لوگو سورنا

خرید Milestone

خرید Milestone

شرکت دانمارکیMilestone از شناخته ترین شرکتهای تولید کننده دوربین های مدار بسته و ابزارهای مدیریت ویدئو بوده و نرم افزارهای مختلفی را با قابلیت های گوناگون تولید کرده است. نرم افزار Milestone XProtect  از پرطرفدارترین محصولات این شرکت می باشد که با بهره گیری از رابط کاربری بسیار ساده مناسب برای هر سازمانی است.

نرم افزار XProtect  با پشتیبانی از 900 مدل دوربین مختلف از 80 تولید کننده معتبر باعث شده است که مدیریت تصاویر دوربین مدار بسته نسبت به گذشته قابل اطمینان و آسان تر گردد.

معرفی نرم افزار Milestone XProtect

از نرم افزار XProtect می توان بعنوان یکی از قدرتمند ابزارها برای مدیریت دوربین های مداربسته تحت شبکه در مقیاس های بسیار بزرگ دانست که از تعداد نامحدود دوربین ، کاربر و سایت پشتیبانی کرده و می توان بوسیله آن دسترسی های متنوعی برای مدیران و کاربران ایجاد کرد.

این محصول از جدیدترین نسل دوربین‌های تحت ‌شبکه پشتیبانی کرده و امکان مدیریت تصاویر را بصورت آنی مهیا میگرداند. همچنین از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به ارسال هشدارها از طریق موبایل، مدیریت پیشرفته دوربین‌های LPR و کنترل تردد و بسیاری قابلیت ریز و درشت دیگر اشاره کرد.

مشتریان میتوانند این محصول را در نسخه های زیر با تنوع مختلفی از ویژگی ها تهیه نمایند:

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های نرم افزار Milestone XProtect

0 Item | $ 0.00
View Cart
error: Content is protected !!
error: Content is protected !!