لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > Solarwinds > Solarwinds VM

سولارویندز VM

Solarwinds Virtualization Manager

سولارویندز VM

نرم افزار سولارویندز SolarWinds Virtualization Manager (VM) یک ابزار قدرتمند به همراه ویژگی ها و قابلیت های گوناگونی برای نظارت بر VM است که در یک رابط گرافیکی برای مدیریت ساده تر ساخته شده است و برای ترکیب کردن انواع مشاهدات و اطلاعات جمع آوری شده مفید و کارآمد است.

داشبورد های گرافیکی Virtualization Manager با در اختیار گذاشتن جزئیات مهم و بسیار حیاتی درباره نحوه عملکرد سیستم به شما کمک فراوانی میکند. از big picture  تا granular به شما کمک میکند تا فوراً Meta trends های بزرگتری را مشاهده کنید و اعلانات خاص را برای تجزیه و تحلیل عمیق تر بررسی کنید. یک سیستم هشدار جامع به شما کمک می کند تا در مورد فعالیت ها و رویداد های ماشین های مجازی خود به روز باشید و اطلاعات کافی درباره نحوه عملکرد آنها را داشته باشید تا بتوانید کنترل بیشتری را به دست بیاورید.

ویژگی ها کلیدی

مدیریت جامع محیط های مجازی

VMAN می‌تواند دید جامعی و کلی از سلامت و عملکرد Hypervisors هایی مانند VMware vSphere، Nutanix AHV، و Microsoft Hyper-V را به شما ارائه دهد، در بعضی از شرایط در محل، hyperconverged، Hybrid یا در فضای ابری باشند. با استفاده و بهره وری از این قابلیت ها شما میتوانید به راحتی سلامت کل محیط خود را مدیریت کنید اعم از زیرساخت سرور، مجازی یا ذخیره سازی و مشکلات خاص و مرتبط با یکدیگر را از یک نمای تک شیشه ای عیب یابی کنید.

انتخاب Metric درست

از VMAN برای ترکیب و وصل کردن Metric های مختلف از سیستم خود و سایر منابع با Perfstack می توان استفاده کرد تا یک تجربه عالی از نظارت بر روی مجازی سازی ایجاد کرد و Metric های مورد نیاز خود را بر اساس نیاز های خود اولویت بندی کرد. VMAN همچنین می‌تواند معیارهای Azure و AWS را از یک داشبورد نظارت کند، که به این معنی است که دیگر نیازی به جابجایی بین ابزار های مختلف نظارت بر مجازی‌سازی نیست که نقطه قوتی برای مدیران محسوب میشود و موانع گوناگونی را از راه بر میدارد.

Map dependencies

از VMAN برای دریافت Dependency maps های متنی یک شی یا چندین شی استفاده میشود تا بتوان روابط بین سرور و اشیاء را در محیط مجازی خود مشاهده کرد.شما میتوانید با استفاده از Solarwinds(VM) اطلاعات مهمی را در مورد وابستگی ‌ها در میان Cluster  ها، ماشین‌ های مجازی، گروه‌ های برنامه مجازی، میزبان ‌ها و ذخیره‌ سازی به دست آورید.

بهینه سازی محیط مجازی

SolarWinds VM (سولارویندز VM) برای تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی عملکرد محیط، شناسایی CPU های بیش از حد یا کم تخصیص داده شده، و ارائه توصیه های عملی برای کمک به بهینه سازی محیط مجازی شما برای عملکرد بهینه و بهتر طراحی شده است.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

بازیابی منابع تلف شده

VMAN می‌تواند هارد دیسک‌ های مجازی را کنترل کند و به شما هشدار دهد که عناصری که در منابع ذخیره‌ سازی مانند ماشین‌ های مجازی زامبی، snapshot های VM که غیرضروری هستند و فایل‌ های VMDK orphaned را که در خود جای داده ‌اند، به شما اطلاع دهد تا بتوانید آن‌ ها را به سرعت حذف کنید تا فوراً فضای قابل استفاده دیسک برای شما آزاد شود.

قابلیت‌های مدیریت پیکربندی

Virtualization Manager به قابلیت‌ های مدیریت پیکربندی ماشین مجازی مجهز است تا به راحتی پیکربندی ‌های ماشین مجازی را ردیابی و trend می کند، از جمله تغییرات برای میزبان، سیستم ‌عامل مهمان و برنامه‌ های مجازی ‌سازی شده. از ویژگی DNA مجازی که برای نگهداری سوابق تاریخی طراحی شده است، شما میتوانید از مقایسه تغییرات پیکربندی VM در طول زمان استفاده کنید، و مشاهده اینکه چگونه پیکربندی ‌های سولارویندز VM در نتیجه عملیات روزانه تغییر کرده ‌اند که این ویژگی شما را در موقعیت بهتری برای عیب‌ یابی قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی راه حلی برای مسائل بیابید.

قیمت Solarwinds VM

مشتریان میتوانند برای خرید نرم افزار سولارویندز و اطلاع از قیمت لایسنس سولارویندز VM با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!