لوگو سورنا

خرید سوفوس

خرید سوفوس

بطور کلی شرکت Sophos یک شرکت فعال در زمنیه تولید راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه امنیت میباشد و سیر وسیعی از تجهیزات را در زمینه های رمزنگاری، امنیت ایمیل، امنیت شبکه و موبایل ارائه داده است. این شرکت در سال 1985 تاسیس گردید و حیطه اصلی فعالیت این شرکت در حوزه Unified Threat Management (UTM) میباشد. در حال حاضر فایروال Sophos محبوب ترین محصول این کمپانی میباشد.

تجهيزات سوفوس را مي توان به صورت سخت افزاری، نرم افزاری و يا مجازی تهيه و مورد استفاده قرار داد که در ادامه به بررسی کامل انواع محصولات سوفوس خواهیم پرداخت.

فایروال سوفوس

سری فایروالSophos XGS  با بهره گیری از معماری Xstream  و تمامی تکنولوژی و فناوری های مورد نیاز، به مقابله با تهدیدات جدید از جمله باج‌ افزارها میپردازد. الگوهای Sophos IPS با بروزرسانی مداوم و در کوتاه ترین زمانمیتواند  جدیدترین آسیب‌ پذیری‌ ها را تشخیص دهد. همچنین این فایروال ها با پشتیبانی از شبکه و معماری SD-WAN انعصاف پذیری در مسیریابی ترافیک را در لبه شبکه سازمان ها فراهم میگردانند.از دیگر قابلیت های این فایروال ها میتوان به پالایش ترافیک شبکه در لایه 7 و ارائه قابلیت های Sandboxing اشاره نمود. در شکل زیر تمامی مدل های این فایروال مشاهده میباشد:

فایروال سوفوس

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

در شکل بالا ردیف اول فایروال های مناسب برای شعب کو چک تا متوسط سازمانی، در ردیف دوم فایروال های مناسب شهب متوسط تا بزرگ و در ردیف آخر فایروال های پیشرفته سوفوس قرار داده شده است.

نرم افزار Sophos Intercept X

این محصول که یک راهکار EDR یا تشخیص و پاسخ به تهدیدات در کاربران نهایی (End Point) میباشد، به مدیران کمک میکند تا در کمترین زمان تهدیداتی از قبیل Malware، Ransomware و وویروس ها را برروی کلاینت ها تشخیص داده و به سریع ترین روش به آنها پاسخ دهند. این امر در نهایت موجب افزایش امنیت و کارایی کاربران شده و ریسک نشت اطلاعات در سازمان ها را کاهش میدهد. در نهایت تمامی End Point ها را میتوان بوسیله پنل Sophos Central مانیتور و مدیریت نمود.

نرم افزار Sophos Intercept X

در نهایت لازم بذکر است شرکت سوفوس دارای محصولات متنوعی از قبیل سوئیچ سوفوس، اکسس پوینت سوفوس و محصولات دیگری در زمینه برقراری امنیت ایمیل، رمزنگاری، تجهیزات همراه و کلود میباشد.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!