لوگو سورنا

کارت گرافیک Nvidia

Nvidia

کارت گرافیک Nvidia  Virtual Shared Graphics Accelerationیا به اختصار (vSGA) قابلیت اشتراک منابع یک کارت گرافیک توسط مجازی ساز بین ماشین‌های مجازی مختلف دارد. این سخت افزار امکان اشتراک گذاری یک GPU برای تعدادی از ماشین های مجازی را فراهم می آورد، این امکان با کارت های گرافیکی GRID امکان پذیر می باشد. با استفاده از NVIDIA Virtual Machine Image (VMI) و با نرم افزار Quadro Virtual Workstation (Quadro vWS) می توان ماشین مجازی پردازش های گرافیکی در ماشین های مجازی را به راحتی مدیریت کرد. با استفاده از این قابلیت پیکربندی هایGPU NVIDIA ، vCPU  حافظه و نیازهای ذخیره سازی به سادگی امکان پذیر است و به سخت افزار فیزیکی اضافی یا زیرساخت نیاز نیست. این نوع GPU های مجازی می توانند در چندین ماشین مجازی مختلف در سیستم عامل ها و نرم افزار های مختلف به اشتراک گذاشته شود.

ویژگی های کارت گرافیک Nvidia

این کارت گرافیک قابلیت اشتراک منابع یک کارت گرافیک توسط مجازی ساز بین ماشین‌های مجازی مختلف دارد. از ویژگی های بارز این کارت گرافیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس کارت گرافیک Nvidia

لایسنس کارت گرافیک Nvidia جهت استفاده از تمامی ویژگی ها به صورت دائمی تنها نیاز به فعال سازی یک لایسنس Nvidia دارد.

خرید کارت گرافیک Nvidia

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس Nvidia با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!