لوگو سورنا

سیستم عامل RedHat

سیستم عامل RedHat

توزیع سیستم عامل لینوکس Redhat Enterprise یا بطور مختصر RHEL جزو پرطرفدارترین توزیع های لینوکس می باشد که بصورت تجاری منتشر شده است ، این توزیع بر پایه ی سیستم عامل فدورا طراحی شده و بصورت نسخه های ویژه Server یا workstation و یا دیتاسنترهای مجازی مورداستفاده قرار می گیرد.RedHat یک سیستم عامل Open Source برای مدیریت و کنترل آسان است که می تواند در بستر های فیزیکی ، مجازی و ابری مستقر شود . نسخه های RHEL این سیستم عامل برای  servers, mainframe, SAP applications, desktops and OpenStack در دسترس میباشد. این سیستم عامل از بهترین توزیع‌های لینوکس برای سرورها و پردازش‌های حجیم به حساب آمده و با پشتیبانی طیف وسیعی از کانتیر ها ، پایگاه های داده ، وب سرور ها ، ذخیره ساز ها ، Repository های اختصاصی و غیره مناسب جهت سرویس دهی در انواع بستر ها میباشد.

ویژگی های سیستم عامل RedHat 

این سیستم عامل با پشتیبانی طیف وسیعی از کانتیر ها ، پایگاه های داده ، وب سرور ها ، ذخیره ساز ها ، Repository های اختصاصی و غیره مناسب جهت استفاده در Server ، workstation و یا دیتاسنترهای مجازی میباشد. از ویژگی های بارز این سیستم عامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس RedHat

سیستم عامل RedHat با توجه به نوع لایسنس نرم افزار و کاربرد های آن دارای لایسنس های متنوع و مختلفی میباشد و هر لایسنس نیاز به فعال سازی جداگانه دارد.

خرید لایسنس RedHat

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس RedHat با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

 

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!