لوگو سورنا

اسکنر (Invicti) Netsparker

Netsparker

ابزار Netsparker

Netsparker یک اسکنر امنیتی برنامه‌های وب بصورت خودکار می‌باشد که جدیدا به Invicti تغییر اسم پیدا کرده است. Netsparker یک ابزار نرم افزار مدیریت آسیب پذیری وب است که توسط تیم‌های فناوری اطلاعات، امنیتی و تیم‌های توسعه در سراسر جهان استفاده می‌شود. Netsparker یک ابزار کاملاً قابل پیکربندی DAST است.DAST به معنی تست پویای امنیت نرم افزار می‌باشد که مخفف Dynamic Application Security Testing هست که برای شناسایی وجود آسیب پذیری‌های امنیتی در یک برنامه در حال اجرا، طراحی شده است.این ابزار برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های امنیتی بالقوه در برنامه وب با استفاده از وب Front-End با یک برنامه وب ارتباط برقرار می‌کند.ابزارهای DAST اسکن‌های خودکاری را اجرا می‌کنند که حملات خارجی را بر روی یک برنامه شبیه سازی می‌کند و تیم‌های امنیتی را قادر می‌سازد تا وب سایت‌ها، برنامه‌های کاربردی و سرویس‌های وب را برای شناسایی آسیب پذیری‌های امنیتی اسکن کنند.

Netsparker یکی از ابزارهایی است که با استفاده از آن می‌توان آسیب پذیری‌های موجود در کامپیوتر را برای سرویس‌های تحت وب پیدا کنیم.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

امکانات اسکنر Netsparker

ویژگی‌های کلیدی Netsparker

دقت بالا:فناوری Netsparker به طور خودکار از آسیب‌پذیری‌های شناسایی‌شده برای تعیین اینکه نتایج اشتباه نیستند، استفاده می‌کند.نتایج اشتباه می‌تواند زمان قابل توجهی را اتلاف کند.

دید گسترده: Netsparker می‌تواند تمام وب‌سایت‌ها، سرویس‌ها، برنامه‌ها و رابط‌های برنامه کاربردی (API) را که باید اسکن شوند را پیدا کند و همچنین می‌تواند فناوری‌های مورد استفاده در برنامه‌های وب را پیدا و فهرست کند و تعیین کند که قدیمی هستند و سپس وضعیت به‌ روزرسانی را دنبال کند.

یکپارچه سازی و اتوماسیون: Netsparker’s REST API یکپارچه سازی سریع با اسکن خودکار آسیب پذیری وب را امکان پذیر می‌کند.

هشدارها: ممکن است در پاسخ به شناسایی آسیب‌پذیری‌های جدید پیکربندی شوند.این را می‌توان از طریق پیامک، ایمیل انجام داد.

همکاری تیمی: Netsparker Enterprise همه اعضای تیم را قادر می‌سازد تا در مورد وضعیت و رفع آسیب‌پذیری‌های کشف‌شده همکاری و ارتباط مؤثرتری داشته باشند.

کاربرد Netsparker در شبکه

راه حل امنیتی برنامه وب Netsparker از یک فناوری اختصاصی اسکن استفاده می‌کند که به طور خودکار آسیب پذیری‌های شبکه شناسایی شده به روشی ایمن و فقط خواندنی تأیید می‌کند.اکسپلویت‌ها برای این که امکان دسترسی غیرمجاز به داده‌ها و برنامه‌ها را در سامانه‌ی قربانی برای مهاجم فراهم کنند، طراحی می‌شوند.اکسپلویت‌ها معمولاً هنگام کشف آسیب پذیری‌ها یا بعد از کشف حفره‌های امنیتی نوشته می‌شوند.پس از پیاده سازی، اسکنر یک اکسپلویت‌ها ایجاد می‌کند که ثابت می‌کند آسیب پذیری‌های شناسایی شده واقعی هستند.Netsparker همچنین دارای یک REST API است که به کسب ‌و کارها اجازه می‌دهد تا اسکن امنیتی برنامه‌های وب خودکار را در فرآیندهای چرخه عمر توسعه نرم افزار (SDLC) و DevOps خود ادغام کنند.بنابراین می‌توانند آسیب‌پذیری‌ها را حتی در مراحل اولیه توسعه شناسایی کنند.
Netsparker  کمک می‌کند تا تمام صفحات وب سازمان اسکن کند.بنابراین می‌توان بینش و دید عمیق‌تری به برنامه‌ها و آسیب پذیری‌های احتمالی داشته باشیم.هر نوع صفحه وب یا برنامه وب را می‌توان اسکن کرد. می‌تواند بر اساس هر مجموعه فناوری، زبان یا چارچوبی باشند.

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!