لوگو سورنا

خرید Proofpoint

proofpoint

شرکت Proofpoint  یک کمپانی امنیتی سازمانی مستقر درکالیفرنیا است که نرم افزارهایی بمنظور امنیت ایمیل و جلوگیری از دست رفتن اطلاعات حیاتی کاربران، رمزگذاری و بایگانی ایمیل ارئه می دهد. محصولات Proofpoint برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​که به امنیت ایمیل احتیاج دارند هدف قرار گرفته است.

راهکار محافظت از ایمیل Proofpoint

محصول Proofpoint Email Protection یک راه حل مبتنی بر Cloud است که به سازمان ها این امکان را می دهد که ایمیل های خود را براحتی فیلتر کنند. همچنین این محصول می تواند کاربران را در مقابل بدافزارها و تهدیدهای شناخته شده و ناشناخته و  ایمیل های جعلی محافظت کند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های محصول Proofpoint

 به کمک این محصول مدیران میتوانند قابلیت های زیر را در سطح شبکه خود پیاده سازی نمایند:

محافظت در برابر تهدیدات چند لایه 

این محصول از حفاظت چند لایه و از Signatureها، برای شناسایی دقیق تهدیدات شناخته شده و نوظهور از جمله بدافزار استفاده می کند تا اعتبار و سوابق آدرس IPهای مختلف را تشخیص دهد تا ایمیل هایی را که باید بپذیرید و یا بلاک کند را تمایز دهد. همچنین این نرم افزار با تحلیل روابط فرستنده / گیرنده ، سرصفحه ها و محتوای ایمیل ، اعتبار فرستنده را تجزیه و تحلیل می کند. بعلاوه در این محصول از پیگیری الگوها و رفتارهای احتمالی استفاده شده است تا تهدید بعدی را هم راحت تر و هم سریعتر دریافت کند.

طبقه بندی ایمیل ها

در نرم افزار Proofpoint ایمیل ها بر اساس تهدیدات احتمالی در دسته های خاص از قبیل هرزنامه ، فیشینگ ، ایمیل جعلی ، بدافزار ، اسپم (Spam) تقسیم می شوند و  میتواند آنها را تجزیه و تحلیل و شناسایی کرده و ایمیل های با اولویت کمتر را برای محدود کردن شلوغی صندوق ورودی علامت گذاری کند.

کاربران می توانند ایمیل ها را به اولویت بالاتر “ارتقا” دهند یا ایمیل ها را به اولویت کمتری منتقل کنند. شرکت ها می توانند ضمن استفاده از Proofpoint ، قوانین مربوط به آنچه “استفاده قابل قبول” تلقی می شود را برای هماهنگی بهتر با نیازهای خاص خود تنظیم کنند.

 نظارت کامل بر ایمیل ها

شرکت ها می توانند بوسیله این محصول گزارش را در بصورت آنی دریافت کنند. این گزارش ها که جزئیات جریان ایمیل و روند ایمیل را نشان می دهد، این اجازه را می دهد تا شرکت ها هنگام شناسایی هرگونه مسئله و روند بالقوه، فعالانه عمل نمایند.

به کمک این امکان، کاربران قادر به مسدود کردن لیست فرستنده های ایمیل هستند که آنها را ناامن می دانند. همچنین شرکت ها توانایی قفل کردن دسترسی به ایمیل های خاص در فضای ابری ، جلوگیری از اتلاف داده ها و بایگانی ارتباطات را خواهند داشت.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!