر شبکه برای احیای سیستم ها در هر زمان و از هر مکان بر روی هر سخت افزاری است. همچنین مابقی قابلیت های نرم افزار Veritas را در ادامه مشاهده میکنید:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Veritas با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار Veritas NetBackup

محصول NetBackup به طور کارآمد مدیریت داده را ساده سازی کرده و به عنوان یک راه حل واحد برای محافظت از تمام دارایی های اطلاعاتی سازمان، پشتیبانی از تقریباً هر سرور، تجهیزات ذخیره سازی ، زیرساخت های مجازی، پایگاه داده ، برنامه و بستر ابری را که امروزه توسط شرکت ها استفاده می شود ، فراهم می کند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!