لوگو سورنا

سولارویندز VNQM

سولارویندز VNQM

با نرم افزار VoIP & Network Quality Manager (VNQM) می توانید با رکورد هایی که کال منیجر سیسکو ضبط کرده اند ، عملکرد سرویس ویپ خود را مانیتور کنید و نویز ، تاخیر و مشکلات احتمالی ارا شناسایی و برطرف کنید.

VNQM به شما کمک می کند با Call Detail Records (CDR) های ضبط شده توسط Communication Managers شرکت های مختلف مانند سیسکو، شاخص هایی مانند مشکلات شبکه ، کندی و تأخیر پکت در تماس‌های VoIP را آنالیز کنید.

علاوه بر قابلیت Solarwinds VNQM در مانیتور کردن QOS تماس های ویپ و شاخص هایی مانند کندی ، مشکلات شبکه و تاخیر در پکت های VOIP ، قابلیت مانیتور کردن بر عملکرد Site-to-Site WAN با استفاده از تجهیزات سیسکو IP SLA برای پیدا کردن مشکلات است.

می‌توانید از VNQM برای مانیتور بر تماس‌های VOIP و شبیه سازی آن برای کمک کردن تاخیر در پکت های VOIP استفاده کنید که به حداکثر کیفیت در سرویس VOIP دست پیدا کنید.

همچنین نرام افزار با ادغام شدن با سیسکو Call Manager جزئیاتی را که برای عیب یابی کامل VoIP نیاز دارید  با استفاده از دیتا Call Manager در اختیار شما قرار می دهد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار VoIP & Network Quality Manager (VNQM)

ویژگی های سولارویندز VNQM

این محصول در حوزه WAN Monitoring – SLA Management & Monitoring از قابلیت های زیر برخوردار است:

پشتیبانی از تنظیمات خودکار IP SLA : شاخص های حیاتی عملکرد را برای نظارت بر عملکرد WAN به صورت بصری نمایش دهید و عملکرد شبکه را بین روترهای سیسکو یا از روتر سیسکو به یک IP را تست کنید و زمانی که مشکلات  شناسایی شد، میتوانید به عیب یابی و شناسایی آن بپردازید.

بهینه سازی عملکرد شبکه WAN: این قابلیت عملکرد WAN بین سایت های مختلف سازمان به صورت گرافیکی نمایش می دهد و به این واسطه میتوان با در نظر گرفتن شاخص های مهم عملکرد ، عیب یابی دقیق و عمیق تری انجام داد.

مانیتور کردن Site-to-Site WAN performance using IP-SLA : با استفاده از فناوری Cisco IP SLA بر عملکرد WAN سایت به سایت نظارت کنید.

جستجوی خودکار تجهیزات دارای IP SLA: به طور خودکار دستگاه سیسکو با IP SLA فعال را شناسایی میکند و در مدت کوتاه آن ها را راه اندازی می کند.

همچنین این محصول در حوزه مانیتورینگ شبکه VOIP از قابلیت های زیر برخوردار است:

نظارت بر تماس های صوتی و کیفیت آنها: امکان مانیتور دقیق شاخص های موثر بر تماس VoIP از جمله jitter، تاخیر و کندی در پکت های VoIP ، Packet Loss و MOS تا سرویس با حداکثر توانایی کار کند. با کمک این محصول میتوانید به راحتی Jitter را بررسی کرده و هر چیزی که می تواند بر کیفیت تماس VoIP تأثیر بگذارد را پیدا کنید.

ارتقای کیفیت تماس ها در شبکه گسترده: عیب یابی عمیق تر ، تماس ها و شبکه  WAN

امکان سرچ و فیلتر کردن CDRها: VNQM امکان جستجو، فیلتر کردن و نمایش CDR ها را برای کمک به عیب یابی

پشتیبانی ازCisco CallManager

قابلیت Cisco CallManager Support در VNQM امکان جستجو، فیلتر کردن و نمایش سوابق جزئیات تماس (CDR) را برای کمک به عیب یابی فراهم می کند. همچنین میتوان با استفاده از SNMP، ابزارهای نظارت بر   VoIP، ابزاری برای مشاهده اجزای CCM برای شناسایی و عیب‌یابی قطعی‌های احتمالی سرویس و مشکلات پیکربندی ارائه می‌کنند.

لایسنس نرم افزار سولارویندز VNQM

لایسنس نرم افزار سولارویندز VNQM

Solarwinds VNQM دارای چهار لایسنس است و به تعداد سایت IP SLA، به تعداد IP Phone و تعداد Node بستگی دارد.

برای این محصول انواع لایسنس های زیر موجود است:

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!