لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > Solarwinds > Solarwinds WPM

 سولارویندز WPM

 سولارویندز WPM

 سولارویندز WPM برای یافتن و رفع مشکلات داخلی و خارجی عملکرد سایت و برنامه ساخته شده است. مانیتور بر عملکرد وب‌سایت WPM ، فرآیند تست نحوه عملکرد یک وب‌سایت، وب اپ یا سایر سرویس‌های مبتنی بر وب هنگام استفاده کاربران است .  هدف نهایی حاطمینان حاصل کردن از عملکرد صحیح وب سایت است .

با دیتا و اطلاعتی که با نرم افزار WPM  به دست می آورید می توانید به بهبود سرعت وب سایت و افزایش راحتی استفاده کاربران بپردازید ، با داده های این نرم افزار اطلاعات مورد نیاز برای به حداکثر رساندن عملکرد وب سایت خود را دارید.

با ابزار های موجود در  سولارویندز WPM ، کارشناسان شبکه داده های مربوط به کندی ، مشکلات شبکه ای و بقیه معیار های عملکرد وب سایت را در دسترس دارند. این اطلاعت مختلف را برای آنالیز سریع تر و بهتر می توان به صورت نمودار ، چارت و گزارش تبدیل کرد .

دلایل اهمیت استفاده از Web Performance Monitor (WPM)

مانیتور  بر عملکرد وب سایت می تواند به کارشناسان و مدیران کمک کند تا با کمک به شناسایی مشکلات، قبل از تاثیر مخرب آن ، اطمینان حاصل کنند که خدمات وب سایت سازمان آنها برای کاربران به طور ایده آل در حال سرویس است.

همچنین وب سایت شما با میزان رضایت از کسب کار شما تاثیر مستقیم دارد . برای مثال در صورت نامارآمد بودن یا کند بودن وب سایت شما ، به مرور زمان از تعداد و میزان رضایت کاربران شما کاسته می شود.در نتیجه تاثیر مخرب بر کسب و کار شما وارد می شود.

Web Performance Monitor (WPM)

نحوه عملکرد WPM

ابزار های مانیتور  بر عملکرد وب سایت به گونه ای طراحی شدند که از شبکه و سیستم های مختلف با وب سایت هدف در ارتباط باشد تا عملکرد مطلوب شما را ، ارزیابی کند .

برای وب اپ ها ، نرم افزار مراحل پایه ای مانند لاگین کردن تا استفاده از سبد خرید و … ،  را برای وب سایت تست می کند  تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

علاوه بر آن اگر نرم افزار ارور با کندی را تشخیص دهد ، تست های مجددی را انجام میدهد تا اطمینان حاصل کند که آیا واقعا مشکلی وجود دارد یا به طور اتفاقب به مشکل برخورد کرده است.

  اطمینان از آنلاین و قابل دسترس بودن وب سایت شما برای رقابتی ماندن برای بسیاری از مشاغل در بازار دیجیتال امروزی در سراسر جهان بسیار مهم است. ابزارهای نظارت بر وب‌سایت که برای آگاه ساختن شما از قطعی‌ها و مشکلات عملکرد طراحی شده‌اند، بخش مهمی از حفظ عملکردهای حیاتی کسب‌وکار هستند.

Web Performance Monitor (WPM) شرکت Solarwinds قابلیت اندازه گیری زمان پاسخ گویی دستگاه ها و سرویس های مبتنی بر وب را داد که این امکان را به کارشناسان شبکه و وب سایت می دهد کنترل بیشتری بر جنبه‌های عملکرد سایت‌ها، سرورها، برنامه‌ها و سایر سرویس‌های خود دلشته باشند.

اطلاعات جزییات زمان بارگذاری و لود به شما این امکان را می دهد المنت هایی خاصی از صفحه وب را شناسایی کنید که به طور عملکرد کلی را کند میکند ، ولی  سولارویندز WPM به طور آسان تری مشکلات کندی و تاخیری وب سایت شما را به شما نشان میدهد.

WPM همچنین با قالب‌های گزارش‌دهی از پیش تعریف‌شده ، می تواند به شما گزارش سرعت بارگذاری صفحه، عملکرد صحیح وب سایت و به‌روزرسانی وب‌سایت را بدهد.

WPM همچنین به شما این امکان را می دهد که برنامه های وب را بدون توجه به اینکه پشت فایروال شما قرار دارند، مستقیم پابلش شده باشند یا تحت سرویس های Cloud قرار دارند، نظارت کنید.

یکی از ویژگی‌های مفیدی که WPM ارائه می‌کند، توانایی ضبط یک سری از تراکنش‌های وب و سپس اجرای آن‌ها بر روی سرورهای وب و برنامه‌های SaaS شما در زمان‌های زمان‌بندی‌شده و از مکان‌های مختلف، برای شبیه‌سازی تجربیات کاربر است که این امر به درک بیشتر شما از غملکرد وب سایت در حالت های مختلف میدهد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت  سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی سولارویندز WPM

این محصول از قابلیت های زیر پشتیبانی میکند:

قابلیت Complete performance monitoring: تشخیص کندی وب سایت و اثر آن رو تجربه کاربری

قابلیت Continuous synthetic transaction monitoring: عملیات تست را به طور خودکار و زمان بندی شده اجرا کنید

قابلیت Know how long your users are waiting: عناصر کند صفحه وب را که بر عملکرد کلی تأثیر می گذارد، شناسایی و حل کنید. نرم افزار نظارت بر وب WPM می تواند به تشخیص مشکلات تاخیر و کندی کمک کند.

قابلیت Responsive design: طراحی ریسپانسیو به کاربران اجازه می دهد تا وضوح های خاصی را در انواع رزولوشن ببینند ، با این ویژگی می توانید شبیه سازی تجربه کاربران را ببینید.

قابلیت Visibility across the application stack: ارتباط بین یک تراکنش را با سرورهای پشتیبانی کننده، پایگاه های داده، زیرساخت مجازی و منابع ذخیره سازی آن ترسیم کنید.

لایسنس نرم افزارSolarwinds WPM

تمامی لایسنس ها یکساله است و لاسنس های مختلف بر حسب تعداد عملیاتی هایی که نرم افزار بر روی وب سایت انجام میدهد از 5 تا 200 عملیات و تست متفاوت است.

همچنین می توانید لایسنس همیشگی یا اشتراکی تهیه کنید.

تفاوت لایسنس اشتراکی و دائمی سولارویندز

اشتراکی دائمی
تا پایان دوره اشتراک می توانید از ویژگی های نرم افزار استفاده کنید. به طور همیشگی و بدون محدودیت می توانید از ویژگی های نرم افزار استفاده کنید.
پشتیبانی و نگهداری شرکت تا پایان اشتراک است. پشتیبانی و نگهداری شرکت تا یک سال اول است.
اشتراک یک ساله است اما قابلیت خرید تا سه سال هم موجود است. می توانید پس از سال اول با هزینه اضافی این ویژگی را تمدید کنید.

 

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!