نرم افزار NetBackup

نرم افزار NetBackup

نرم افزار NetBackup با قابلیت پشتیبان گیری پیشرفته و یکپارچه از سرور های فیزیکی و ماشین های مجازی مختلف  قادر است تا فرایند بک آپ گیری ماشین های مجازی را  به صورت دستی ، خودکار و زمانبندی شده و یا به صورت Remote تسهیل کند و در صورت بروز مشکلات مختلف به آسانی فایل های بک اپ را بازیابی یا Recovery کند. NetBackup با قابلیت های فراوان همچون قابلیت Boot کردن مستقیم سیستم ها از دیسک های پشتیبان، قابلیت انتقال فایل های بک اپ به بستر های Off-Site و Cloud ،هماهنگی با سرویس های مجازی همچون Hyper-V ، VMware Vsphere  و سیستم عامل های Windows، Linux و انواع زیرساخت های ذخیره سازی و ابری همچون NAS، AWS, Azure امکان مدیریت جامع و یکپارچه در انواع شبکه های Cloud ، On-premises ،Virtual و غیره را به ارمغان می آورد.

ویژگی های نرم افزار NetBackup

این نرم افزار با ارائه کنسول جامع و متمرکز جهت عملیات بک اپ گیری و بازیابی ماشین های مجازی و انواع سرور های مختلف مناسب جهت استفاده در انواع شبکه ها میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Veritas با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار NetBackup

نرم افزار NetBackup جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی نیاز به فعال سازی لایسنس دائمیNetBackup  دارد.

خرید نرم افزار NetBackup

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس NetBackup با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.