سولارویندز NTA

سولارویندز NTA

این محصول که ابزاری است برای بررسی Flow های موجود در شبکه به سازمان ها در مانیتورینگ جریان های ترافیکی و مبدا و مقصد آنها کمک میکند.

NetFlow چیست و چگونه کار میکند ؟

NetFlow یک پروتکل شبکه است که برای دیدن جریان ترافیک در شبکه است. با بررسی داده های NetFlow  می توانید جزییات ترافیکی که در شبکه شما در حال جریان است ، از جمله مبدا ، مقصد ، نقطه تراکم و حجم ترافییک در حال جریان را آنالیز کنید. با کمک استفاده از روش مانیتورینگ NetFlow و آنالیز داده های آن می توانید ترافییک درون شبکه خود را بهینه سازید و از هزینه اضافی برای پهنای باند ببیشتر خودداری کنید.

با ابزار موجود در نرم افزار NetFlow Analyzer  می توانید تشخیص دهید کدام برنامه یا کاربر چه حجمی از ترافیک ایجاد کرده و چه میزان از پهنای بان شما را اشغال کرده است.

همچنین میتوانید برای بیشترین اشغال کننده های پهنای باند خود هشدار تعرف کنید تا با استفاده از این داده ها میزان تاثیر آنها در پهنای باند را کم کنید .

ابزار های موجود در Network Flow Analysis Tools (NTA) شما را قادر می سازد ترافیک موجود در شبکه را ضبط کنید و  نظارت بر میزان مصرف پهنای باند  برنامه ها ، دستگاه ها و کاربران پیدا کنید.

ابزار های برنامه این داده ها را به صورت چارت و نمودار برای شما ترتیب میدهند تا به صورت راحت تر متوجه میزان مصرف پهنا توسط چه و چه کسی شوید.

همچنین نرم افزار NTA شرکت Solarwinds از شبکه های بی سیم و وایرلس هم پشتیبانی می کند و می توانید ترافیک شبکه بی سیم خود را هم آنالیز کنید و عناصر نا خواسته ی مشغول کننده پهنای باند خود را پیدا کنید.

علاوه بر موارد بالا ، نرم افزار شما را قادر می سازد با ضبط کردن ترافیک ، تاریخچه میزان مصرف پهنای باند و ترافیک شبکه خود را داشته باشید . این امر شما را قادر می سازد تا بتوانید گزارش کامل و دقیقی از نحوه مصرف پهنای باند خود داشته باشید و بتوانید برای بهبود وضعیت ، هشدار و آلارم های مورد نیاز را تعریف کنید.

در داده های آنالیز شده در NTA می توانید علاوه بر نظارت بر میزان حجم مصرف شده در پهنای باند ، پورت های مبدا و مقصد ترافیک ، آدرس IP های مبدا و مقصد و پروتکل های استفاده شده را مشاهده کنید .

با درک نحوه استفاده از پهنای باند شبکه خود، می توانید الگوهای ترافیک شبکه خود را بهینه کنید و سیاست هایی را برای جلوگیری از مصرف اضافی از پهنای باند تنظیم کنید. با شناسایی برنامه‌ها و کاربرانی که پهنای باند شبکه را بیش از حد مصرف می‌کنند، مدیران می‌توانند تغییراتی را برای بهبود بهینه‌سازی پهنای باند ایجاد کنند، بنابراین پولی را برای پهنای باندی که لازم نیست خرج نمی‌کنید.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات نرم افزار سولارویندز با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

نرم افزار سولارویندز NTA

ویژگی و قابلیت های نرم افزار سولارویندز NTA

این محصول از قابلیت های زیر پشتیبانی میکند:

لایسنس نرم افزار سولارویندز NTA

لایسنس های نرم افزار بر حسب تعداد نود و اینترفیس از 100 تا +2000 متغیر است.