لوگو سورنا

نرم افزار Oracle

نرم افزار Oracle

Oracle یکی از قوی ترین پایگاه داده ی رابطه ای Relational میباشد که با استفاده از دستورات و معماری SQL قادر به سرویس دهی بصورت client و server میباشد و سرور اوراکل بر روی درخواست هایی که از سمت کلاینت ارسال شده پردازش میکند و پاسخ را برای Client ارسال میکند. پایگاه اطلاعات اوراکل ساختار Stack دارد که باعث می شود بین پایگاه داده اوراکل و پلتفرم های دیگر ارتباط برقرار کرد. این پایگاه داده قادر با هماهنگی با انواع زیرساخت ها و سیستم عامل های مختلف میباشد و با قابلیت های فراوان همچون پشتیبانی زبان های برنامه نویسی مختلف همچون Java ، .Net و قابلیت مدیریت پیشرفته اشیا ، اجرای عملیات مختلف بر روی دیتا همچون SELECT، UPDATE، INSERT، Delete ، پشتیبان گیری ، بازیابی ، مانیتورینگ و سایر قابلیت های منحصر به فرد خود قادر به مدیریت جامع و یکپارچه پایگاه داده میباشد.

ویژگی های نرم افزار Oracle 

این نرم افزار با مدیریت جامع و یکپارچه پایگاه داده اوراکل و اجرای عملیات مختلف جهت مدیریت و مانیتورینگ بر روی انواع دیتا مناسب جهت استفاده در انواع معماری ها و زیرساخت ها در شبکه میباشد. از ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نرم افزار Oracle

نرم افزار Oracle جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس اختصاصی License  Oracle دارد.

خرید نرم افزار Oracle

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Oracle با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!