لوگو سورنا

نرم افزارVeeam

نرم افزارVeeam

امروزه نرم افزار  Veeam بعنوان یک راهکار کارآمد برای پشتیبان گیری، بسیار مورد توجه مدیران شبکه و دیتاسنترها می باشد. این نرم افزار جهت بکاپ گیری از ماشین های مجازی مخصوصا از زیرساخت های Hyper-V مایکروسافت و ESXi VMware بسیار کارآمد میباشد.

 مدیران میتوانند با استفاده از نرم افزار Veeam Backup & Replication به راحتی با سرعت و انعطاف پذیری بالا داده ها یا نرم افزارهای موجود در محیط های مجازی سازی را بازگردانی یا Recovery کنند. این نرم افزار راهکارهای تهیه پشتیبان و بازگردانی آن  را بصورت یکپارچه به ارائه میدهد. همچنین این محصول یکی از پیشرفته ترین ابزارهای Backup گیری در محیط Cloud نیز به حساب می آید و تقریبا حفاظت از اطلاعات موجود در VM های شما را ضمانت می کند.

ویژگی های نرم افزار Veeam

محصول Veeam Backup از قابلیت های متنوعی پشتیبانی میکند که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم:

در مجموع راهکار Veeam قابلیت های بسیاری با گزینه های بازیابی ساده برای محیط VMware و Hyper-V ارائه نموده است و برای چندمین سال پیاپی یکی از سریع ترین شرکت های در حال رشد در صنعت پشتیباتی بوده است.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار Veeam با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

شیوه راه اندازی نرم افزار Veeam

مشتریان میبایست برای راه اندازی و استفاده از این محصول به نکات زیر توجه داشته باشند. لازم بذکر است تهیه لایسنس Veeam برای فعالسازی تمامی قابلیت های این نرم افزار مورد نیاز است.

لازم بذکر است این محصول فقط برای استفاده فقط در حالت Full Backup مجانی می باشد و قابلیت استفاده از نسخه آزمایشی آن تا ۶۰ روز میسر میباشد و در ادامه میبایست بر اساس تعداد CPU فیزیکی سرور لایسنس Veeam مناسب تهیه گردد.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!