نرم افزار Splunk حجمی

نرم افزار Splunk حجمی

نرم افزار Splunk راهکاری نوین مبنی بر SIEM است که میتواند لاگ‌ های سیستم ها را به ‌خوبی دسته ‌بندی کرده و آن‌ ها را به صورت‌های مختلف برای تحلیل ساده‌تر نمایش دهد، تا کارشناسان امنیت شبکه سازمان بتوانند این رفتارهای مشکوک را در کمترین زمان ممکن شناسایی کرده و به آن‌ ها پاسخ دهند. به واسطه این ابزار می‌توان از صحت عملکرد سرویس‌های حیاتی زیرساخت و جریان ترافیک ها در سطح شبکه اطمینان حاصل کرد. اسپلانک می‌تواند به منظور حل چالش های امنیتی از طریق تجزیه و تحلیل رویدادها، متریک ها و لاگ ‌ها مورد استفاده قرار گیرد و مناسب جهت استفاده در انواع سازمان های متوسط ، یزرگ و مراکز عملیات امنیت SOC میباشد. همچنین این نرم افزار با پشتیبانی  بستر های Cloud و با تکنولوژی های پیشرفته جهت آنالیز داده های عظیم Big Data نرم افزاری هوشمند جهت زیر نظر گرفتن فعالیت ها در شبکه و اعلام هشدار به مدیران میباشد.. این محصول با جمع آوری انواع داده‌ها ، یکپارچه سازی رویدادها و اعلان ها به منظور آمادگی جهت تحلیل و بررسی داده های مختلفی از قبیل وب سایت ها، برنامه ها، حسگرها، دستگاه ها و … قابلیت این را دارد تا جریان داده ها را بصورت یک سری از رویدادهای دسته بندی شده تجزیه کرده، بطوری که براحتی بتوان آنها را مشاهده و جستجو کرد.

ویژگی های نرم افزار Splunk

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس Splunk Volume  (لایسنس حجمی اسپلانک)

لایسنس های این نرم افزار با توجه به حجم کلی ، تعداد پردازش های Indexing و روز های مورد استفاده متغیر میباشد.این نرم افزار دارای لایسنس های متنوع زیر با کاربرد های مختلف میباشد که قابلیت های مختلفی را برروی آن فعال میگرداند:

خرید لایسنس Splunk حجمی

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.