سولارویندز WHD

سولارویندز WHD

با سولارویندز Web help desk (WHD)  که محصول شرکت Solarwinds  میباشد، امور مربوط به سرویس تیکتینگ را می توانید به طور متمرکز مدیریت کنید. تیکت های مربوط به مشکلات کاربران را واحد IT انتقال دهید و با دیدن تاریخچه تیکت ها ، مدیریت بهتری را به دست آورید.

سولارویندز WHD  به طور خودکار تسک های مربوط به سرویس ها و هشدار ها رو به تیکت تبدیل می کند. این نرم افزار با قابلیت مدیریت شبکه و مانیتورینگ سرور ها و نود ها می تواند مشکلات پیش آماده را تبدیل به تیکت کند و با ایمیل آن ، به کارشناس پشتیبان آنها در جریان قرار دهد. نرم افزار های پشتیبان کاربران مانند WHD  این امکان خودکار را به شما می دهد که تیکت مربوط به مشکلات کاربران به دست کارشناس پشتیبان مربوطه رسیده که این امر که در زمان و بهبود سرویس کمک می کند و تغییرات در دست انجام معمولا با تایید مدیریت با حداقل خطر ریسک انجام می پذیرد. همچنین شما می توانید تغییرات را با ابزار موجود در WHD را با تیم پشتیبانی به اشتراک بگذارید و مسیر و روند انجام تیکت و تغییرات را به طور هماهنگ با تیم جلو ببرید و بر آن نظارت داشته باشید.

علاوه بر موارد بالا، با WHD می توانید تیکت ها را بر حسب نیاز کاربران الویت بندی کنید. این الویت بندی میتواند با تغییر رنگ ، هشدار و اخطار متنی ، مرتب سازی هدفمند انجام شود. همچنین می توانید با ساخت برنامه زمانی ، تیکت های الویت دار را با ایمیل به کارشناس پشتیبان اطلاع دهید . با این راه حل و نظارت بر روند انجام تیکت می توانید وضعیت خود و تیم پشتیبان را آپدیت کنید.

بصورت کلی، پیدا کردن دارایی و مشخصات دستگاه های کاربران شما می تواند کار پر دردسری برای تیم IT شما باشد ، شما میتوانید با سولارویندز WHD به طور خودکار و اتوماتیک پروسه تشخیص و گزارش گیری از مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه های کاربران خود را انجام دهید. مشخصاتی را به کاربران خود اختصاص دهید و یک نمای با جزییات از مشخصات آنها مانند: نام دستگاه، شماره سریال، میزان هارد، رم ، برنامه های نصب شده، تاریخچه، گارانتی و تاریخچه تیکت های آنها را مشاهده کنید.

 نرم افزار تیکتینگ کاربران، یک محیط گرافیکی به کاربران ارائه می دهد که در آن می توانن مشکلات و تیکت خود را گزارش دهند تا کارشناسان پشتیبان آن را دریافت کنند .

همچنین شما می توانید با گذاشتن مقالات ابتدایی در این سیستم ، دانش کاربران خود را افزایش و درخواست های ابتدایی و ساده تر را کاهش دهید . وقتی کاربر مشکلی را تیکت می کند ، می توانید با ارسال عکس و ویدیو در پاسخ آن تیکت ، به راهنمایی کاربر برای حل مشکل پیش آمده کمک کنید. قطعا این روش نسبت به حضور فیزیکی کارشناس پشتیبان و پاسخ گویی تلفنی ، در هزینه و زمان بهبود و تغییر مثبت ایجاد میکند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار سولارویندز با کارشناسان بازرگانی  شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار سولارویندز WHD

ویژگی و قابلیت های نرم افزار سولارویندز WHD

این محصول از قابلیت های زیر پشتیبانی میکند:

 • Time and Billing Management: کامل کردن تسک های موجود با دادن ایمیل هشدار
 • Task Management Workflow System: بهبود عملکرد تیم با داشتن نمودار گردش کار (workflow)
 • Software Asset Management: مدیریت نرم افزاری کاربران ، به شما در سازماندهی و گزارش گیری از ساختار نرم افزاری شبکه و کاربران کمک می کند.
 • Service Request Management Software: با ویژگی ITSM تیم پشتیبان خود را در لحظه از وضعیت پروسه انجام تیکت آپدیت نگه دارید.
 • Knowledge Base Software: با ارتقا دادن سطح دانش کاربران خود ، از میزان تیکت های ارسالی توسط آنها کاسته و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • IT Help Desk Solutions: ویژگی خودکارسازی مدیریت تیکت ها ، از جمله ساخت و ارجاع دادن آن به کارشناس پشتیبان مربوطه ، امکان ذخیره زمان بیشتری به شما می دهد.
 • IT Asset Management: نرم افزار مدیریت مشخصات دستگاه ها این امکان رامی دهد که بتوانید اطلاعات دقیق تر و کامل تری از سخت افزار و نرم افزار کاربران داشته باشید.
 • Incident Tracking Software: با اولویت بندی تیکت های موجود ، تیکت های مهم تر در زمان مناسب کامل می شوند.
 • Help Desk Reporting: به صورت آنی نحوه عملکرد تیم پشتیبان ، پروسه انجام تسک ها و نیاز های کاربران را مانیتور و نظارت کنید.
 • Help Desk Management: مدیریت ویژگی های را به بخش های مختلف تقسیم کند.
 • Help Desk Integration: این قابلیت نرم افزار WHD ، آلارم های شبکه را به تیکت تبدیل می کند و آن را به کارشناسان پشتیبان تحویل می دهد.
 • Integration with Active Directory and LDAP: متصل شدن به AD با LDAP و اهراز هویت کاربران

لایسنس Solarwinds WHD

تمامی لایسنس ها یکساله است و محدودیت کاربر ندارد و لاسنس های مختلف بر حسب تعداد کارشناسان پشتیبان، بین 5 تا بیش از 100 متغیر است.

 • 41 to 50
 • 51 to 75
 • 76 to 100
 • 100+

 همچنین می توانید لایسنس دائمی یا اشتراکی تهیه کنید.

تفاوت لایسنس اشتراکی و دائمی سولارویندز

اشتراکی همیشگی
تا پایان دوره اشتراک می توانید از ویژگی های نرم افزار استفاده کنید. به طور همیشگی و بدون محدودیت می توانید از ویژگی های نرم افزار استفاده کنید.
پشتیبانی و نگهداری شرکت تا پایان اشتراک است. پشتیبانی و نگهداری شرکت تا یک سال اول است.
اشتراک یک ساله است اما قابلیت خرید تا سه سال هم موجود است. می توانید پس از سال اول با هزینه اضافی این ویژگی را تمدید کنید.