لوگو سورنا
شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا > محصولات > RedHat

سیستم عامل RedHat

سیستم عامل RedHat

توزیع سیستم عامل لینوکس Redhat Enterprise یا بطور مختصر RHEL جزو پرطرفدارترین توزیع های لینوکس می باشد که بصورت تجاری منتشر شده است ، این توزیع بر پایه ی سیستم عامل فدورا طراحی شده و بصورت نسخه های ویژه Server یا workstation و یا دیتاسنترهای مجازی مورداستفاده قرار می گیرد. RedHat یک سیستم عامل Open Source برای مدیریت و کنترل آسان است که می تواند در بستر های فیزیکی ، مجازی و ابری مستقر شود . نسخه های RHEL این سیستم عامل برای  servers, mainframe, SAP applications, desktops and OpenStack در دسترس میباشد. این سیستم عامل از بهترین توزیع‌های لینوکس برای سرورها و پردازش‌های حجیم به حساب آمده و با پشتیبانی طیف وسیعی از کانتیر ها ، پایگاه های داده ، وب سرور ها ، ذخیره ساز ها ، Repository های اختصاصی و غیره مناسب جهت سرویس دهی در انواع بستر ها میباشد.

ویژگی های سیستم عامل RedHat 

این سیستم عامل با پشتیبانی طیف وسیعی از کانتیر ها ، پایگاه های داده ، وب سرور ها ، ذخیره ساز ها ، Repository های اختصاصی و غیره مناسب جهت استفاده در Server ، workstation و یا دیتاسنترهای مجازی میباشد. از ویژگی های بارز این سیستم عامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس RedHat

سیستم عامل RedHat با توجه به نوع لایسنس نرم افزار و کاربرد های آن دارای لایسنس های متنوع و مختلفی میباشد و هر لایسنس نیاز به فعال سازی جداگانه دارد.

خرید لایسنس RedHat

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس RedHat با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!