نرم افزار Splunk PHANTOM

نرم افزار Splunk PHANTOM

نرم افزار امنیتی کمپانی اسپلانک که با نام SPLUNK PHANTOM شناخته میشود قادر است تا با اتوماتیک سازی فرایند های تحلیل و تجزیه امنیتی بخشی از کار های تکراری SOC سازمان ها را کاسته و با ایجاد بستری جهت تحلیل و شناسایی حجم عظیم دیتا سبب شناسایی انواع تهدیدات و ترافیک های مشکوک میباشد. این ماژول نرم افزار امنیتی اسپلانک بر روی نرم افزار SPLUNK Enterprise نصب شده و با سرعت بالا در پردازش دیتا جهت یکپارچه سازی و خوکارسازی فرایند های امنیتی در انواع شبکه ها و سرویس ها با قابلیت اعمال پالیسی بر اساس نوع ، موقعیت ای پی ها ،نرم افزار ها، URL های مشکوک سبب کاهش ریسک و نفوذ پذیری شده و گزارش دقیقی از انواع مصرف دیتا و تهدیدات ارائه میدهد که مناسب جهت استفاده در انواع سازمان های متوسط و یزرگ و مراکز عملیات امنیت SOC میباشد. همچنین این نرم افزار با پشتیبانی  بستر های Cloud و تکنولوژی های پیشرفته جهت آنالیز داده های عظیم Big Data نرم افزاری هوشمند جهت خودکارسازی فرایند ها و اعمال پالیسی ها با توجه به نتایج به دست آمده از لاگ های تحلیل شده میباشد. همچنین این نرم افزار امکان هماهنگی با انواع سرویس ها و تجهیزات شبکه همچون فایروالل ها را دارا میباشد و با فناوری (SOAR )   Security, Orchestration, Automation and Response جهت برقراری امنیت ، همگام سازی ، خودکارسازی و پاسخ دهی سریع سبب کاهش هزینه ها و ریسک های سازمانی میشود.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار Splunk PHANTOM

لایسنس نرم افزار  Splunk PHANTOM

نرم افزار SPLUNK PHANTOM جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی SPLUNK PHANTOM License دارد.

خرید نرم افزار Splunk PHANTOM

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس اسپلانک با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.